HCL.HR

Veliki problem

  • 5 Odgovora
  • 2084 Hitova
Veliki problem
« : 08. Svibanj, 2010., 23:44 »
Ljudi imam veliki problem, upalio sam komp prije 10 minuta i on radi normalno samo šta nema desktopa, dakle nema pozadine, nema starta samo crni ekran i otvori mi my documents. Ako netko zna kako to popraviti neka odgovori.

Odg: Veliki problem
« Odgovori #1 : 09. Svibanj, 2010., 02:31 »
Koji windowsi? Preko čeg si sad došao na net? Jesi probao ctrl+alt+delete, upalit task manager / new program: explorer?

Odg: Veliki problem
« Odgovori #2 : 09. Svibanj, 2010., 02:38 »
Koji windowsi? Preko čeg si sad došao na net? Jesi probao ctrl+alt+delete, upalit task manager / new program: explorer?

Windows 7 Ultimate, kada mi se upali komp otvori mi my documents i onda mogu raditi normalno samo nema desktopa. Probao sam to sa explorerom i onda dođe desktop ali kada restartam komp opet ga nema.

Odg: Veliki problem
« Odgovori #3 : 09. Svibanj, 2010., 02:58 »
Vidiš, ja imam sličan problem. :wildboy:
Tj. IDENTIČAN. Nisam našo rješenje, a i ne smeta mi tolko. Ne da mi se sve instalirat ponovno pa zato izbjegavam reinstall winsa. :wildboy:


edit
Probaj s ovim, doduše sumnjam da će ti pomoći budući da ni meni nije pomoglo.
Citat:
Click start, type 'regedit' and hit <enter> to open the registry editor.
Expand the keys at left to reach:

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\Winlogon

Click on this key, then locate the 'shell' string in the right panel. Double
click it, replace the contents with just:

explorer.exe

Click ok, then close the registry editor and reboot.
« Zadnja izmjena: 09. Svibanj, 2010., 03:00 KingMortal »

Odg: Veliki problem
« Odgovori #4 : 09. Svibanj, 2010., 16:05 »
Evo malo sam tražio po forumima i našao rješenje koje je meni riješilo problem pa se nadam da će i tebi.

Citat:
open Control Panel -> Backup and Restore -> Recover system settings or your computer -> Open System Restore -> follow the wizard to restore the system to the state before the issue occurred.

Odg: Veliki problem
« Odgovori #5 : 09. Svibanj, 2010., 16:48 »
Uf, meni je to vraćanje 2 mjeseca unatrag pa mislim da ću to izbjeći. Također uvijek kod installa winsa dizejblam taj restore jer mi nikad ikad nije pomogao. :wildboy:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9