HCL.HR

Košarka

  • 36 Odgovora
  • 6344 Hitova
Košarka
« : 13. Ožujak, 2007., 21:15 »
tako, dakle
prati tko bilo kakvu košarku?
ja osobno pratim NBA :ementaler:

bullsi ftw
« Zadnja izmjena: 05. Listopad, 2007., 21:58 mr_solidus »

Re: Košarka
« Odgovori #1 : 13. Ožujak, 2007., 21:26 »
ne pratim to. Uvjek sam smatrao da je košarka besmislen sport jer nema nekakvih posebnih trenutaka. Svi sportovi u kojima furaš loptu s rukom su takvi. prepredvidljivi i dosadni. Kad neko zabi koš nebuš se niš posebno veselio, jer znaš da bu ih palo još 100tinjak. Jedino ak neko masno zakuca al ono.
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Košarka
« Odgovori #2 : 13. Ožujak, 2007., 21:27 »
Dallas me fascinira, osim njih i detroits...evo orlando me iznenadio jučer  :ave2:

Kladiti se na njih je OK  :winknkiss:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Košarka
« Odgovori #3 : 13. Ožujak, 2007., 21:30 »
nemaš pojma grga
kad netko okrene 12 razlike u zadnjih 35 sec tekme, to je uzbudljivo

*

BenXXX

  • Gost
Re: Košarka
« Odgovori #4 : 13. Ožujak, 2007., 22:09 »
pratim NBA, a domaće prezirem.. tu i tamo pogledam scoreboard i kladim se.. Warriorsi su krenuli i oduvijek sam njihov fan.

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Košarka
« Odgovori #5 : 14. Ožujak, 2007., 14:39 »
solid :ave:


inače, ne pratim košarku, samo je igram...

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Košarka
« Odgovori #6 : 14. Ožujak, 2007., 14:54 »
ma slažem se sa solidom. košarka jednostavno nema nekih kulnosti ko recimo nogomet. nogomet ima mali miljon kulnosti. možda street B-ball ali ova prava osim zakucavanja nema nečeg od čeg ćeš svršavat danima.

iako sam znao gledat ljudi na školskom koji rade čuda sa loptom, koji su to driblinzi dodavanja, no takva ista nikad ne vidim u pravoj tekmi na telki.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

T.N.T.

  • ******
  • 6256
    • http://www.last.fm/user/8th_Method/
Re: Košarka
« Odgovori #7 : 14. Ožujak, 2007., 16:18 »
marko, linkuj im t-mac-a

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Košarka
« Odgovori #8 : 14. Ožujak, 2007., 18:23 »
Dallas - Phoenix

danas :D ..to bih gledao :D
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Košarka
« Odgovori #9 : 14. Ožujak, 2007., 22:55 »
marko, linkuj im t-mac-a
ne da mi se
potraži na jutubu

pa da vide kaj je svršavanje :ave:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Košarka
« Odgovori #10 : 14. Ožujak, 2007., 23:03 »
Da ono košarka nema "posebnih trenutaka i kulnosti". Jebeno ste to sročili biver i solid  :winknkiss: ...

Onak ne gledate košarku? Fine... ne postajte samo da je dosadna jer uzbudljivosti itekako ima. Svaki koš je zanimljiv i teško ga je pogodit pogotovo kad te čovjek od dva metra, koji zna šta radi, pokušava omest u tome. Probajte malo igrat košarku sa nekime tko zna šta radi pa recite da svaki koš koji ti igrači daju na utakmici nije majstorija. A majstorije svatko voli pogledat...

*

BenXXX

  • Gost
Re: Košarka
« Odgovori #11 : 14. Ožujak, 2007., 23:13 »
Da ono košarka nema "posebnih trenutaka i kulnosti". Jebeno ste to sročili biver i solid  :winknkiss: ...

Onak ne gledate košarku? Fine... ne postajte samo da je dosadna jer uzbudljivosti itekako ima. Svaki koš je zanimljiv i teško ga je pogodit pogotovo kad te čovjek od dva metra, koji zna šta radi, pokušava omest u tome. Probajte malo igrat košarku sa nekime tko zna šta radi pa recite da svaki koš koji ti igrači daju na utakmici nije majstorija. A majstorije svatko voli pogledat...

/signed

iako obožavam košarku kao sami sport i bolja mi je od nogača, nogač mi je nekak elegantnije gledat i ljepše mi je kad netko volejčinom zakuca u gol.. ali isto toliko mi je uzbudljivo kad suigrač doda alley-oop superstar igraču poput vince cartera ili kobe bryanta..

Re: Košarka
« Odgovori #12 : 14. Ožujak, 2007., 23:20 »
Da ono košarka nema "posebnih trenutaka i kulnosti". Jebeno ste to sročili biver i solid  :winknkiss: ...

Onak ne gledate košarku? Fine... ne postajte samo da je dosadna jer uzbudljivosti itekako ima. Svaki koš je zanimljiv i teško ga je pogodit pogotovo kad te čovjek od dva metra, koji zna šta radi, pokušava omest u tome. Probajte malo igrat košarku sa nekime tko zna šta radi pa recite da svaki koš koji ti igrači daju na utakmici nije majstorija. A majstorije svatko voli pogledat...

da, ono
majstorija ima u svakom sportu

čak i u biljaru :tired:

tak da ne moš srat za basket da nema poteza
kad ti jednog igrača trojica čuvaju, a ovaj ipak zabije tricu za pobjedu, to je jebački
il neke uber asistencije nash-a
uber blokade wallacea
i sl.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Re: Košarka
« Odgovori #13 : 15. Ožujak, 2007., 06:55 »
Phoenix vs. Dallas

Igrali se produžeci, Phoenix dobio 88-87  :beer:
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

Re: Košarka
« Odgovori #14 : 15. Ožujak, 2007., 09:23 »
da al problem je u tome kaj u svakoj tekmi padne 800 koševa  :tired:

to je kao uzbudljivo bogte
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9