HCL.HR

Problem virus? Ili tako nešto...

  • 21 Odgovora
  • 5560 Hitova
Problem virus? Ili tako nešto...
« : 09. Travanj, 2013., 20:23 »
Znači ljudovi moji dragi pomagajte...počelo mi se dešavat, da mi se jednostavno komp izgasi i nekad piše a nekad ne onako plav monitor da je komp. prisilno izgašen radi otkrivenog virusa da ne nanese neku štetu kompu. Ja sam ga očistio malo sa CCleanerom i koristim aviru i išao sam full analize i nije pronašlo ni jedan virus? A stalno mi se ovo dešava u nekim nepravilnim razmacima i ništa konkretno da koristim npr da upalim nešto pa da samo na tome se gasi nego bilo šta da radim samo gasi mi komp. nekad 2 puta u 5min a nekad ne bude ništa ni po 3-4h ne gasi se uopće. Nezz dal' ima kakve veze sa ičim ali neki dan sam na fejsu otvorio neki link i avira mi je izbacila prozor da je otkriven trojanac i da je blokiran? Help molim vas....hvala unaprijed na bilo kakvom prijedlogu.

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #1 : 09. Travanj, 2013., 20:59 »
Jel možeš formatirati malo, a onda postat.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #2 : 10. Travanj, 2013., 13:30 »
Jel možeš formatirati malo, a onda postat.

Ne razumijem, šta? hah... :hiha2:

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #3 : 10. Travanj, 2013., 14:52 »
probaj s ovim program pročistiti malwarebytes

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #4 : 10. Travanj, 2013., 16:25 »
Od svih tih antimalver govana meni najviše rula combofix, frajer otklanja dosta tvrdokorna sranja

http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

Probaj pokrenit iz safe modea btw (stišćeš f9 pri paljenju kompa dok se ne pojavi meni za odabir)
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #5 : 10. Travanj, 2013., 17:21 »
Od svih tih antimalver govana meni najviše rula combofix, frajer otklanja dosta tvrdokorna sranja

http://www.bleepingcomputer.com/download/combofix/

Probaj pokrenit iz safe modea btw (stišćeš f9 pri paljenju kompa dok se ne pojavi meni za odabir)

Hvala puno, probat ću to tvoje ako mi ovo ne upali od @kaisersephirot .
Probao sam ovo njegovo čudi i otkrilio mi je 27 rizičnih datoteka, dok mi Avira nije prijavila ni jednu, mislim wtf.... xD
Dobro sad sam to rješio i obrisao sve valjda sada više neće, može lock ovdje. Hvala obojici. :hug :hug: \:D/

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #6 : 10. Travanj, 2013., 17:22 »
:piva:

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #7 : 11. Travanj, 2013., 19:57 »
Izgleda da problem nije rješen nezz dal da ga na popravak odnesem ili šta :S

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #8 : 11. Travanj, 2013., 22:07 »
Izgleda da problem nije rješen nezz dal da ga na popravak odnesem ili šta :S

Moja preporuka ti je da spasis podatke s harda na neki usb hard ili disk i napravis win reinstall. S antivirusnim programima ces se jako namucit.

Strucnjaci za te stvari su techsupportguy forum probaj tamo ako nista. Ako ni to ne upali imas servis.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #9 : 12. Travanj, 2013., 14:54 »
Izgleda da problem nije rješen nezz dal da ga na popravak odnesem ili šta :S

Moja preporuka ti je da spasis podatke s harda na neki usb hard ili disk i napravis win reinstall. S antivirusnim programima ces se jako namucit.

Strucnjaci za te stvari su techsupportguy forum probaj tamo ako nista. Ako ni to ne upali imas servis.

Ma zvat ću servis i jeb** im mat** svima. Kada sam tek dobio kompjuter prije 11mjeseci stavili su mi windowse (piratske naravno, nezz ako se to smije govorit ...) ugl. odmah napočetku nisam mogao uopće otvorit Control Panel ne mogu ni sad jednostavno kad kliknem na to komp mi se restarta. Ljudi se lijepo ispričali rekli ako nije neki veliki problem ja ajd ok....skužio da mogu otvorit sve iz Control Panela preko Searcha pa ajd nije tako velik problem. Kasnije, idem password stavit na komp. naravnoooo i to je sjeb*** mogu ja napisat i lozinku 12345 neće je uopće kad isključim komp prepoznat dva puta su mi sa neklim CDom morali otključavati komp i opet su se ispričavali...sada mi se već 5 dana gasi komp bez ikakvog razloga samo se ugasi i od danas mi se javljaju neki prozori da mi je sesesija za windowse istekla i da su uočeni neki  ilegalni windows tako neke piz*** ugl. stalno mi izbacuje svakakve prozore, šalje na razne stranice samo ih otvara komp je užasno spor, gasi mi komp svako malo i tako. Jedva čekam da čujem ispriku....!!!

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #10 : 12. Travanj, 2013., 15:24 »
Prije nego šta jebeš mater ljudima koji su ti to instalirali odi u oficijalni microsoft dućan i plati im 1500 kuna da ti instaliraju windowse.


Ako nećeš, pokrij se ušima i ne budi debil.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #11 : 12. Travanj, 2013., 15:56 »
Prije nego šta jebeš mater ljudima koji su ti to instalirali odi u oficijalni microsoft dućan i plati im 1500 kuna da ti instaliraju windowse.


Ako nećeš, pokrij se ušima i ne budi debil.

Minimum 70% ljudi u hrv nema legalne windowse dam se okladit na to...a 1500kn......za to penthouse kupim.

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #12 : 12. Travanj, 2013., 16:28 »
Pa ako nemaš original nego daš "NEKOM ROĐI" na instalira nelegalne windowse - ne znam što očekuješ? On tebi nije prodao nikakve windowse. On nije odgovoran za način na koji oni rade ili ne rade.
CSadria - Kupovi, LANovi, intervjui i izvještaji s događanja iz Balkan/Adriatic regije.
Web - Facebook - Twitch - Youtube

[/url

Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #13 : 12. Travanj, 2013., 16:36 »
Pa ako nemaš original nego daš "NEKOM ROĐI" na instalira nelegalne windowse - ne znam što očekuješ? On tebi nije prodao nikakve windowse. On nije odgovoran za način na koji oni rade ili ne rade.

Ma znam brate, trenutno sam ljut na sebe :fpalm: .Ali sredit ću to valjda

*

Korisničko Ime

  • **
  • 450
  • Kak ti fino jedeš.
Odg: Problem virus? Ili tako nešto...
« Odgovori #14 : 12. Travanj, 2013., 18:33 »
Instaliraj si Windows 8. Ne moras sa cd-a negó drito sa harda ga instaliras.
E jesi gledo ti film macaraba?
E jel znate vi gdje se nalazi Bukovac ulica?
Bok.
Ha? Šta je smiješno?
Jakove oćeš sladoleda? No reci.
Jel to za mene? Stvarno? <3.
Ljubavi dobit ćeš šamarelicu
Pazi auto.
Jesi ti završio studij?
hopa cupa
ZATO jer ja tako kažem.
Pikachu jesi ok?
Koga kopiraš?
Hvaljen Isus I Marija.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9