HCL.HR

Problemi pri instalaciji hardvera

  • 6 Odgovora
  • 1824 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
Problemi pri instalaciji hardvera
« : 02. Srpanj, 2007., 20:30 »
Dakle, pred 2 dana sam formatirao disk, i instalirao grafičku i pojavi mi se isti prozor sa errorom kao na slici 1. No nastavio je instalaciju bez daljnjih problema. No kada idem instalirati printer javi mi istu poruku(slika je uzeta tijekom instalacije printera) i prekine instalaciju, ne želi ju nastaviti. U ćemu bi mogla biti kvaka?

http://frankk-sites.hopto.org/vilim/slike/desktop_error.JPG Slika 1
http://frankk-sites.hopto.org/vilim/slike/desktop_error2.JPG Slika 2

EDIT: Šta nitko nezna? Ja se tu potrudim napisat riješenje za genuine, a nitko nemre meni pomoć uklonit problem i instalirat prokleti printer. Tražio sam po googleu i većini se ljudi javlja ista greška no tijekom instalacije net frameworka. Ja imam net framework 2.0, najnoviji direct x, probao sam ih reinstalirat, čak i windows installer 3.1, ali ne pomaže.
« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2007., 16:37 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Problemi pri instalaciji hardvera
« Odgovori #1 : 03. Srpanj, 2007., 20:15 »
pa iskreno ja i dalje stojim pri svojoj izjavi da si sjebao disk s udarcem, malo zagrebe i sve ode u tri krasne. Ne, čekaj, ne ode, jer ti disk ipak radi, ali je sav sjeban, šta je još gore :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Problemi pri instalaciji hardvera
« Odgovori #2 : 03. Srpanj, 2007., 23:02 »
Nije disk u pitanju, imao sam problema i prije nešto sa net frameworkom.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Problemi pri instalaciji hardvera
« Odgovori #3 : 04. Srpanj, 2007., 15:53 »
Ja bi ti preporucio da jos jedanput formatiras disk netkad zna biti problema da nece iz prve sve kako treba. I kako si formatiro disk sa recovery ili sa Windows XP CD?

Koji PC imas ?

Ako upotrebis:

Recovery CD nece biti nikakvi problema.

Moras imas correct drivers inace nece ti neke stvar radit.



 



*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Problemi pri instalaciji hardvera
« Odgovori #4 : 04. Srpanj, 2007., 21:59 »
Formatirao sam na 'staromodni' način, s cdom windowsa.

PC je: Amd athlon 3000+, mbo abit kn8 sli, radeon x800gto, seagate 120 gb, 1.5 gb ddr, soundblaster live!24-bit....

Eh sad, šta je recovery CD.

I ponovno formatiranje bih izbjegao, jer nije moj pc neg od starog i treba mu za posao, a i nemam vremena do sredine 7. mjeseca.

Probavao sam reinstaliranje frameworka 2.0, direct x-a, sveg živog, al neide. Idem baš probat stavit framework 1.1. Makar ni nisam siguran jel framework u pitanju, no najviše problema je uz njega vezano kod takvog buga.
"Women don't respect salad eaters."

Odg: Problemi pri instalaciji hardvera
« Odgovori #5 : 05. Srpanj, 2007., 15:50 »
RECOVERY CD ti je cd jedan sto ti formatirat PC kako sto si prvi put imo. I onda ima jedan jos CD sto se zove DRIVERS i ULTIMATES tu su ti "drivers i ostale stvar sto trebas da imas".

Odakle ti drivers za PC ?.

Jos jedanput bi ti je preporucio nadi CORRECT dirvers i onda stavi na cd ili nesta. Poslje kad si naso CORRECT drivers onda FORMATIRAS PC opet.
Kad budes formatiro PC onda nemoj ulazis na NET dok nisi stavio neki VIRUS program. I poslje kad si stavio virus program onda prije nego sto ulazis na net promjeni adressu na www.google.hr ili nesta tako. Nemoj da ti bude na msn.com. Ako ti to ne radi onda mi daj ime od PC i koji je broj pa cu ja tebi naci jedan IMAGE file.

example: HP nx9420



*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Problemi pri instalaciji hardvera
« Odgovori #6 : 05. Srpanj, 2007., 15:53 »
Aha, fala, bum probo.
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9