HCL.HR

Resetiranje laptopa prilikom pokretanja igre

  • 4 Odgovora
  • 6142 Hitova
Resetiranje laptopa prilikom pokretanja igre
« : 28. Kolovoz, 2016., 16:13 »
Danas sam kupio Gang Beasts preko Steama, čekao da mi se igrica insalira i ušao. Stavljao sam input i odjednom mi se pojavio neki zvuk kao 'brrrrrrrr' i ugasio mi se laprop. Može pomoć molim vas.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Resetiranje laptopa prilikom pokretanja igre
« Odgovori #1 : 28. Kolovoz, 2016., 16:43 »
To ne bi smjelo imati nikakve veze sa Steamom. Vjerojatno je nešto do kompa i drivera.
Jesi ponovno pokrenuo igru i da li se nešto slično dogodilo?
Uz sve to nisi naveo niti konfiguraciju kako bi znali je li uopće tvoje računalo dovoljno jako za pokratenje navedene igre.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Resetiranje laptopa prilikom pokretanja igre
« Odgovori #2 : 28. Kolovoz, 2016., 16:48 »
Jel ti se pojavio plavi screen i pisala neka poruka kad se laptop sam resetirao?

Odg: Resetiranje laptopa prilikom pokretanja igre
« Odgovori #3 : 28. Kolovoz, 2016., 17:48 »
Ponovno sam pokrenuo igru i dogodilla se ista stvar: ugasio mi se laptop bez ikakve poruke. Laptop je Acer Aspire V3 - 772G, Intel i7-4702MQ, Nvidia GeForce GTX 760M, 16 GB DDR3

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Resetiranje laptopa prilikom pokretanja igre
« Odgovori #4 : 28. Kolovoz, 2016., 18:10 »
Hajde prvo izbriši drivere s DDU, a nakon toga instaliraj najnovije drivere sa nVidiine stranice.


Isto tako moraš biti svjestan da to nije gotova igra nego je u razvoju. Vrlo je vjerojatno i moguće kako se neke stvari događaju i poradi toga. Kako bi bio još sigurniji i konstatirao u čemu je problem, možeš pogledati u Windows event vieweru kakve sistemske greške baca prilikom tog gašenja.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9