HCL.HR

štekanje uz WMP

  • 8 Odgovora
  • 2404 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
štekanje uz WMP
« : 03. Travanj, 2008., 10:17 »
Normalno komp radi, pokrenem si neku muziku, normalno radi, i nakon 1-2 minute, muzika počne prekidat i preskakat, i komp se počne brejkat. Ugasim windows media player, sve dobro, upalim pjesmu, opet ista stvar. Ovo je stvarno neobično, ne razmem što se zbiva
"Women don't respect salad eaters."

*

Mr.T

  • ******
  • 5604
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #1 : 03. Travanj, 2008., 10:25 »
instaliraj winamp. windowsi su prevelika enigma za debugiranje :wildboy:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #2 : 03. Travanj, 2008., 13:11 »
Stavil sam Winamp i sad ko beba radi. Neznam, čudan je taj WMP, još jedan Windowsov biser :solidus:
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #3 : 03. Travanj, 2008., 14:39 »
meni je prestao radit u potpunosti, instalisao foobar


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #4 : 03. Travanj, 2008., 18:20 »
Meni PC jedino normalno radi sa Winampom, a ovi drugi prave razne probleme.

Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #5 : 03. Travanj, 2008., 18:36 »
wmp je najbolji plajer ikad igdje, vi koji ga ne koristite ste komunističko teroristička gamad koja želi vlast nad naftom u koreji.

...spoji crnu i bijelu nam boju
siva je slika svijeta, zar ne?

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #6 : 03. Travanj, 2008., 20:20 »
wmp je najbolji plajer ikad igdje, vi koji ga ne koristite ste komunističko teroristička gamad koja želi vlast nad naftom u koreji.

Pa čuj, i ja sam mislio da je najbolji, do danas ujutro.... Ali vidiš da očito nije..... :bonk:
"Women don't respect salad eaters."

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #7 : 04. Travanj, 2008., 11:55 »
Meni već godinama sve najbolje radi sa WMP-om... Winamp prije koristio i dosadio mi... Niejda je WMP nešto bolji, ali jednsotavno lakše se snazalzim u njemu, navikao se...

Al opet gledajući ovud drugu tvoju temu vilim očito problem nije jedino do wmp-a, imaš nekakav hardverski problem čini mi se...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: štekanje uz WMP
« Odgovori #8 : 04. Travanj, 2008., 11:59 »
Meni već godinama sve najbolje radi sa WMP-om... Winamp prije koristio i dosadio mi... Niejda je WMP nešto bolji, ali jednsotavno lakše se snazalzim u njemu, navikao se...

Al opet gledajući ovud drugu tvoju temu vilim očito problem nije jedino do wmp-a, imaš nekakav hardverski problem čini mi se...

Pa jedino novo je što sam ugradio hard prošlo petak, al sve je normalno radilo do ovo s winampom, kad je to već bilo, jučer, prekjučer....

Nekada stvarno poželim da komp hitim u smeče i kupim si plejku i u miru iz kreveta mlatim po igrama, komp je prava stvar za dobit infarkt :geek:
"Women don't respect salad eaters."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9