HCL.HR

Registracija

  • 5 Odgovora
  • 2105 Hitova
*

konjina

  • ****
  • 1168
Registracija
« : 08. Travanj, 2008., 10:44 »
Dakle, nabavio jednu igru. Igra je već instalirana i treba napravit samo copy/paste negdje na hard. Ali da bi igra proradila treba se registrirat u windowse, odnosno pokrenut onaj registry.exe. Sve to šljaka nego ne znam kaj onda kod deinstalacije. Ja lako deletam fileove od igre, ali šta je s tom registracijom?
Dali to uopće treba brisat?
Ja sam našo di se te registracije nalaze, ali to je milion sistemskih registracija i nema šanse da nađem tu od igre.

Ako je problem pričat o ovome, može na PM, ako neko zna kako to riješit. :piva:

Re: Registracija
« Odgovori #1 : 08. Travanj, 2008., 18:19 »
Koliko ja znam da bi tako nešta radilo trebaš već imati taj registry.exe na CD-u od igre.
Ako je igra "ONOG" tipa sorry nemogu ti pomoči onda.

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Registracija
« Odgovori #2 : 08. Travanj, 2008., 18:32 »
pa nije problem u registry.exe, nego u tome kak se ta registracija briše iz windowsa.

Re: Registracija
« Odgovori #3 : 08. Travanj, 2008., 18:37 »
Znas tocno ime tog registry-a?

*

konjina

  • ****
  • 1168
Re: Registracija
« Odgovori #4 : 09. Travanj, 2008., 14:43 »
Pa ne znam, to i je problem. To je registracija za Witchera i uopće ne znam šta bi trebao nać, kako bi to tamo trebalo izgledat. Ima milion nekakvih registrya, a većina su sistemske.

Al malo sam progooglao i piše da ti registry, ak se ne obrišu ne štete previše kompu tak da nema veze.
Može lock.

*

Swink

  • *****
  • 1869
  • All flaw, no hero.
    • http://www.theprp.com
Re: Registracija
« Odgovori #5 : 09. Travanj, 2008., 14:51 »
Nisam bas neki strucnjak, ali mozes provjeriti putem npr. Registry Shower 2007 ili 2008 koji je registry za sto i pocistiti tako sto ti netreba.


edit: kako ces ga nabaviti prepustam tebi, jer nije besplatan, ali mislim da ima neki trial demo za skinuti sa official stranice  :piva:
... what a tragic mess you fools have made of this.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9