HCL.HR

WinRAR ne radi

  • 6 Odgovora
  • 3977 Hitova
*

Km08K

  • *
  • 20
  • The Look - Psycho Ninja
WinRAR ne radi
« : 06. Veljača, 2008., 12:11 »
Imam neke igre koje sam dobio od frenda,bile su RAR datoteka,kad sam ih stavio na komp htio sam ih odpakirati iz RAR-a,ali mi je stalno javljo greške i na kraju kad je završio ona datoteka koja jwe bila u raru je netsala.Što da radim?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: WinRAR ne radi
« Odgovori #1 : 06. Veljača, 2008., 12:47 »
Kakvu grešku ti javlja?

Ja sam se dosad susretao sa greškama koje se tiču passworda, znao mi je otpakirati sve i onda reć da je krivi password, a nekad odmah izbaci grešku čim ju upišem... i još su mi se događali errori da je arhiv oštećen, i koliko znam, tu nema previše pomoći, ali sam čuo da je kod manjih oštećenja ljudima pomagao ovakav program recimo:

http://www.oemailrecovery.com/rar_recovery.html?referrer=google_rar_net


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: WinRAR ne radi
« Odgovori #2 : 06. Veljača, 2008., 12:51 »
Imam neke igre koje sam dobio od frenda,bile su RAR datoteka,kad sam ih stavio na komp htio sam ih odpakirati iz RAR-a,ali mi je stalno javljo greške i na kraju kad je završio ona datoteka koja jwe bila u raru je netsala.Što da radim?

Otvori winrar, i onda taj file. Idi na COMMANDS, pa extract to specified files....odaberi gdje ćeš extractati, i stavi kvačicu na KEEP BROKEN FILES..

javljati će ti errore, ali ne obaziri se na to..javi ako ti to radi
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Km08K

  • *
  • 20
  • The Look - Psycho Ninja
Re: WinRAR ne radi
« Odgovori #3 : 07. Veljača, 2008., 09:27 »
Imam neke igre koje sam dobio od frenda,bile su RAR datoteka,kad sam ih stavio na komp htio sam ih odpakirati iz RAR-a,ali mi je stalno javljo greške i na kraju kad je završio ona datoteka koja jwe bila u raru je netsala.Što da radim?

Otvori winrar, i onda taj file. Idi na COMMANDS, pa extract to specified files....odaberi gdje ćeš extractati, i stavi kvačicu na KEEP BROKEN FILES..

javljati će ti errore, ali ne obaziri se na to..javi ako ti to radi

Care,radi. \:D/

*

Prince-Artas

  • ****
  • 981
  • dial-up fan
    • PCPlay Forum
Re: WinRAR ne radi
« Odgovori #4 : 07. Veljača, 2008., 13:49 »
postoji i poseban alat za ovakve stvari pod imenom RAR Recovery Toolbox

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: WinRAR ne radi
« Odgovori #5 : 07. Veljača, 2008., 17:10 »
postoji i poseban alat za ovakve stvari pod imenom RAR Recovery Toolbox


Nije  problem do rara, nego očito se kosi nešto s hardom.
Bio sam ja pogledao sve i hard radi sve normala, ali zna naletjeti na problem s winrarom...

Care,radi. \:D/

NP, drago mi je da mogu pomoći. Nadam se da ćeš uživati na ovom forumu  :hug
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Km08K

  • *
  • 20
  • The Look - Psycho Ninja
Re: WinRAR ne radi
« Odgovori #6 : 07. Veljača, 2008., 18:55 »
postoji i poseban alat za ovakve stvari pod imenom RAR Recovery Toolbox


Nije  problem do rara, nego očito se kosi nešto s hardom.
Bio sam ja pogledao sve i hard radi sve normala, ali zna naletjeti na problem s winrarom...

Care,radi. \:D/

NP, drago mi je da mogu pomoći. Nadam se da ćeš uživati na ovom forumu  :hug

Inače najviše volim forum gdje sam mod (gam3forum),ali vidim da ću zavoliti i ovaj forum. :D

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9