HCL.HR

torrent klijenti

  • 13 Odgovora
  • 3994 Hitova
*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
torrent klijenti
« : 02. Listopad, 2007., 13:53 »
Zasto su neki bolji od drugih kad sve ovisi o seederima i lecherima ?


zasto svi kazu da skinem bittorerent. zasto nevalja jednostavno shareaza?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: torrent klijenti
« Odgovori #1 : 02. Listopad, 2007., 14:11 »
A čuj, ja koristim BitTorrent jer je jednostavan i onako, radi što i treba raditi... frend mi je preporučio Azureus, dobar je i sve ali je nekako glomazan, ne treba šminkat sve živo jebemu  :wildboy:

ma ako nađeš dobar torrent file i neki sprski torrent klijent je dobar  :ementaler:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

dibek

  • ******
  • 5634
  • You put the stone in the case?
Re: torrent klijenti
« Odgovori #2 : 02. Listopad, 2007., 15:17 »
imao sam bittorrent nekad davno i nije imao priority, nisi mogao selektivno skidat fajlove, ovo, ono... sakao je :wildboy:

sad imam bitcomet i owna.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: torrent klijenti
« Odgovori #3 : 02. Listopad, 2007., 16:07 »
imam onaj utorent i kul je..  :dancing:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: torrent klijenti
« Odgovori #4 : 02. Listopad, 2007., 16:14 »
+1

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: torrent klijenti
« Odgovori #5 : 02. Listopad, 2007., 19:14 »
imao sam bittorrent nekad davno i nije imao priority, nisi mogao selektivno skidat fajlove, ovo, ono... sakao je :wildboy:

priority sad ima, ovo drugo mi nije palo ni na pamet  :tired: noob sam  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: torrent klijenti
« Odgovori #6 : 03. Listopad, 2007., 13:27 »
Ja koristim uTorrent, i to na par računala...i ima sve..stvarno preporučujem ti ga
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

dF@kk3r

  • *****
  • 2709
Re: torrent klijenti
« Odgovori #7 : 03. Listopad, 2007., 13:39 »
ajde fino

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: torrent klijenti
« Odgovori #8 : 06. Studeni, 2007., 14:46 »
yap.. inače, što se tiče uTorrenta, svuda je zapravo stavljen kao broj jedan i po meni je isto.. koristio sam puno tih clienta, al uTorrent me nikad nije iznevjerio.. između ostalog, interface je jednostavan i sve radi ko vurica.. naravno, najbolje ak ćeš zemit, da zemiš 1.6.1. verziju iz više razloga, a najvažnije jer 1.7.5. ima sigurnosne flawove

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: torrent klijenti
« Odgovori #9 : 06. Studeni, 2007., 14:54 »
naravno, najbolje ak ćeš zemit, da zemiš 1.6.1. verziju iz više razloga, a najvažnije jer 1.7.5. ima sigurnosne flawove

Gdje si to pročitao i kakve sigurnosne flawove, jerbo ja koristim 1.7.5 ?


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: torrent klijenti
« Odgovori #10 : 06. Studeni, 2007., 15:00 »
naravno, najbolje ak ćeš zemit, da zemiš 1.6.1. verziju iz više razloga, a najvažnije jer 1.7.5. ima sigurnosne flawove

Gdje si to pročitao i kakve sigurnosne flawove, jerbo ja koristim 1.7.5 ?
koristio sam i ja 1.7.5. do pred 3 dana.. naime, lako ulaze trojani kroz tu verziju.. inače, jedan od glavnijih razloga zaš sam na 1.6.1. je jer ta verzija radi s ratiomasterom

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: torrent klijenti
« Odgovori #11 : 06. Studeni, 2007., 15:35 »
naime, lako ulaze trojani kroz tu verziju..

može li nekakva potvrda ovoga da ne prelazim bezveze sad na stariji, nedamise  :wildboy:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Benko

  • *****
  • 2370
Re: torrent klijenti
« Odgovori #12 : 06. Studeni, 2007., 15:53 »
naime, lako ulaze trojani kroz tu verziju..

može li nekakva potvrda ovoga da ne prelazim bezveze sad na stariji, nedamise  :wildboy:
a, to piše po forumima, moraš guglat.. enivej, uopće nije bed preć.. sve što moraš učinit je stisnut ovaj link i skinut exe i pokreneš i odmah ti radi 1.6.1. verzija ;)

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: torrent klijenti
« Odgovori #13 : 06. Studeni, 2007., 17:42 »
 :ementaler:
ma znam nego znaš onu staru ne mijenjaj magare koje dobro prdi lolerka  :wildboy: :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9