HCL.HR

Totalni kolaps softvera

  • 9 Odgovora
  • 2476 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
Totalni kolaps softvera
« : 25. Lipanj, 2007., 00:01 »
Dakle, jućer igrao FEAR i malo živce zgubio i lupio šakom u stol(dakle, niš strašno), ali skužio sam da je nestalo zvuka. Pa ajd ja ugasim igru pokrenem neki mp3 da vidim, kad se windows media player zbloka. Probam ja restartat komp kad neće restartat, stoji na mjestu. Ugasim ga na silu, palim ga i pri startupu windowsa plavi ekran smrti, no samo na sekundu, onda se sam resetirao. Pokrenem windowse nekak, i radi, al lagano usporeno. Napravim system restore, ali problem još uvijek ovdje. Google talk mi se pri paljenju uvijek zblokira, nema zvuka, sve je nekak čudno usporeno. Probao reinstalirat od zvučne softver ali nije mogao napravit deinstalaciju pa sam probavao nekak na silu i onda se sve zaj****o. Pa pitanje je, može li udarac šakom u stol napraviti takav kolaps i kako?! I bi li formatiranje diska pomoglo?

Znam da sam lak na živcima, a jbg :mrgreen:

I još me zanima, pošto formatiram, za firefox imam jaaaako puno ekstenzija i dodataka i svega pa bi to htio negdje spremit si ako je moguče da nemoram opet po internetu to tražit i skidat. Samo da spremim i nakon formatiranja samo prebacim natrag. Jel se može to?
« Zadnja izmjena: 25. Lipanj, 2007., 00:24 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #1 : 26. Lipanj, 2007., 21:37 »
Pa iskreno mislim da si sjebo disk  :dancing:

ovisi kako je jak udarac bio, to jest  :tired:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #2 : 26. Lipanj, 2007., 22:01 »
Al malo gledam, pa normalno radi u windowsima, tj. dovoljno brzo, niš ne šteka, osim kad se nekaj baš zbrejka, al mislim da to nije do diska.
"Women don't respect salad eaters."

*

Syzygy

  • *****
  • 1867
  • čvarkuša
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #3 : 30. Lipanj, 2007., 19:55 »
meni je subwoofer sjebo disk, ako imas maxtora onda ti je to cist normalno, lupi jos jednom i proradit ce ( tak sam ja svoj jebavao :( )

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #4 : 01. Srpanj, 2007., 19:55 »
Ma radi sve, nije bio udarac problem. Formatirano, radi ko nov.

Al nevjerojatno kak maxtor propada, a prije je dost hvaljen bio. Srečom, ja imam Seagate. Rođo u staroj konfi ima jednog maxtora i tolko mu se pregrijava da ga je van zvleko, stavio sa strane 2 mala coolera, i jedan veliki od 12 cm gore da normalno kolko tolko radi. Jer mu se pregrijavao pa mu je plavi ekran smrti se pojavljivo. Ma ljeto je pakao za kompove. Velike vručine, pa su i veće šanse da se neš skuri, a i više se pregrijava. Meni je komp odmah kod prozora i drito sunce u njega udara, al nemam ga kud drugdje stavit. Srećom ima dobar sustav hlađenja pa mu se temperatura procesora ne penje preko 40°C. Ali i klima je veliki uzročnik kvarova hardova. Ne zbog promjene temperature i vlage, nego baš ono što bi čovjek najmanje očekivao, zbog oscilacije napona.
« Zadnja izmjena: 01. Srpanj, 2007., 22:18 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #5 : 24. Srpanj, 2007., 20:03 »
Meni u prosjeku procesor na 60c. Meni odgovara, njemu odgovara.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #6 : 26. Srpanj, 2007., 08:41 »
Meni u prosjeku procesor na 60c. Meni odgovara, njemu odgovara.

A jaaaaaadan(procesor) :chair: :hihi:
"Women don't respect salad eaters."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #7 : 26. Srpanj, 2007., 08:53 »
Nije jadan, prije  je u prosjeku bio na 70-85 :)

Izvadio sam ga prije 2 tjedna, stavio opet silver pastu, budem kupio novi cooler uskoro za njega :)
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #8 : 30. Srpanj, 2007., 14:56 »
60 c ,omg pa tvoj je proc lagano na mukama ako ovako nastavis ne gine ti kupovina novog,zamisli sebe da radis na plus 42-43 na radnom mjestu i ne smijes stat  :jede: :mrgreen: ,rjesavaj kuler ili ces rijesavat i nov proc i kuler  :anthrax:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Totalni kolaps softvera
« Odgovori #9 : 04. Kolovoz, 2007., 13:58 »
Si lud, radi ovako već nekih hm..1-2g, kada je izašao uopće 2100? :D

ma neka izgori da si uzmem neki 3+
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9