HCL.HR

Ubrzavanje youtubea

  • 10 Odgovora
  • 3285 Hitova
Ubrzavanje youtubea
« : 17. Studeni, 2009., 21:27 »
Ako postoji neki program, dodatak, ili bilo koji kurac da mi se youtube videi brze ucitavaju.
Jedan dan mi sve ljepo bude, sljedeci tjedan nemogu video normalno pogledati  :ementaler:
« Zadnja izmjena: 17. Studeni, 2009., 21:34 Skitnica »

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #1 : 17. Studeni, 2009., 21:58 »
Skroz normalna stvar. Isključi torrent klijenta, loadaj video, startaj ga, stisni pauzu, odi na burek i vrati se...


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #2 : 17. Studeni, 2009., 22:24 »
Skroz normalna stvar. Isključi torrent klijenta, loadaj video, startaj ga, stisni pauzu, odi na burek i vrati se...
Niti jedan drugi nacin? :(

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #3 : 17. Studeni, 2009., 22:38 »
A šta ja znam  :(

Ja sam se već navikao na trzanje youtubea, gametrailers radi ko bog uvijek, al eto youtube valjda prekrcan malo


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #4 : 17. Studeni, 2009., 22:40 »
A šta ja znam  :(

Ja sam se već navikao na trzanje youtubea, gametrailers radi ko bog uvijek, al eto youtube valjda prekrcan malo

ma ne trebaju mi trileri :D
al dobro sto cemo sada jedino  :wildboy:

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #5 : 17. Studeni, 2009., 22:44 »
navodim samo kao primjer, jel. Jer ponekad kad gledam youtube pomislim da su mi interneti otišli u kurac, ali eto, nisu.
 :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #6 : 18. Studeni, 2009., 00:00 »
navodim samo kao primjer, jel. Jer ponekad kad gledam youtube pomislim da su mi interneti otišli u kurac, ali eto, nisu.
 :hiha:
da znam to se i meni dogada samo sto meni nekad zna puknut veza :D

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #7 : 19. Studeni, 2009., 11:02 »
Probaj si samo zamisliti koliko dnevno Youtube ima posjeta. Moras uzeti u obzir da su serveri često opterečeni. Dakle, kao što rekoše kolega, stisni "pause" i popi kafu dok se video ne učita. Ili šalje mail googleu da si kupe jos par novih servera
The greatest teacher, failure is.

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #8 : 19. Studeni, 2009., 11:05 »
"pause" i popi kafu dok se video ne učita.

hehe ja radim ovo... skoro :D   na poslu imam kramu od kompa.. .256 RAM-a... :(  Pause... čekam da se učita cijeli filmić i tek onda mogu pogledat, inače mi trza ko ludo
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

*

Deadwalker

  • *****
  • 2495
  • All the pieces matter
    • HCL
Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #9 : 19. Studeni, 2009., 11:08 »
A jebi, videi se stvarno učitavaju sporo ponekad. Isprva me iritiralo, al dok se malo zamislis, fakat im oprastam ;)
The greatest teacher, failure is.

Odg: Ubrzavanje youtubea
« Odgovori #10 : 19. Studeni, 2009., 16:51 »
A jebi, videi se stvarno učitavaju sporo ponekad. Isprva me iritiralo, al dok se malo zamislis, fakat im oprastam ;)

ah kad vec imaju toliko posjeta(1bilion je bilo nekidan..)i kad vec imaju toliko para neka srede to malo..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9