HCL.HR

ShadowPlay

  • 4 Odgovora
  • 5072 Hitova
ShadowPlay
« : 17. Prosinac, 2016., 10:56 »
Pozdrav svima, prije svega prva mi je tema pa molim za razumijevanje ako nešto Za*ebem :)

Inače imam problem sa istoimenim programom, naime imam GTX 980ti, i instaliran experience (naravno), ALI problem mi je taj što kad uključim u privacity contorl Capture image, dakle SS.. moja grafička počne radit "nenormalno". Prvo, GPU Core i Memory Clock mi skoče na MAX, drugo grafa se naravno onda počne grijat i pri desktop radu, youtube i ništa više dosegne 60 stupnjeva, 63 najviše što sam zabilježio.

Kada u SP-u isključim opciju Capure image, dakle da bude off, grafa se vrati u normalan Clock 135/202, a temperatura znatno opadne, točnije vrati se na normalu.
Drajveri su svi novi, sve je apdejtovano itd. Nisam se zamarao previše tim problemom, ali sad mi nešto u zadnje vrijeme treba dosta capture a onda mi dolazi do tog fail-a.


Ne znam gdje je problem, guglao sam, poludio sam.. pa eto možda je netko imao isti ili donekle slični problem pa bih molio da me savjetuje šta, zašto, zbog i radi čeg itd.

Ako treba pisati konfiguraciju, budem roknuo EDIT u ovaj post. 

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: ShadowPlay
« Odgovori #1 : 17. Prosinac, 2016., 12:01 »
Koristim Shadowšlay od kada je izašao i znao sam imati problema s njim.


Ali nemam pojma o kojim postavkama pričaš jer u životu u niti jednoj verziji nisam naišao na nešto zvano Privacity control capture image?!?
Navedi koji su ti zadnji driveri, je li uključeno automatsko konstantno snimanje ili si sve prebacio na ručno. Provjeri gdje ti je temp folder, a gdje je storage folder za videe i slike.
Znači realno bi bilo da imaš manualno snimanje s Alt+F9 i kraj priče, a na F12 ti je SS.


Znači koja je zadnja instalirana verzija GeForce exp i Drivera i kakve si postavke stavio?

Odg: ShadowPlay
« Odgovori #2 : 17. Prosinac, 2016., 12:24 »
Koristim Shadowšlay od kada je izašao i znao sam imati problema s njim.


Ali nemam pojma o kojim postavkama pričaš jer u životu u niti jednoj verziji nisam naišao na nešto zvano Privacity control capture image?!?
Navedi koji su ti zadnji driveri, je li uključeno automatsko konstantno snimanje ili si sve prebacio na ručno. Provjeri gdje ti je temp folder, a gdje je storage folder za videe i slike.
Znači realno bi bilo da imaš manualno snimanje s Alt+F9 i kraj priče, a na F12 ti je SS.


Znači koja je zadnja instalirana verzija GeForce exp i Drivera i kakve si postavke stavio?

Evo slike pa vidi o čemu pričam.

1. Privacy control
2. Namjestio sam na On, i u tom trenutku mi grafička počne "ludit"
3. Evo sve info.

Uključeno mi je Instant replay, logično to najviše i trebam. Record po potrebi na Alt+F9, ali SS kada trebam ne mogu zbog tog sranja.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: ShadowPlay
« Odgovori #3 : 17. Prosinac, 2016., 12:30 »
Zato ti i jesu povećani taktovi. Jer on cijelo vrijeme sve snima i onda ostavi samo zadnjih 15 minuta na životu...
To je banana i najlošiji način koji možeš imati.


Al ranije to nije bio problem. Na ovoj najnovijoj verziji od neki dan nisam isprobao... Al do sada mi je desktop capture radio najnormalnije.


Ali ako želiš SS desktopa onda udariš Win Key + Print screen i to je to ;)
Nema potreba zbog toga uključivati Shadowplay...

Odg: ShadowPlay
« Odgovori #4 : 17. Prosinac, 2016., 14:06 »
Ne, meni radi normalno Record, poanta svega je da mi to najviše i treba. To što on snima cijelo vrijeme nije problem, jer kao što sam gore naveo ako u privacy control podesim na On, onda krenu problemi. To nema veze sa Recordom već samo SS. Ne znam zašto misliš da je to najlošiji način ali stvar je do jaja. Ne znam za tebe ali meni dosta služi. Namjestio sam si na 30sec, i kod gejmanja nikad ne znaš kad će se šta desit, predvidit situaciju ne možeš a ovo dobro dođe ako se nešto desi a nisi snimao, već sejvaš zanjih 30 sec i imaš situaciju u folderu.

Po meni bi to trebalo radit taj problem što ja imam, a ne usrani SS, tak da ono..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9