HCL.HR

Program za zaobilaženje (il kaj vec) sifri na zipanom fajlu

  • 5 Odgovora
  • 2074 Hitova
*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Dakle..
Imam .rar datoteke i sad ocu to ekstraktat
Neznam kak je sifra pa me zanima dal ima (cuo sam da ima jel a mora imat ono bilo bi cudno da nema) neki program da se to rjesi bez da znas sifru?
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter


*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Program za zaobilaženje (il kaj vec) sifri na zipanom fajlu
« Odgovori #2 : 16. Travanj, 2008., 10:12 »
not  :kingmortal:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

noda

  • *****
  • 3184
Re: Program za zaobilaženje (il kaj vec) sifri na zipanom fajlu
« Odgovori #3 : 16. Travanj, 2008., 13:02 »
tesko da ces razbit sifru, jer taj program bi morao pogadjat sve znamenke i brojeve i to bi trajalo danima (znam, jer sam koristio jednog da razbije sifru od 5 znakova)

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Program za zaobilaženje (il kaj vec) sifri na zipanom fajlu
« Odgovori #4 : 16. Travanj, 2008., 14:00 »
E i meni bi dobro doso takav program! Znaci nema nijedan koji to brže pretražuje ?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: Program za zaobilaženje (il kaj vec) sifri na zipanom fajlu
« Odgovori #5 : 16. Travanj, 2008., 17:51 »
Teško da ima... A ako je riječ o nečem skinutom s interneta probaj upisivat adresu te stranice i tak, malo kombiniraj. Ja sam tak par puta skinuo neš i zaboravim si prepisat s te stranice adresu, pa mi je par puta uspjelo da po sječanju napišem adresu stranice, ili ti u raru desno u prozorčiću s objašnjenjima čak zna stajat adresa odkud je file pa to probaj.
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9