HCL.HR

XP uredivanje

  • 5 Odgovora
  • 2139 Hitova
*

darov

  • *
  • 24
XP uredivanje
« : 11. Kolovoz, 2008., 11:00 »
Nije neka bitna tema ali eto ako ima netko tko to zna i tko je to radio neka posta. Uvijek me zanimalo gdje se nalazi onaj pocetni ekran dok se windows pali, onaj gadni plavi, malo bih ga uredio. Takoder me i zanima gdje se nalaze i dali se uopce nalaze ikakve slicice od alatnih traka!? Da pojasnim, klizac sa strane, traka u kojoj su opcije "file", " edit", start traka itd; da ih npr. mogu otvoriti u paintu i potamniti, posarati itd.? Uredivati ih u appearance nije bas to sto bih htio.

E imam i problem, kad god u folder options namjestim da NE prikazuje skrivene fileove i foldere i stisnem ok i apply i izadem on odmah automatski baci na postavku da ih prikazuje. Primjetio sam da dok mi je particija windowsa bila fat32 ta opcija je u redu radila, sad s ntfs nece...To inace tako ili? Mislim da zbog toga i ne mogu naci ovo prvo sto trazim. Hvala!

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: XP uredivanje
« Odgovori #1 : 11. Kolovoz, 2008., 16:48 »
Nije neka bitna tema ali eto ako ima netko tko to zna i tko je to radio neka posta. Uvijek me zanimalo gdje se nalazi onaj pocetni ekran dok se windows pali, onaj gadni plavi, malo bih ga uredio. Takoder me i zanima gdje se nalaze i dali se uopce nalaze ikakve slicice od alatnih traka!? Da pojasnim, klizac sa strane, traka u kojoj su opcije "file", " edit", start traka itd; da ih npr. mogu otvoriti u paintu i potamniti, posarati itd.? Uredivati ih u appearance nije bas to sto bih htio.

Ak sam dobro skužio ti želiš promijenit izgled tj. temu od xp-a u nešto drugo ili ? :solidus:

E imam i problem, kad god u folder options namjestim da NE prikazuje skrivene fileove i foldere i stisnem ok i apply i izadem on odmah automatski baci na postavku da ih prikazuje. Primjetio sam da dok mi je particija windowsa bila fat32 ta opcija je u redu radila, sad s ntfs nece...To inace tako ili? Mislim da zbog toga i ne mogu naci ovo prvo sto trazim. Hvala!

Neam pojma, meni je isto patricija na ntfs i do sad nikad nisam imao taj problem. Jednostavno staviš tamo dal želiš da pokazuje hiden foldere ili ne i stisneš apply i ok i to je to.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

darov

  • *
  • 24
Re: XP uredivanje
« Odgovori #2 : 11. Kolovoz, 2008., 17:27 »
Tako je, zelim promijenii izgled xp-a bez nekog toolsa. Zelim samo editirati vec postojeci... Eh, i kod mene je fino radilo prije, sjecam se. Sad zadnji puta kad sam formatirao dok je bila fat32 sve ok, cim sam konvertirao u ntfs nece vise.. I tako unazad par zadnih instalacija windowsa.

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: XP uredivanje
« Odgovori #3 : 12. Kolovoz, 2008., 08:18 »
E stvarno neznam ak je to uopće i moguće bez nekakvih toolsa osim u appearanceu. Ja koristim style xp i s njim možeš sve izmjenit.
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

darov

  • *
  • 24
Re: XP uredivanje
« Odgovori #4 : 12. Kolovoz, 2008., 20:12 »
A razumijem, imam i ja neku temu za windows itd. Al sam mislio jebiga da bi negdje moralo biti to sto trazim u nekom obliku poput png ili sl.da se eventualno editira s paintom.

*

Phylip

  • **
  • 293
  • Zakon
Re: XP uredivanje
« Odgovori #5 : 15. Kolovoz, 2008., 21:15 »
Jel ima neki besplatni program za edit xp-a?
Zast nitko nece samnom na kavu?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9