HCL.HR

Problem sa grafikom?

  • 13 Odgovora
  • 3766 Hitova
*

Benko

  • *****
  • 2370
Problem sa grafikom?
« : 14. Rujan, 2007., 22:42 »
OK, znači, primjetio sam kad sam instalao Far Cry da se texture dobro ne crtaju, tj. nekih ni nema, poput tla koje je crno, nit izgleda ko da je grafika na high iako sam sve maxao.. jel stvar u driverima il? imam preporučene 162.18 drivere koji su navodno najbolji..

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #1 : 15. Rujan, 2007., 08:28 »
Hm. Nikada mi se u driveru nisu događale takve stvari pa ne vjerujem da je u njemu problem. Recimo, u Gothicu 3 je bio problem, jer stvarni nije igra valjala pa bi meni umjesto likova bile crne kocke i još mnoge takve čudne pojave. A neznam, ak imaš drivere onda neznam di je kvaka. Al kad veliš da je sve na high probaj one neke značajne postavke smanjit malo. Recimo kvaliteta tekstura, AA....
"Women don't respect salad eaters."

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #2 : 15. Rujan, 2007., 09:53 »
OK, znači, primjetio sam kad sam instalao Far Cry da se texture dobro ne crtaju, tj. nekih ni nema, poput tla koje je crno, nit izgleda ko da je grafika na high iako sam sve maxao.. jel stvar u driverima il? imam preporučene 162.18 drivere koji su navodno najbolji..

E, to sam i ja imo, ali u mene je bilo kao bjela slika i kao da se preslikava... i instaliro sam nove drajvere(ja mislim da su to baš bili koji su preporučeni) i onda je normalno išlo, a to mi se onda opet desilo u 18 nivou, pa sam taj nivo preskočio i onda je do kraja bilo sve ok...  Igra ima takvih bagova.

P.S. probaj i ti preskočiti novo pa vidi oće li dobro bit...

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #3 : 15. Rujan, 2007., 15:07 »
Hm. Nikada mi se u driveru nisu događale takve stvari pa ne vjerujem da je u njemu problem. Recimo, u Gothicu 3 je bio problem, jer stvarni nije igra valjala pa bi meni umjesto likova bile crne kocke i još mnoge takve čudne pojave. A neznam, ak imaš drivere onda neznam di je kvaka. Al kad veliš da je sve na high probaj one neke značajne postavke smanjit malo. Recimo kvaliteta tekstura, AA....
meni G3 s ovim drajverima čisto predivno radi po performansama i po grafici.. dok recimo igra poput Far Crya sere bezveze.. mislim, ak ne može na high normalno radit s mojim pc-om, onda je stvarno šrot igra jer bi moj komp bez proba podnio maxanje u toj igri.. valjda bi moro stavit starije drivere al nemam volje za to radi jedne ovakve igre

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #4 : 15. Rujan, 2007., 21:48 »
skini patch
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #5 : 16. Rujan, 2007., 14:07 »
to ti je jer si kloko grafu

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #6 : 16. Rujan, 2007., 14:32 »
grafa je na defaultu trenutno, povećavam ju samo u svrhu gledanja 3dmark rezultata..

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #7 : 16. Rujan, 2007., 14:57 »
dovoljno, i ja sam svoju klokavo, pa vraćo na defolt, posljedice ostaju

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #8 : 16. Rujan, 2007., 16:33 »
hihihi, da :thumbs: kako da ne :tired:

anyway, HS, reko si patch, gdje da nabavim takav?

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #9 : 16. Rujan, 2007., 20:03 »
hihihi, da :thumbs: kako da ne :tired:

balavac

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #10 : 16. Rujan, 2007., 22:01 »
[edit]
nvm

ima li itko tko zna riješit ovaj prob?
« Zadnja izmjena: 16. Rujan, 2007., 22:04 Benko »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #11 : 16. Rujan, 2007., 22:08 »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

--HS--

  • ****
  • 1078
  • :tired:
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #12 : 17. Rujan, 2007., 17:11 »
ja sam imo jebeda doki nisam na njega patch stavio. voda nije imala odsjaja . teksture sugave i tak to. nako patcha sve super radi :)
easy-forex-basics.blogspot.com

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: Problem sa grafikom?
« Odgovori #13 : 17. Rujan, 2007., 19:42 »
eto, također, sve super.. drag i hs, fala :dancing:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9