HCL.HR

Windows 7 problem

  • 10 Odgovora
  • 2345 Hitova
Windows 7 problem
« : 18. Ožujak, 2010., 20:38 »
Imam windows 7 ultimate edition i igra Assasins creed bi mi trebala raditi ko podmazana na najvišim detaljima,ali kad idem igrat moram stavit na najmanje detalja kako bi mi igra radila normalno,Moje pitanje je dali je windows 7 kriv ili pak  CPU jer za igru  treba Dual core processor 2.6 GHz Intel Pentium® D ili AMD Athlon 64 X2 3800+,a ja imam  Pentium(R) Dual-Core CPU E6300 @ 2.80GHz?
   
« Zadnja izmjena: 13. Svibanj, 2010., 12:31 wyzard »

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: windows 7
« Odgovori #1 : 18. Ožujak, 2010., 21:59 »
Ako imaš piratskog assassina onda je vjerojatno to razlog jer većina nemože čak ni pokrenut igru ili ih vrlo brzo izbacuje. Ako ne sry, neznam... Imaš grafičku koja piše da je podržana za preporučenu konfiguraciju?
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: windows 7
« Odgovori #2 : 18. Ožujak, 2010., 22:15 »
mislim da se to odnosi na prvi asassin's.
jesu 64-bitni winsi i jel imaš patch instaliran za igru?
taj patch inače daje podršku za 64-bitni os, jel.

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: windows 7
« Odgovori #3 : 19. Ožujak, 2010., 02:44 »
Ako imaš piratskog assassina onda je vjerojatno to razlog jer većina nemože čak ni pokrenut igru ili ih vrlo brzo izbacuje. Ako ne sry, neznam... Imaš grafičku koja piše da je podržana za preporučenu konfiguraciju?
Baš to,grafičku karticu da otkrijemo sami iz šalice kave?

Odg: windows 7
« Odgovori #4 : 19. Ožujak, 2010., 16:32 »
Na can you run it je sve ok samo ne cpu,imam sve zadovoljeno i pod minimalno i pod preporučeno samo nemam CPU dobar

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: windows 7
« Odgovori #5 : 19. Ožujak, 2010., 17:30 »
Nemoj se uzdati u to.  :tired:
Nekad pogodi,nekad ne,ništa nije savršeno.Nego,koju grafičku imaš?

Odg: windows 7
« Odgovori #6 : 19. Ožujak, 2010., 20:10 »
Ja mislim GeForce 9500

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #7 : 13. Svibanj, 2010., 12:38 »
da ne otvaram novi topik...

nije baš neki veliki problem, ali svakako iritantan. nakon što nešto instaliram, bilo da je riječ o igri ili nekom programu, rewrite iliti zamjena fajlova ne radi neko vrijeme. dakle, ako hoću instalirat patch odmah  nakon što sam instalirao igru, uvijek se javlja error da je .exe fajl u upotrebi i da ga se nemože zamijenit. isto recimo kad se neki program apdejta pa nanovo instalira. obično pričekam nekoliko minuta i onda slobono može se zamjenit fajl, al mislim da bi se to trebalo moć napravit odmah, bar je tako bilo u xp-u/visti.

nisu problemi s user accountom jerbo sam administrator. probah i s onom take ownership forom al ne pomaže.

jel još kome tako?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #8 : 13. Svibanj, 2010., 14:08 »
Meni je jednom bilo tako, al sa jednom verzijom 7ice, poslje ju promijenio i više nisam vidio taj problem  :solidus:

*

vilim

  • ****
  • 1389
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #9 : 14. Svibanj, 2010., 23:40 »
Mene užasno iritira kada nakon prebacivanja podataka sa ili na prijenosni hard kliknem na safely remove i veli da je još u upotrebi i da ga nemože isključiti. Pa probam nakon par minuta, ista stvar. Sve češče u zadnje vrijeme, a znam da se isto sranje dešavalo na XP-u. Nije pokrenuta pjesma niti program s prijenosnog harda, nije ništa mountano, tako da neznam zašto ga neće isključit. Onda moram laptop u standby prebacit da mogu iskopčat hard, jbg, ne želim da vrisne.
"Women don't respect salad eaters."

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Odg: Windows 7 problem
« Odgovori #10 : 15. Svibanj, 2010., 13:42 »
imaš neko smeće na kompu/disku koje komunicira s diskom/kompom... Safely remove radi ko bog


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9