HCL.HR

RESCUE 911

  • 14 Odgovora
  • 3027 Hitova
*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
RESCUE 911
« : 25. Veljača, 2007., 23:32 »
Ehm evo imam još jedan problemčić, softverskog tipa, nije nešto previše strašno ali iritira mnogo. I usput sam mislio ako možete ovo stikirat da se ne otvaraju zasebni topici za te sitnije problemčiće. Eto vam i prikladnoga naziva  :2224: (mijenjajte ako vam saka  :wildboy: )

inače ako neće bit stiki, onda pomozite barem meni :(

naime, u zadnje vrijeme mi se msn jedan kratak period nakon logina zna zblokirat na 3-4 sekunde i tako par puta, ubrzo se stabilizira sve i radi normalno, ponekad mi recimo kad otvorim neki folder i dole u taskbaru se malo sporije otvara onaj "štapić"  :tired:

dakle folder se otvori kako treba, jedino se to u taskbaru malo vuče i taj problem s msnom... mislio sam da firewall nešto skenira (Zone Alarm) dok otvaram ali isto je kad i isključim...



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: RESCUE 911
« Odgovori #1 : 18. Ožujak, 2007., 14:24 »
vidim da ste foke pa ću se potrudit bolje objasnit...

Pri otvaranju bilo kojeg direktorija dolazi do sljedećeg(tako stoji dvije-tri sekunde, usporedno sa oktrivanjem ikona u direktoriju):
http://img136.imagevenue.com/img.php?image=th_24092_opening_a_dir_122_554lo.jpg

Direktorij se otvori, prvo ne pokaže ništa, kao da nema ničega u njemu pa onda za dvije-tri sekunde iskoče sve ikone, a i to čudo dole u taskbaru se skroz otvori...

Ista kitica i dalje sa MSN-om...
« Zadnja izmjena: 18. Ožujak, 2007., 14:26 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: RESCUE 911
« Odgovori #2 : 18. Ožujak, 2007., 14:38 »
meni je msn malo šteko danas ujutro.stisnuo restart te lupio nogom.radi bez greške :fucka:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: RESCUE 911
« Odgovori #3 : 18. Ožujak, 2007., 14:41 »
fino, ali ovo traje otkad sam postao prvi post jebemu  :wildboy: i ne želim ga udarati jadnog  :kingmortal:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: RESCUE 911
« Odgovori #4 : 18. Ožujak, 2007., 14:50 »
očito si ga puno platio za razliku od mene :loludara:

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: RESCUE 911
« Odgovori #5 : 19. Ožujak, 2007., 09:21 »
evo danas je meni štekao msn. Otišao sam u IE i bio mi je upaljen work offline.Kad sam stisnuo connect, msn je proradio :mrgreen:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: RESCUE 911
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2007., 10:37 »
 :tired:

gg


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: RESCUE 911
« Odgovori #7 : 22. Ožujak, 2007., 18:42 »
KOja verzija msn messangera je za win2000? jer frendu nemre se instalirati 7.5 kaze jer nema winxp....

komp je nes spor. imam nod32 spyware blaster i spybot S&D sve updejtano...
ali odnedavno me jebeno komp zajebava ono firefox otvara 3 sekiunda i CPU usage na ctrl+alt+del skoci na 100% kod otvaranj firefoxa. isto tako winamp i wmp sporo otvara, pa cak vidim i win explorer/my computer da sporije otvara
windpwsi su svijze reinstalirani a konfa je amd64 3200 sa 2x512corsaira i ati1600xti 2x160gb
kaj da opet reinstaliram windowse? jel moguce da je sjebana maticna? imam jos godinu i pol garancije na nju al mi se neda bezveze raskapat komp da ju odnesem. anthrax, kak da ju spalim? ne stane u mikrovalnu #-o

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: RESCUE 911
« Odgovori #8 : 25. Ožujak, 2007., 20:18 »
kako staviti nod32 da mi se ne otvara pprilikom dizanja windowsa. nemrem nigdje naci kvacicu :S

ista stvar sa limewareom pro (zeleni) isot nemrem naci

hlp

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: RESCUE 911
« Odgovori #9 : 25. Ožujak, 2007., 20:43 »
ha imam tune up utilities 2007, on sadrži startup manager, tamo bez problema podesiš sve programe...

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: RESCUE 911
« Odgovori #10 : 25. Ožujak, 2007., 21:32 »
start - run - upiši "msconfig" - tab "Startup", pa makni kvačicu sa nod32krnl ili tako nešto, resetuj komp...

ja sam to sad napravio i ne fadea mi više u taskbaru  :ave:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: RESCUE 911
« Odgovori #11 : 26. Ožujak, 2007., 09:43 »
 :ave: :thumbs: fino fino

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: RESCUE 911
« Odgovori #12 : 26. Ožujak, 2007., 21:32 »
ono, lol  :tired:

kako mi je komp i dalje znao trzat, isključio sam i Zone Alarm i napokon je sve kako treba. E sad kako ja ne želim surfovati netom bez firewalla molit ću vas da mi preporučite neki drugi besplatni, ili uputu za konfiguraciju zonea... stavio sam sve na low (probao i off, tek toliko da stoji u taskbaru), ali ista kita. Sve je ok kad je isključen...



^ pokretanje msna, probao sam sve verzije od 6.2 do 7.0 i windows live messenger par puta reinstalirat, isto je  :tired: :tired: :tired:

formatirat ću disk uskoro ali mi treba na još par dana da sve popržim i poskidam...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Anthrax

  • ******
  • 5284
Re: RESCUE 911
« Odgovori #13 : 27. Ožujak, 2007., 15:13 »
besplatan a trenutno najsigurniji firewall koji je najboje prosao na svim breach i leak testovima je Comodo.

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: RESCUE 911
« Odgovori #14 : 09. Travanj, 2007., 09:17 »
(Klikni za pregled slike.)

^ pokretanje msna, probao sam sve verzije od 6.2 do 7.0 i windows live messenger par puta reinstalirat, isto je  :tired: :tired: :tired:

formatirat ću disk uskoro ali mi treba na još par dana da sve popržim i poskidam...

može?  :wildboy:

probao sam ga pokrenuti tako da napravim novi acc u windowsima, ali ništa

edit:
nvm, instalirao trillian
« Zadnja izmjena: 09. Travanj, 2007., 14:00 Dragster »


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9