HCL.HR

Windows 7

  • 262 Odgovora
  • 53249 Hitova
Odg: Windows 7
« Odgovori #150 : 25. Studeni, 2009., 22:41 »
A neg kakav je to komp?  :(

Ja imam skoro isti, samo imam 4 GB rama. Al ionako ni jedna igra ne koristi više od 2GB baš, tak da to nije bitno.
A igram sve na max. Osim Crysisa, naravno. Na sedmici.

Ne znam kolko je bolje/lošije u odnosu na Vistu, al s tim ćeš sve moć igrat prilično glatko s prilično dobrim postavkama. Bar bi trebo.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 7
« Odgovori #151 : 25. Studeni, 2009., 22:55 »
Igre rade puno bolje na 7 nego na visti, a dosta njih čak radi bolje na 7 nego na xp-u

Odg: Windows 7
« Odgovori #152 : 26. Studeni, 2009., 13:10 »
Uf, dobro onda. Mećem sedmicu. :ementaler:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #153 : 26. Studeni, 2009., 16:38 »
Stavio sam Windows 7 x64 Ultimate ...za sada radi dobro, nema nikakvih problema :) dapace, samo sam 2-3 drivera morao instalirati sve je lijepo sam napravio  :hiha:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 7
« Odgovori #154 : 26. Studeni, 2009., 17:46 »
ja ih imam već 5 mjeseci, aktivirane, još niti jedan jedini problem nisam imao  :ave: bogovski OS :approve

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #155 : 26. Studeni, 2009., 17:48 »
jedno pitanjce....

frend mi ima Compaq Presario CQ71-330EM  ..i stavio bi ovaj x64 ultimate...ali nazalost na HPovoj stranici drivere ima samo za win 7 pro x64 ...mislite da ce mu raditi koji driver na ultimate verziji? posto ce mu trebati barem bluetooth drivers  :(
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Armor

  • ******
  • 4195
Odg: Windows 7
« Odgovori #156 : 26. Studeni, 2009., 17:54 »
jedno pitanjce....

frend mi ima Compaq Presario CQ71-330EM  ..i stavio bi ovaj x64 ultimate...ali nazalost na HPovoj stranici drivere ima samo za win 7 pro x64 ...mislite da ce mu raditi koji driver na ultimate verziji? posto ce mu trebati barem bluetooth drivers  :(

Kod instalacije, svakako imaj lap spojen na internet cijelo vrijeme.
Ostatak je rutina novog OS-a...
"Born with less, but you still precious.

You gotta be able to smile through all this bullshit."

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #157 : 26. Studeni, 2009., 18:34 »
nazalost to je problem, na poslu imam problema s ruterom pa ne mogu na net :))
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #158 : 28. Studeni, 2009., 10:54 »
Izvrsna stranica, vrijedi pogledati ako već niste:

http://www.sevenforums.com/tutorials/


Do sada sam dosta toga pogledao i napravio :)

npr: Win 7 ima "schedule defragment" koji dosta usporava sistem, pa ga je bolje isključiti. Stavio sam si quick bar točno kao u win xp, maknuo library iz explorera itd.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #159 : 28. Studeni, 2009., 11:26 »
maknuo library iz explorera itd.

omg zašto? vjerojatno najkorisniji dio novih windowsa?

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #160 : 28. Studeni, 2009., 12:10 »
maknuo library iz explorera itd.

omg zašto? vjerojatno najkorisniji dio novih windowsa?

Nisu mi potrebni. Izvrsna stvar, ali mi nisu potrebni trenutačno. Kada budu potrebni, budem ih vratio jer slažem se, funkcija je stvarno izvrsna, ali mi nije trebala.
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Windows 7
« Odgovori #161 : 28. Studeni, 2009., 15:19 »
Neda mi se čitat ovih deset strana pa nek mi samo netko kaže dali ima onih zahtijevnosti za igre kao i kod viste, jer nemam neki uber precool jak komp (Intel Core 2 Duo 2,66×2, Nvidia 8800 GT, 2 gb rama)?
meni vecina igara radi bolje na win7 nego na win xp. Ali sve je to unutar 1-2fps. I nema, nikakve vece zahtjevnosti.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #162 : 30. Studeni, 2009., 08:21 »
Koji office koristite?

Ima netko riješenje za stare igre, tipa da mi grafika bude malo fucked up. S lijeve i desne strane monitora nekih 5-8cm prema sredini mi je sve crno, i tek tada grafika od igre bude. Jedino ako stavim rezoluciju 1440x900, onda je OK, ali neke igre nemaju tu rezoluciju :(
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Tola

  • **
  • 429
Odg: Windows 7
« Odgovori #163 : 30. Studeni, 2009., 08:28 »
Koji office koristite?

Ima netko riješenje za stare igre, tipa da mi grafika bude malo fucked up. S lijeve i desne strane monitora nekih 5-8cm prema sredini mi je sve crno, i tek tada grafika od igre bude. Jedino ako stavim rezoluciju 1440x900, onda je OK, ali neke igre nemaju tu rezoluciju :(
office 2007 sp2
meni sve igre rade bez problema na win7, vjerovatno je nesto u postavkama drivera poremeceno.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Windows 7
« Odgovori #164 : 30. Studeni, 2009., 08:56 »
Koji office koristite?

Ima netko riješenje za stare igre, tipa da mi grafika bude malo fucked up. S lijeve i desne strane monitora nekih 5-8cm prema sredini mi je sve crno, i tek tada grafika od igre bude. Jedino ako stavim rezoluciju 1440x900, onda je OK, ali neke igre nemaju tu rezoluciju :(
office 2007 sp2
meni sve igre rade bez problema na win7, vjerovatno je nesto u postavkama drivera poremeceno.

Stavljam sada drivere, jer je windows bio sam našao. Budem onda stavio taj office, samo pitanje, koristiš x32 ili x64 windowse?

I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9