HCL.HR

učitavanje facebooka?

  • 25 Odgovora
  • 8606 Hitova
*

vilim

  • ****
  • 1389
učitavanje facebooka?
« : 31. Svibanj, 2009., 23:24 »
Neznam zašto, ali neće mi otvorit facebook ni u mozilli ni u exploreru :S ili mi otvara po par minuta, ili neće uopče otvorit, a i kad otvorit čim nešto dalje idem otvorit ista stvar se događa... znači, neupotrebljiv je. Zanimljivo je što mi se to događa SAMO s facebookom i u mozilli i u IE. Sve stranice ostale normalno otvara, i torrenti delaju na maksimalnoj brzini kak spada. Obrisao sam cookie i sve, no to ionako nema veze jer je ista stvar u oba browsera. Pomislio sam da je neki virus, no nekak mi je prečudno to :S

Ima ko ideju?
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #1 : 31. Svibanj, 2009., 23:29 »
facebook napokon umire.  :approve


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #2 : 31. Svibanj, 2009., 23:31 »
Nikad.  :wildboy:

Valjda rade na akauntu, ono men nekad zna ne otvorit tuđe jer nešto rade. Ugalvnom, rade. Valjda.  :(
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #3 : 31. Svibanj, 2009., 23:39 »
Da, samo što je to već tako par dana, a dok sam se iz škole probao spojit najnormalnije je išlo. Neznam, čudno da je to neki virus koji bi mi baš branio facebook :geek:
"Women don't respect salad eaters."

*

Zapi

  • Gost
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #4 : 31. Svibanj, 2009., 23:43 »
Yo mama is so fat that when yo upload her pic, yo facebook goes down!

kaj nije da su ti nedavno obrisali fejs l tak nešt?

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #5 : 31. Svibanj, 2009., 23:45 »
Da, samo što je to već tako par dana, a dok sam se iz škole probao spojit najnormalnije je išlo. Neznam, čudno da je to neki virus koji bi mi baš branio facebook :geek:

Hmm, stvarno ne kužim. Virus, ko zna, svašta pluta po bespućima internetova... od Zapija do virusa. (:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #6 : 31. Svibanj, 2009., 23:48 »
Da, samo što je to već tako par dana, a dok sam se iz škole probao spojit najnormalnije je išlo. Neznam, čudno da je to neki virus koji bi mi baš branio facebook :geek:

jel imaš B.net?

Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #7 : 01. Lipanj, 2009., 07:27 »
da cuo sam da na fejsbuku nesto rade pa krepava sa neko vrijeme tj. nece se spojit. tak je i meni. primjetio sam da je to vise kod bnet korisnika, a sad i desieny prica o tom.  o cem se radi des? :solidus:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #8 : 01. Lipanj, 2009., 09:28 »
Da, samo što je to već tako par dana, a dok sam se iz škole probao spojit najnormalnije je išlo. Neznam, čudno da je to neki virus koji bi mi baš branio facebook :geek:

jel imaš B.net?


IMAM! Što dovodi do tog zaključka?
"Women don't respect salad eaters."

Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #9 : 01. Lipanj, 2009., 14:48 »

jel imaš B.net?

IMAM!

 :wildboy:

B.net

=

EDIT by admin: ajmo ne stavljat ogromne slike govana u postove  :tired:

OPOMENA
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj, 2009., 18:52 Ementaler »

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #10 : 01. Lipanj, 2009., 15:00 »
Da, samo što je to već tako par dana, a dok sam se iz škole probao spojit najnormalnije je išlo. Neznam, čudno da je to neki virus koji bi mi baš branio facebook :geek:

jel imaš B.net?


IMAM! Što dovodi do tog zaključka?

B.net u zadnje vrijeme ima problema sa učitavanjem nekih stranica... neke ne učitava uopće, dok facebook oće-neće...

to dovodi do zaključka da je otkazana neka veza između B.net-a i neke kompanije u višoj hijerarhiji internet povezanosti (ili ta kompanija ima svojih problema), tako da se sad jednom određenom postotku stranica ne može pristupiti ili postoji problem s pristupom.

nažalost nisam imao vremena nazvati i provjeriti tu informaciju (ili ih upozoriti ukoliko ne znaju za taj problem) tako da sve to ostaje na razini špekulacije i posljedica bez poznatog uzroka...

*

vilim

  • ****
  • 1389
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #11 : 01. Lipanj, 2009., 15:14 »
pa trebalo bi ih na to upozoriti, a sigurno to znaju samo se ljudi ne žale pa se ovima jebe živo. Samo malo mi ih je blesavo nazvat i pitat ZAŠTO MI FACE NE OTVARA, znam da će odgovor bit da je problem u mom kompu a ne u njima... pa ti dokaži.

A jel i ti imaš bnet? Ima još netko na forumu kome se ista stvar dešava?
« Zadnja izmjena: 01. Lipanj, 2009., 15:16 vilim »
"Women don't respect salad eaters."

*

Boots Electric

  • *
  • 92
  • Pirate fuck me boots
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #12 : 01. Lipanj, 2009., 15:25 »
Aye, meni neće Fecesbook učitat do kraja. Al nije da idem otvarat temu o tome. :wildboy:

 :ementaler:

*

des3iny

  • ****
  • 1506
  • xD xD xD
Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #13 : 01. Lipanj, 2009., 15:29 »
pa trebalo bi ih na to upozoriti, a sigurno to znaju samo se ljudi ne žale pa se ovima jebe živo. Samo malo mi ih je blesavo nazvat i pitat ZAŠTO MI FACE NE OTVARA, znam da će odgovor bit da je problem u mom kompu a ne u njima... pa ti dokaži.

A jel i ti imaš bnet? Ima još netko na forumu kome se ista stvar dešava?

imam. raspitao sam se okolo (kod ljudi koji imaju Bnet) i dosta ljudi je reklo da im facebook steka... tako da bi ih trebalo upozoriti, ne samo na facebook, već i na neke druge sajtove koji se uopće ne žele otvoriti :)

Re: učitavanje facebooka?
« Odgovori #14 : 01. Lipanj, 2009., 19:18 »

jel imaš B.net?

IMAM!

 :wildboy:

B.net

=

EDIT by admin: ajmo ne stavljat ogromne slike govana u postove  :tired:

OPOMENA

sorry, preslikovito prikazivanje misljenja,znam..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9