HCL.HR

Iz stolice na teren

  • 13 Odgovora
  • 1951 Hitova
*

n00b

  • ****
  • 1663
Iz stolice na teren
« : 15. Lipanj, 2009., 00:24 »
Kao, radim na kompu na poslu, dakle tehnički sjedim 7-8 sati svaki dan. Doma opet radim pa sjedim ili ne znam, surfujem pa sjedim, jedem i sjedim i tako, krećem se samo da bi došao od točke A do točke B. S tim da su točke A i B stolica, krevet, sjedalo u tramvaju i ne znam, WC školjka.

Stop tome! :wildboy:

Kako nisam više na moru ne mogu svaki dan ići na more i plivati, što je najzdravije valjda i najbolje đto bi radio preko ljeta, nego se sad snalazim ovdje. Sad, htio bi se malo dovest u kondiciju, s tim da mi nije u interesu bildati. Samo ono, da mi krv malo procirkulira bolje i da malo sporije odem totalno u kurac.

Čujem da je brzo hodanje zdravije od trčanja. Koliko tu ima istine? U koje doba dana da trčim/hodam? Koliko je dnevno preporučljivo?
Mislio sam večernje trčanje po savskom nasipu, a vjerojatno će tako i biti ali ako netko ima savjet neka puca.

*

Weky

  • ******
  • 4733
  • w00t!!!!!11
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #1 : 15. Lipanj, 2009., 00:31 »
pomiri se s tim da si pederčuga i kupi role. ja jesam i jeben sam si.
i tak si na jarunu bokte. jebeno do bola
^^TeBi na čeLu Piše OpasnosT_a zašTo onDa osjećam sLabosT_jeR swiĐam ti se baš kO za PakosT

*

n00b

  • ****
  • 1663
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #2 : 15. Lipanj, 2009., 00:36 »
Role bi i mogo. Prije vozikao, a znam ekipe što ima in-line pa bi mogo uštekat.
Ali briga me, sutra počinjem trčati. Pa kad/ako role sjednu, sjednu.

*

Zapi

  • Gost
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #3 : 15. Lipanj, 2009., 00:42 »
Jebi više rofl lolo

neznam, meni isto tkave stvari padnu napamet, al onda odustanem..

Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #4 : 15. Lipanj, 2009., 07:26 »
Trčanje. Može.
Pokušaš svaki dan, a ak ne ide, bar svaki drugi, ae.
Za početak barem dva-tri kilometra u nekom polaganom tempu.

Nije neš puno, a osjećaš se pun kurac bolje nakon toga.

*

Zeleni

  • ****
  • 1083
  • Reggae chiler
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #5 : 15. Lipanj, 2009., 10:06 »
ja bi ti preporučio bagminton/badminton (kako ko zeli). sport ti je prejeben za oznojit se ko svinja. Naravno ne mislim na dodavanje s mamom ili sestrom koje, nego da se s nekim frendom zaletis na sat vremena, ubijete se i poslje na pivu, mislim da ima dvorana za iznajmit i tak

Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #6 : 15. Lipanj, 2009., 16:38 »
Igraj košarku sa mnom, izdajico. :ementaler:

Blizu mene navodno ima neko igralište, a ti si mi relativno blizu. Bar mislim. :wildboy:

*

Damien

  • ***
  • 551
  • kurwa^.^
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #7 : 15. Lipanj, 2009., 17:33 »
odi trči po jarunu  :ementaler:
Music is love. <3


*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #8 : 15. Lipanj, 2009., 18:27 »
Bio sam u ZG prije mjesec-dva i da živim tamo totalno bi trčao po jarunu (stazi, ne vodi, nisam ja isus, olol). Predobro mi izgleda ta lokacija, a i ogromna je. Odi trčat nubčino  ;)
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Zapi

  • Gost
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #9 : 15. Lipanj, 2009., 20:05 »
bio si ponoći na koncertu..

jarun saka..

*

Radim247

  • *****
  • 2274
  • I ♥ kurac
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #10 : 15. Lipanj, 2009., 20:12 »
Neki ljudi su se rolali po noći.  \:D/
Nebi bas reko,živim u Zagrebu i evo jedne situacije:Znači tuku se,imaju 12 godina otprilike i prolaze razni likovi i niko nista,cak je jedan u sali reko Koji je pobjedio..

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #11 : 15. Lipanj, 2009., 22:33 »
jarun je najbolje mjesto na planeti..svi debeli ljudi u zg-u, jebite si majke  :hiha:


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

*

Wildboy

  • ******
  • 7551
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #12 : 15. Lipanj, 2009., 22:36 »
Jel se ovo odnosilo na HS-a?

*

Dragster

  • ******
  • 7719
  • OKO SOKOLOVO xD
Re: Iz stolice na teren
« Odgovori #13 : 18. Lipanj, 2009., 20:59 »
ne bih znao nažalost :(


"There is great strength in numbers, but there is great power in one, for the strength of the will of one may gather numbers to it. There is strength not only in *knowing* the self, but *knowing* how to bring it forth in others."

tl;dr pušite mi kurac xD

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9