HCL.HR

Program za prekidanje veze

  • 15 Odgovora
  • 6055 Hitova
*

awspuh

  • Gost
Program za prekidanje veze
« : 26. Lipanj, 2006., 08:56 »
Jel postoji program s kojim bi mogao napraviti da se internet veza prekine kad se napravi određeni broj megabajta po danu i da se taj dan nemogu više spojit? Hvala :tired:

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #1 : 26. Lipanj, 2006., 09:08 »
koliko si spreman platit da ti ga napravim?

*

awspuh

  • Gost
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #2 : 26. Lipanj, 2006., 09:27 »
10 kn ( GW  :naughty: ) :tired:


Al ozbiljno jel ima kakav freeware? :tired:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #3 : 27. Lipanj, 2006., 09:16 »
Postoji li freeware za to, i meni treba.   :alright:


EDIT by S][R: Primirite se i uozbiljite u ovom podforumu malo... Malo zajebancije ne šteti ali: "PREVIŠE!!!... smajlića BILO JE! uuu OVOMMM postu... na našem rastanku :( ...
« Zadnja izmjena: 27. Lipanj, 2006., 14:23 S][R_KILL@LOT »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #4 : 27. Lipanj, 2006., 12:39 »
ne znam zasto je moderator/admin brisao moje postove ali bilo bi mu pametnije da pazi na spammere umjesto sto meni brise legitimne postove. Awspuh ponuda i dalje stoji, ako si zainteresiran mozemo se dogovorit za realnu cijenu na PM.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #5 : 28. Lipanj, 2006., 09:50 »
Ajde Anthraxe ne seri, ako je mislio da treba brisati postove, ima ih pravo brisati bez tvojih prigovora...

btw na ovo sam sad naletio : http://www.netlimiter.com/

možda i nema veze s topicom 100% ali korisno je  :D


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #6 : 28. Lipanj, 2006., 18:16 »
Ajde Anthraxe ne seri, ako je mislio da treba brisati postove, ima ih pravo brisati bez tvojih prigovora...

btw na ovo sam sad naletio : http://www.netlimiter.com/

možda i nema veze s topicom 100% ali korisno je  :D

Decko daj malo bonton procitaj i ne obracaj mi se tim tonom jer si jos vrlo zelen pa bis mogao pobrat vritnjak. S][r oprosti na OT-u ali ovakve provokacije ne mogu ostat presucene

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #7 : 28. Lipanj, 2006., 19:54 »
BTW Awspuh, sta ce ti program, da ga mozes iskljuciti kad prekoracis granicu MB? :lol:
Sorry na OT-u ali morao sam :lol:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #8 : 28. Lipanj, 2006., 20:12 »
Ajde Anthraxe ne seri, ako je mislio da treba brisati postove, ima ih pravo brisati bez tvojih prigovora...

btw na ovo sam sad naletio : http://www.netlimiter.com/

možda i nema veze s topicom 100% ali korisno je  :D

Decko daj malo bonton procitaj i ne obracaj mi se tim tonom jer si jos vrlo zelen pa bis mogao pobrat vritnjak. S][r oprosti na OT-u ali ovakve provokacije ne mogu ostat presucene

Da, ok  :tired: Voliš davati vritnjak dečkima? nice..  :tired: inače, bonton služi za korektno ponašanje prema osobama koje zaslužuju korektno ponašanje, shvaćaš?

neću više..
« Zadnja izmjena: 28. Lipanj, 2006., 20:13 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

awspuh

  • Gost
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #9 : 29. Lipanj, 2006., 00:57 »
BTW Awspuh, sta ce ti program, da ga mozes iskljuciti kad prekoracis granicu MB? :lol:
Sorry na OT-u ali morao sam :lol:

ne nego da spriječim T3H_štet0chinu (aka. sestru  :tired: ) da ne skida previše svojih gay pjesmica i slično :tired:

Al,naravno program bi gasio dok sam ja online :dancing:

*

Calavera

  • *****
  • 2135
  • Sultan
    • http://www.google.com
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #10 : 06. Srpanj, 2006., 14:12 »
Decko daj malo bonton procitaj i ne obracaj mi se tim tonom jer si jos vrlo zelen pa bis mogao pobrat vritnjak. S][r oprosti na OT-u ali ovakve provokacije ne mogu ostat presucene

zelen...

Ja ti znam neki limiter, ali sad trenutno ne znam pa ti javim. :)
Ali taj limiter je u biti samo za padawane, pravi masteri to ne trebaju. :D

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #11 : 06. Srpanj, 2006., 14:53 »
Ajde Anthraxe ne seri

pa taj program nije tak tesko napraviti, anthrax bi to vjerojatno znao, neznam zakaj mu serete?

mene zanima moze li se kako prevariti rapidshare ili megashare da dl-am neograniceno?

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #12 : 06. Srpanj, 2006., 15:34 »
Nije se na to odnosio njegov post... ne OT-ajte dalje...

i ovo za rapidshare mu odgovorite na PM ako znate...

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #13 : 11. Srpanj, 2006., 08:04 »
Ja ti predlažem ovaj netlimiter...pokreni programe, podesi da skida 0,1kb i da uploda 0,1kb, i onda ju pusti neka skida koliko hoće

ovo za rapidshare, možete i meni poslati :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: Program za prekidanje veze
« Odgovori #14 : 11. Srpanj, 2006., 16:29 »
Ajde Anthraxe ne seri

pa taj program nije tak tesko napraviti, anthrax bi to vjerojatno znao, neznam zakaj mu serete?

mene zanima moze li se kako prevariti rapidshare ili megashare da dl-am neograniceno?

rapidhare ne mozes prevarit. Doduse mozes koristit US downloader sa pluginovima za lakse skidanje. U svakom slucaju proguglaj za rapidshare checker koji je free i javlja kada se dijele besplatni premium accountovi a dijele se svaki dan u drugo vrijeme.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9