HCL.HR

Windows 10

  • 408 Odgovora
  • 224044 Hitova
Odg: Windows 10
« Odgovori #375 : 22. Lipanj, 2017., 12:41 »
Hvala na savjetu, ali dvaput sam već gradio. Pa restartao explorer i search u task manageru, čuda svakojaka i ništa.

Odg: Windows 10
« Odgovori #376 : 26. Kolovoz, 2017., 22:45 »
Kako vi uzimate screenshotove iz igara? Za igre na Steamu fenomenalno funkcionira F12 tipka i Steam sve obavi, ali što je s Originom?

Igram FIFU 17 i kad uzmem SS, normalno s Windowsom bez ikakvih programa, da mi samo crnu sliku bilo da idem na PrintScreen, na CRTL + PrintScreen ili na Win + PrintScreen. No to mi je nekako i očekivano obzirom da sam s tim problema već imao.

Ali, onda sam skinuo ShareX ili LightShot i to mi je do sada radilo, ali u FIFI neće. Tj. on uzme SS, ali taj SS je neka slika koja je u igri bila cca. 10 sekundi prije nego sam ja htio uzeti SS...

Jel imao tko takvih problema i kako to riješiti?

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Windows 10
« Odgovori #377 : 28. Kolovoz, 2017., 08:02 »
Probaj s win+alt+printscreen to je kombinacija od windows game bara.

Alternativno, imaš MSI Afterburner, trebao bi raditi.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Windows 10
« Odgovori #378 : 28. Kolovoz, 2017., 09:57 »
MSI Afterburner!

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #379 : 28. Kolovoz, 2017., 10:22 »
Ako imaš nVidiu imaš i GeForce Experience s kojim možeš snimat i raditi screenove. Tako da ako već imaš nVidiu nema potrebe za postavljanjem dodatnih programa.

*

doktor1

  • ****
  • 1407
Odg: Windows 10
« Odgovori #380 : 28. Kolovoz, 2017., 10:46 »
Ili AMD ReLive

*

aca

  • **
  • 171
Odg: Windows 10
« Odgovori #381 : 28. Kolovoz, 2017., 12:52 »
Znači ovako imam jedan problemčić sa widnowsom odkako sam ga nadogradio tj imao sam win 7 ultimate i nadogradio na win 10 pro, e sada mi se javlja svaki puita kada ga palim neka greška od programa Xfast lan kao da nije dobro instaliran i da ga reinstaliram, i jesam radio sam ali nista probao sam surfati po nekim forumima i kao neki lik je skinio neki shop koji updatea drivere odnosno software, i kao njemu je bio problem sa BIOS-om i kao updateo ga i sve radi po PSu tako da sam i ja isto to napravio skinio taj program koji mi je updateo 5/6 programčića, i naravno samo bios nije.... jel ima itko ovakav problem, jel ima tko da zna rješenje bilo šta... hvala unaprijed
When power of love overcomes love of power the world will know peace! - Jimmy Hendrix

Odg: Windows 10
« Odgovori #382 : 28. Kolovoz, 2017., 15:39 »
Probaj s win+alt+printscreen to je kombinacija od windows game bara.

Alternativno, imaš MSI Afterburner, trebao bi raditi.

skinuo sam MSI Afterburner i ne vidim opciju kako uzeti SS  :(



No, zato AMD ReLive radi kako bi trebao, barem po pitanju SS-ova. S druge strane, sad sam drivere nadogradio na 17.7.2 verziju i ostao sam bez zvuka preko HDMI-a. Skidam 17.8.1 verziju pa ćemo vidjeti hoće li proraditi

Inače, GPU je R7 370 Asus verzija od 4GB
« Zadnja izmjena: 28. Kolovoz, 2017., 16:23 CRooY3 »

Odg: Windows 10
« Odgovori #383 : 27. Rujan, 2017., 07:41 »
PITANJE: ako kupim orginal ključ od windowsa sa recimo game2play stranice dal ti windowsi vrijede u firmi gdje moraju biti orginalni? Jer mi je onda jedini dokaz na mailu gdje je ključ. Dal to prolazi inspekciju (našu strogu)
bolje miješati alkohol nego beton... AMD RULEEES...

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #384 : 27. Rujan, 2017., 07:44 »
Ne vrijedi. Key mora biti kupljen u Hr od ovlastenog distributera inace ti ne vrijedi.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Windows 10
« Odgovori #385 : 27. Rujan, 2017., 08:18 »
Ok, imam i ja pitanje.

Ako kupim key za Win 10 na G2A ili slicnoj stranici, za sta mi se veze taj key? Za moj microsoft racun ili kako? Ako ga jednom unesem i kasnije ponovno instaliram Windowse na novo jel mi jos uvjek vrjedi taj key ili kako?

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #386 : 27. Rujan, 2017., 08:29 »
U 99% slucajeva se radi o OEM verziji kljuca koja se moze samo jednom aktivirati i sluzbeno ju je zabranjeno prodavati zasebno kao npr. Retail verziju.
OEM je jeftinija, vrijedi samo za novo racunalo koje se slaze u ducanu ili poslovna varijanta. To su one naljepnice na racunalima.
Sad je druga stvar sto to nitko ne postuje pa se otvoreno prodaju i OEM verzije.


OEM bi se trebala vezat za tvoju maticnu i kad ju jednom zamojenis key je za smece. Mogao bi ga aktivirat putem MS sluzbe za korisnike tipa krepala maticna pa zato trazis reaktivaciju.


Al zna se dogodit i da OEM key radi i kasnije na drugom racunalu.


Realno mi bi sa slozenim, kupljenim konfama trebali uzimati retail verziju.








Odg: Windows 10
« Odgovori #387 : 04. Siječanj, 2018., 10:24 »
Imam problem sa Win 10 Pro x64 OEM

Prilikom podizanja sustava zamrzne (na onom dijelu di se vrti onaj mali kruzic ili na dijelu kad trebam upisat pass) i jedino rjesenje je restart i tako zna po par puta dok se ne digne normalno, isto mi se događalo i sa 8.1. samo jos cesce dok sa desetkom  zna 2-3 puta tjedno. Poslije toga radi sve normalno, mogu igrat, surfat, gledat filmove i sve ostalo bez ikakvih problema.

Koliko sam vidio na yt ljudi se bas puno zale na to i ne kuzim sta moze bit.
U pitanju je laptop ASUS ROG G73JW
i7-740QM
8GB DDR3 1066 (4X2)
GTX 460M 1.5GB
SSD 120GB
AMD je kao i Alfa Romeo, sretan si kad kupiš a još sretniji kad prodaš...

Odg: Windows 10
« Odgovori #388 : 14. Siječanj, 2018., 16:53 »
Čini mi se da mi nakon ažuriranja Windowsa neki programi sporije rade npr. Google Chrome.

*

hrv4tin4

  • Gost
Odg: Windows 10
« Odgovori #389 : 14. Siječanj, 2018., 17:23 »
Gdje se skrivaš zadnja 2 tjedna? Pa sve relevantne stranice govore o tome. To je zbog novih patcheva za sve aktualne procesore od mobilnih (ARM) pa do ljudima poznatijih (Intela i AMD-a). Problem je u sigurnosti i svi skoro trpe neke posljedice, a naročito straije negeracije procesora, koliko sam čitao možda najviše intelova serija 4xxx.
Ovaj patch donekle rješava pitanje sigurnosti, ali je usporio procesore u nekim situacijama.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9