HCL.HR

Temperatura kompa

  • 10 Odgovora
  • 2890 Hitova
*

bobe

  • *
  • 53
Temperatura kompa
« : 18. Svibanj, 2015., 14:38 »
Pomoću kojeg programa da sniman temp. procesora i takvih stvari pošto mi je prije 2 dana komp poćea malo jaće radit tj procesor mi se poćea više koristit pa da vidin jel mi do temperature ...

Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #1 : 18. Svibanj, 2015., 14:45 »
The blood of youth is bubbling back..

*

iJerkOffJedenTag

  • *
  • 123
  • FPS, Sandbox, Sport i Avanture.. <3
    • Twitter @iBlindHD
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #2 : 18. Svibanj, 2015., 15:02 »
http://de.download.cnet.com/Core-Temp-Gadget/3000-12565_4-75280179.html

EDIT:  www.download.cnet.com/Core-Temp-Gadget/3000-12565_4-75280179.html    (nisam primjetio da je gore njemacki link)

Super program u obliku gadgeta za windows .. Skines, instaliras i integriras u desktop kao kalendar, prognozu ili sat :piva:
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2015., 15:04 iJerkOffJedenTag »


*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #3 : 18. Svibanj, 2015., 17:07 »
Gadgeti su odbačeni od strane Microsofta jer predstavljaju veliku prijetnju za sigurnost i hrpa ljudi je s njima pobrala malware...

Skini poštenu verziju (ako te zanimaju isključivo CPU temperature) Core Temp.

Fora je kad ga minimiziraš ostane ti desno u notifikacijskoj traci i pišu ti temperature.
Od kada ga upališ imaš početne (minimalne temperature) i to po svakoj jezgri (ako imaš Intelov CPU) i isto tako imaš temperaturu u realnom vremenu i maksimalnu temperaturu.
Što je jako korisno jer vidiš kako ti se CPU grijao pod većim opterećenjima. Igraš igru u pozadini radi Core Temp i kad završiš vidiš max temperature.

*

bobe

  • *
  • 53
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #4 : 18. Svibanj, 2015., 17:30 »
Zapravo nezz jel mi to do temperature znaći ovako ... Skinen GTA san andreas i pojavi mi se ovi problem koji lipo napravin (pojavi mi se nekakav proces i tlaći mi procesor ) ode video https://www.youtube.com/watch?v=-dunsngQ7cg i ja to maknen ka i šta je ovaj napravija al opet mi se dosta procesora koristi ... Komp je nov 1.3 kupljen baš ste mi vi ovde preporućili komponente ... stvarno neznan šta da napravin prijatelj mi je formatira opet windows i sad opet mi se to događa

Zapravo kada npr gledan neki video na youtubeu i onda ono brzo pribacin na task manager piše mi korištenje procesora oko 25% a prije mi je bilo po 8-9% ... to je to
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2015., 17:32 bobe »

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #5 : 18. Svibanj, 2015., 17:33 »
Probaj po rješenjima od MSa.

Klik

I s čime si iskenirao računalo? Probaj antivirusni program koji imaš i skini Hitman Pro samo izaberi koji win imaš 32 ili 64 bitni.

Proskeniraj s Hitmanom i aktiviraj besplatnu licencu ako da upišeš bilo koji mail.

*

bobe

  • *
  • 53
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #6 : 18. Svibanj, 2015., 17:35 »
Jeli potrebno skenirati kad san prije 3 sata formatira nove windowse

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #7 : 18. Svibanj, 2015., 17:38 »
Pretpostavljam da Windowsi nisu original. Pa je lako moguće s njima odmah ubaciti i malware za vrijeme instalacije windowsa.
Uz to 1. probaj ono od MSa sto sam ti poslao

*

bobe

  • *
  • 53

*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #9 : 18. Svibanj, 2015., 17:54 »
Znači, ako sam ja tebe dobro razumio ti ne razumiješ ni e od engleskog...

Ajde onda iskeniraj komp pa javi rezultate s Hitmanom. A ako ne kužiš engleski budemo se raspisali, ali nemam vremena do srijede - četvrtka...
Uz to jel jesu ili nisu windowsi orginalni?

Ako ti ovo ne uspije, probaj s drugom verzijom Windowsa. U većini slučajeva ovaj problem znači malware koji rješavaš s Hitman Pro ili dio Windows datoteka je "pokvareno".
Ako ne pomogne Hitman Pro onda probaj naći drugu vezriju Windowsa ako se ne snalaziš u ovome što ti piše.
Jer na žalost stvrano nemam toliko vremena...

*

bobe

  • *
  • 53
Odg: Temperatura kompa
« Odgovori #10 : 18. Svibanj, 2015., 17:56 »
Nešto razumin nešto ne ... iman prevoditelj pa se snađen ... probat ću s tin hitmanon iskenirat pa ću ti javit ode ...

EDIT : Neželi mi skenirat s ovin programon, neznan zašto aktivira san besplatnu licencu i sve šta si m ireka ... evo slika http://postimg.org/image/b9mmqj5tn/

I da windowsi nisu originalni

Temperatura je uredna ja mislin neide poviše 25 stupnjeva kruži tu negdi od 15 pa do 25 stupnjega
« Zadnja izmjena: 18. Svibanj, 2015., 18:22 bobe »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9