HCL.HR

F1 - sezona 2008

  • 10 Odgovora
  • 2369 Hitova
*

Affirmative

  • Gost
F1 - sezona 2008
« : 15. Ožujak, 2008., 00:07 »
sutra ujutro, u pol 4 mislim, da počinje kvalifikacijski trening za vn australije, a s time i nova sezona F1
kakva su vaša očekivanja, favoriti?

ja se samo veselim našim nenadjebivim komentatorima. blažićko i onaj drugi...   :hug  :mrgreen:

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #1 : 15. Ožujak, 2008., 10:07 »
Pas mater, mogo san se probuditi za to, al sam zaboravio. :wildboy:

Anyway, očekujem zanimljivu sezonu, punu preokreta uz veliku borbu Raikkonena i Hamiltona. Zanima me i kakav će biti Renault s Alonsom. 2 nove staze su tu, Valencia (gradska utrka) i Singapur (noćna utrka). Ma što god neki govorili o Blažićku, lik je nenadjebiv F1 komentator a i Neven Novak je dobar.

U svakom slučaju, jako se veselim novoj sezoni. :piva:
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #2 : 15. Ožujak, 2008., 11:24 »
Hamilton pole position \:D/  Kubica pa Heikki. Nije loše, žao mi je što Hamilton nije dobio prošle sezone, ali eto... Ove valjda hoće :approve

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #3 : 15. Ožujak, 2008., 14:54 »
Baš sam htio napisati da bi Kubica mogao biti iznenađenje sezone  :hihi:

I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Dodo

  • ****
  • 1698
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #4 : 15. Ožujak, 2008., 22:54 »
ne, Prasičko nije nenadjebiv komentator jer se preserava za bezveze, diže glas na svaki drek na stazi, neko baci onu foliju s kacige on se dere... ma mrš... još kad fucu prenosi i kad ManU igra onda mi je na telki lagani MUTE :tired:

al da je bolji od onog morona Cvitkovića, to je... kad se samo sjetim kolko je puta bilo: I DA I DAAA MIHAEL ŠUMAHER JE ZAVRŠIO UTRKU IZVAN STAZE; KAKAV RASPLET SEZONE!!!111 a liku toče bengu u boxu, piše na ekranu m.šumaher i ovaj i dalje viče ko idiot dobrih 5-10 sekundi, dok ovaj već ide van boxa... onda ga sukomentator ispravlja.. strava i užas.

biće kul utrka, posebno zbog kimija i alonsa u sredini, a i staza je jebačka. Gledam prijenos ziherica.  \:D/

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #5 : 15. Ožujak, 2008., 22:57 »
ma ja navijam za hamiltona i kubicu, stvarno bi trebali oni neš napravit :approve

*

Under

  • *****
  • 2399
  • Bwaaaah!
    • SH Memories
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #6 : 16. Ožujak, 2008., 09:39 »
ne, Prasičko nije nenadjebiv komentator jer se preserava za bezveze, diže glas na svaki drek na stazi, neko baci onu foliju s kacige on se dere... ma mrš... još kad fucu prenosi i kad ManU igra onda mi je na telki lagani MUTE :tired:

Ko ti je kriv što si gej. To za fudbal se slažem, ali to nije tema. F1 mi je gušt slušat dok on i Novak komentiraju. :wildboy:

Anyway, utrka jutros je stvarno bila jebena. Nije bilo toliko pretjecanja koliko je bilo kaosa na stazi. I na kraju samo 6 bolida u istom krugu, 8 ih završilo utrku. Žao mi je što su Rubensa sjebali, zaslužio je 3. mjesto ali eto, prošo je kroz crveno u pit lejnu. Ferrari, strava i užas. Nadam se da im se ono neće više ponoviti.
« Zadnja izmjena: 16. Ožujak, 2008., 09:41 Under »
Konzolasi njet gameri!

Svatko tko ima snage igrati s gamepadom cijelo vrijeme, ili nije čuo za miš, ili mu ne treba. 100% igara koje trebaju mozga, a gameri ih vole toliko da se identificiraju s njima, trebaju miš, tj. fini sustav preciznog upravljanja. Gamepad je podlozan samo casual igracima, ali nikako ne nama, gamerima.

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #7 : 16. Ožujak, 2008., 09:42 »
ovakvo nešto se desilo prije par godina u Monzi dok je još Schumacher vozio. Onak start i prvi zavoj 10 bolida izvan igre i do kraja utrke jos 3-4 ako se sjećate :ementaler:

*

morski_pas

  • ****
  • 988
  • Team Zissou
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #8 : 17. Ožujak, 2008., 17:37 »
Da, jel tad Šumi uopće dosao do kraja? ja mislim da je bio 2. pa mu je nesto otkazalo i morao je odustat, nesto tak.
And if the dam breaks open many years too soon
And if there is no room upon the hill
And if your head explodes with dark forbodings too
Ill see you on the dark side of the moon ...

*

DarX

  • *****
  • 1972
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #9 : 19. Ožujak, 2008., 07:39 »
Da, jel tad Šumi uopće dosao do kraja? ja mislim da je bio 2. pa mu je nesto otkazalo i morao je odustat, nesto tak.

završio je tad kao prvi :wildboy:  najgore mi je bilo kad je vodio 22 sekunde i otkazo mu bolid 3-4 kruga prije kraja bemti ferrari :wildboy:

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: F1 - sezona 2008
« Odgovori #10 : 25. Lipanj, 2008., 13:55 »
I kubica rula  :piva:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9