HCL.HR

Skype account problemi

  • 2 Odgovora
  • 1927 Hitova
*

kEEp1337

  • *
  • 58
  • Hey, let's go bowling !
Skype account problemi
« : 28. Siječanj, 2015., 15:42 »
Vec neko vrijeme me neko napada na skypeu , tj. ovo je vec ne znam po koji put ali primjetio sam da je moj profil poslao svim moji prijateljima jedan link da skinu , a taj program ako skinu ima virus uglavnom to salje svim moji prijateljima , kada sam prvi put to vidjeo odma sam promjenio password na accountu , i moj profil vise nije slao takve poruke , ali opet nakon izvjesnog vremena , nakon jedno 4-5 dana ponovo moj profil salje linkove svim mojim prijateljima na skypeu , da li je neki keylogger na mome racunaru ili je to tako los skype da ga je lako hackovati i udji nekome na account , vec peti put mjenjam sifru , inace sifru sam sad veoma veliku stavio tako da nema teorije da se otkrije ali opet nekako se nadje nacin , ima li nacin za to da se rijesim toga za sva vremena , ili moram svaki dan mjenjat sifru da mi account ne bi slao te linkove ostalim prijateljima koji su puni virusa.
« Zadnja izmjena: 28. Siječanj, 2015., 15:44 kEEp1337 »

*

SnowGamer

  • *
  • 144
  • ludos mea vita
    • Youtube kanal
Odg: Skype account problemi
« Odgovori #1 : 28. Siječanj, 2015., 18:55 »
A da napraviš novi account i vidis hoce li ti sa toga slati?

ıllıFicaHD ıllı PC GAMER ıllı

Youtube kanal( Please no hejt )

Odg: Skype account problemi
« Odgovori #2 : 28. Siječanj, 2015., 21:01 »
Vjerovatno si pokupio neki virus koji šalje linkove svima koje imaš na listi. Skeniraj PC s Malewarebytes-om.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9