HCL.HR

Video alat

  • 6 Odgovora
  • 2268 Hitova
Video alat
« : 22. Travanj, 2012., 22:58 »
Pozdrav forumaši,

zanima me kako napraviti, odnosno u kojem programu animaciju na pocetku videa s nekakvim logo ili nazivom npr. kao na pocetku ovog videa SPECIAL - Što ćemo igrati u 4. mjesecu 2012?
Zanima me i kako staviti ovo u gornji desni kut ili negdje drugdje i ispod kao nekakav titl, evo slika gdje je bolje pojašnjeno. 

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Video alat
« Odgovori #1 : 22. Travanj, 2012., 23:09 »
1. nauči što je transparentnost slike i igraj se sa formatima koji podržavaju istu (.png, .gif itd)
2. ovo što vidiš na videu je video editing. imaš windows movie maker, sony vegas, corel video studio pro...
3. ne forsiraj i ne trči pred rudo jer će ti za nešto kao što vidiš u hcl-ovim recenzijama trebati dosta generalnog znanja o formatima slike, videa, što se može s nečime, što ne...

ili, dobar template.  :hiha:

4. što se umetutih slika tiče, traži chroma key tutoriale, green screen video editing itd



"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

Odg: Video alat
« Odgovori #2 : 23. Travanj, 2012., 08:39 »
1. nauči što je transparentnost slike i igraj se sa formatima koji podržavaju istu (.png, .gif itd)
2. ovo što vidiš na videu je video editing. imaš windows movie maker, sony vegas, corel video studio pro...
3. ne forsiraj i ne trči pred rudo jer će ti za nešto kao što vidiš u hcl-ovim recenzijama trebati dosta generalnog znanja o formatima slike, videa, što se može s nečime, što ne...

ili, dobar template.  :hiha:

4. što se umetutih slika tiče, traži chroma key tutoriale, green screen video editing itd



Imam generalno znanje o formatima slike, videa, samo mi treba program, radio sam u movie makeru ali nula bodova.  :ne:

Odg: Video alat
« Odgovori #3 : 23. Travanj, 2012., 16:02 »
Ne želim umanjivati editiranje videa HCL-a, ali uvodna animacija je samo kopirana i ubačene slike u te kockice. Samo da napomenem svejedno sjajan posao radite

Odg: Video alat
« Odgovori #4 : 23. Travanj, 2012., 17:35 »
Ne želim umanjivati editiranje videa HCL-a, ali uvodna animacija je samo kopirana i ubačene slike u te kockice. Samo da napomenem svejedno sjajan posao radite

A odakle, u kojem programu? Jeli se nešto takvo može napraviti u Corel Video Studio?

*

Razer 911

  • **
  • 312
  • ★ ★
Odg: Video alat
« Odgovori #5 : 26. Travanj, 2012., 20:28 »
Ja koristim Sony Vegas Pro,a imas i Sony Vegas Movie Studio.
When I get sad, I stop being sad and be AWESOME instead.<br /><br />True story.

*

CroDruid

  • *
  • 123
  • Starcraft 2 player!
    • Crodruid Gaming Blog
Odg: Video alat
« Odgovori #6 : 09. Svibanj, 2012., 18:19 »
Sony Vegas preporučam i ja. Odlično za raditi kraće filmiće. Alat ima sve što čovjek poželi i ne treba ga učiti, odma sve znaš!
Za duge materijale (recimo svadbe:-) Adobe Premiere. Ali mora ga se dosta učiti. :-)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9