HCL.HR

SHEMA

  • 4 Odgovora
  • 2470 Hitova
SHEMA
« : 06. Veljača, 2010., 16:43 »
Imam jednu organizacijsku shemu u pdf formatu koju bih želio konvertirati u neki drugi format kojim je lakše manipulirati, recimo Visio file, primjerice. Instalirao sam MindJet Mindrerader ali on ne može loadat pdf iako može exportat dijagrame u mnoge formate uključujući i pdf. Postoji li neki način da se to napravi i koji software mi treba za to?
Baldracca!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: SHEMA
« Odgovori #1 : 06. Veljača, 2010., 20:05 »
Probaj ovo.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: SHEMA
« Odgovori #2 : 07. Veljača, 2010., 12:05 »
Nije loš programčić, ali ne može ono što ja želim. Jedino u što može prebaciti pdf je JPEG. Čini se da možeš svašta prebaciti u pdf, ali je problem konvertirati pdf u nešto drugo. Imam neki organizacijski dijagram kojeg moram uklopiti u tekst, ali je preglomazan da ga ubacim u originalnom obliku pa mi treba neki način da ga mogu malo prilagodit. Ako ne uspijem nać neko rješenje morati ću sve izpočetka raditi u Visiu.
Baldracca!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: SHEMA
« Odgovori #3 : 07. Veljača, 2010., 14:57 »
Čini se da možeš svašta prebaciti u pdf, ali je problem konvertirati pdf u nešto drugo.
Da, izgleda. :(

Ovo je jedino šta sam našao na googleu a da ima veze s tvojim problemom. A niš, možda se javi netko s kakvim boljim rješenjem. :(
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

Odg: SHEMA
« Odgovori #4 : 07. Veljača, 2010., 16:21 »
Ovo me polako počinje frustrirati, već sam previše vremena izgubi na ovome umjesto da dalje napredujem s radom. Uspio sam nekako okrenuti stranicu u wordu u landscape poziciju ali ne znam kako posložit tekst (opis sheme) da slijedi gornje i donje rubove. Možda bi još najbolje bilo da krenem u Visiu od nule, samo ne znam u što će to ličit jer ima dosta elemenata i podelemenata za vertikalnu formu.
Baldracca!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9