HCL.HR

Windows 7

  • 262 Odgovora
  • 53247 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 7
« Odgovori #120 : 22. Listopad, 2009., 16:40 »
ultimate se zove

Odg: Windows 7
« Odgovori #121 : 22. Listopad, 2009., 16:40 »
Nije, postoji Ultimate.

Al ono.. ja sam prvo instaliro Ultimate greškom pa mi CD key nije radio, al sam ga svejedno zbog lijenosti koristio jedno tri tjedna. Pa sam instaliro Professional. I ne vidim razliku.  :wildboy:

Odg: Windows 7
« Odgovori #122 : 23. Listopad, 2009., 05:54 »
Uostalom, kak bi oni mogli na stranice studentskog centra stavit piratsku verziju?  :wildboy:
Da da naravno, ali ipak samo provjeravam. :ementaler:   Jer ono, pirata mogu nabavit kad oću al pošto već imam priliku preko tog studentskog centra besplatno nabavit, zašto ne.

Taj professional je baš ono najjača verzija kao i kod xp-a jel?
Ne, najača verzija Window 7 je koliko znam Window 7 Enterprise, tu imam ja.  :hiha:
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Windows 7
« Odgovori #123 : 23. Listopad, 2009., 11:46 »
Enterprajs = Ultimate

Razlika u plaćanju i kiju. Prvi na jednom disku al sa masu kijeva (za firme dakle), drugi jean disk jean kij (napredni kućni korisnici).


Al da, to su najjače verzije 7.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Forbs

  • **
  • 472
Odg: Windows 7
« Odgovori #124 : 23. Listopad, 2009., 19:01 »
Po meni  malo su pretjerali sa cijenama...

*

Pičkica

  • ****
  • 1765
  • Prince`Charming
Odg: Windows 7
« Odgovori #125 : 24. Listopad, 2009., 12:18 »
Da kupio bi ga da je jeftiniji.  :wildboy:
JA SAM TOLKO PAMETAN DA VI TO NEMORETE UOPĆE SKUŽIT KOLKA  JE TO PAMET

Kako mu je pimpek letio na sve strane, straaaaaaaaaaaašno...

s h u m a . o r g  :approve

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Windows 7
« Odgovori #126 : 24. Listopad, 2009., 18:43 »
Evo vec 3 tjedna Windows 7 koristim finalnu verziju Ultimate, 32Bit, 7600Build. Mogu rec da sasvim solidno radi, bez bugova,, vrlo stabilno, brzinom istom kao i Vista SP2. Kasnije cu jos probat x64 mada sumnjam kako ce se ponasati na relativno slabom mom kucnom računalu (Intel C2D E5200, 2GB RAM, ATi HD4550 OC).

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Windows 7
« Odgovori #127 : 25. Listopad, 2009., 11:31 »
Planiram danas ili sutra dignut sedmicu na C pa me zanima par stvari....

Imam trenutno XP na C: i podatke na D: (NTFS) na kojem je muzika, filmovi i sve te pizdarije. Sad planiram formatirat C particiju i na nju dignut sedmicu. Sedmica isto koristi NTFS ili....? Hoću li moć pristupit D particiji nakon bootanja? Znam da ću 99% moć ali me ipak neka paranoja hvata.

I još nešto. Sad imam 32 bitni XP, a sedmicu ću instalirat 64 bitnu. To nebi trebalo utjecat na D particiju, jelda? Možda neću moć pokrenut neki 32 bitni exe s nje, ali sve ostalo bi trebalo radit?
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Windows 7
« Odgovori #128 : 25. Listopad, 2009., 12:01 »
Planiram danas ili sutra dignut sedmicu na C pa me zanima par stvari....

Imam trenutno XP na C: i podatke na D: (NTFS) na kojem je muzika, filmovi i sve te pizdarije. Sad planiram formatirat C particiju i na nju dignut sedmicu. Sedmica isto koristi NTFS ili....? Hoću li moć pristupit D particiji nakon bootanja? Znam da ću 99% moć ali me ipak neka paranoja hvata.

I još nešto. Sad imam 32 bitni XP, a sedmicu ću instalirat 64 bitnu. To nebi trebalo utjecat na D particiju, jelda? Možda neću moć pokrenut neki 32 bitni exe s nje, ali sve ostalo bi trebalo radit?
1. Prilikom instalacije Win 7, obrisi C: particiju, i onda novu napravi i ona ce se automatski zvat C:. I onda je formatiraj praznu.
2. Nema veze. Svo 32bit programi osim drivera i antivirusa i firewalla rade na 64bitnim windowsima.

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Odg: Windows 7
« Odgovori #129 : 25. Listopad, 2009., 12:07 »
1. Prilikom instalacije Win 7, obrisi C: particiju, i onda novu napravi i ona ce se automatski zvat C:. I onda je formatiraj praznu.

Zašto? Šta ne mogu samo formatirat C: (bez "brisanja") i onda instalirat sedmicu na nju?
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 7
« Odgovori #130 : 25. Listopad, 2009., 14:12 »
Najbolje je da staviš izbrišeš particiju, tako da ti on napravi novu za sedmicu, a kaj je najbolje čak i nemoraš brisat niš ako nečeš, jer sedmica ima mogućnost (neznam dal je isto kod viste), da na već instalirani OS staviš novi, te u c:/ -u ti napravi svoj program files novi, i stavi ti stari (old)...

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Windows 7
« Odgovori #131 : 25. Listopad, 2009., 14:23 »
jer sedmica ima mogućnost (neznam dal je isto kod viste), da na već instalirani OS staviš novi, te u c:/ -u ti napravi svoj program files novi, i stavi ti stari (old)...

Istina, na Vistu je provjereno moguće nadograditi 7-icu.
Za ostale OS-e ne znam.
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Windows 7
« Odgovori #132 : 25. Listopad, 2009., 16:31 »
1. Prilikom instalacije Win 7, obrisi C: particiju, i onda novu napravi i ona ce se automatski zvat C:. I onda je formatiraj praznu.

Zašto? Šta ne mogu samo formatirat C: (bez "brisanja") i onda instalirat sedmicu na nju?
Neznam ja nisam tako probao, ovo je provjeren način vec godinama kod svakog windowsa do sada.

*

Facaa

  • ******
  • 4455
  • Full of Stars
    • www.shuma.org
Odg: Windows 7
« Odgovori #133 : 25. Listopad, 2009., 18:20 »
Istina, na Vistu je provjereno moguće nadograditi 7-icu.
Za ostale OS-e ne znam.

Čekaj...nemrem nadogradit sa Viste na 7?

Pa jebem im sve. Pa ne da mi se formatirat diskove, micat stvari i ponovno skidat tisuću govana.
I'm teaching myself to live without sleeping cause i don't trust my dreams.

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Windows 7
« Odgovori #134 : 25. Listopad, 2009., 18:25 »
Istina, na Vistu je provjereno moguće nadograditi 7-icu.
Za ostale OS-e ne znam.

Čekaj...nemrem nadogradit sa Viste na 7?

Pa jebem im sve. Pa ne da mi se formatirat diskove, micat stvari i ponovno skidat tisuću govana.

Pa moreš, čitaj kaj piše.
Ak imaš sad Vistu, kod instalacije 7-ice imaš opciju Upgrade.
E sad, kaj sve ostaje, nemam pojma.
Čini mi se da sve, baš kak veli cole - 7 si napravi posebni Program Files
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9