HCL.HR

Mirko

  • 120 Odgovora
  • 15178 Hitova
Mirko
« : 21. Travanj, 2007., 22:30 »
jeste vidli vi ovo....

Kako ga je pogodio e...katastrofa ukurac

savršen pogodak jebote...a jebemu mater
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mirko
« Odgovori #1 : 21. Travanj, 2007., 22:36 »
neznam ono, kad je ulazio u ring ja sam totalno imo osjećaj da će spušit fajt.... Nekako je cijeli rastresen bio...
Jebote kako je otreso po podu  :wildboy: :wildboy:

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mirko
« Odgovori #2 : 21. Travanj, 2007., 22:37 »
..svemu dođe kraj


a dobro, to je bilo i za ocekivati kad se Mirko samo brani.. jebiga, trebo je to žustro u 10 sekundi rjesit i čao..
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mirko
« Odgovori #3 : 21. Travanj, 2007., 22:44 »
da, jebote, koji kurac je bio onako "strpljiv"  :kingmortal:

*

Gery

  • ***
  • 617
Odg: Mirko
« Odgovori #4 : 21. Travanj, 2007., 22:51 »
 :( :( :( :tired:

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mirko
« Odgovori #5 : 21. Travanj, 2007., 22:57 »
koeficijent na kladi:

19:15 Filipović  M. 1.15  Gonzaga G.  4.15  :dancing:

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Mirko
« Odgovori #6 : 21. Travanj, 2007., 23:00 »
jel izašao na wild boyse. i mi smo se danas nabrijavali na wild boyse. prije tekmi.

nisam gledao početak al sam vidio kak ga je ubio mnogo.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mirko
« Odgovori #7 : 21. Travanj, 2007., 23:02 »
prije tekme je rekao komentator da kažu Ameri "da je Mirko najopasniji čovjek koji sluša Duran Duran"  :clap:


ali jebote kako ga je ubilo...
Pao je u nesvijest otvorenih očiju, s nogom okrenutom za 180. Mislio sam da nema šanse da se digne  :kingmortal:

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Mirko
« Odgovori #8 : 21. Travanj, 2007., 23:08 »
ko da se možeš dić na nokautu.. :tired: pa nije ga prstom puknuo, neg nogom.. a i kritizirate mirka kao da je mogao nešto poduzet, on je meni izgledao vrlo vrlo iznenađeno time što ga je gonzaga išo pobijedit na njegov način.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Odg: Mirko
« Odgovori #9 : 21. Travanj, 2007., 23:11 »
iznenađen?
jebote, pa nije doso na manekensku pistu nego u fajt 1v1 bez majica.. nemaš tu šta bit iznenađen
al kad se onako tromo kreće, bez volje, bez želje da ubije boga u protivniku, onda je normalno da će ga srušit
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

Pinki

  • ****
  • 946
  • gej is okej
Odg: Mirko
« Odgovori #10 : 21. Travanj, 2007., 23:22 »
vidio sam u kaficu borbu, jebote koji nokaut, stvarno mi je zao  :wildboy: kak ide dalje? jel ispada mirko ili?  :wildboy:

bio je nekako zbunjeno izgledo, dobro kazes blaster , trebo je to nabrzinu se zaletit, al nekako koda nije imo snage neznam, au p.m zao mi je stvarno  :kingmortal:

*

BenXXX

  • Gost
Odg: Mirko
« Odgovori #11 : 21. Travanj, 2007., 23:24 »
pa fala bogu da ispada..

@blaster
pa jebote, vidjelo mu se na faci.. zažmirio je.. evo ponavljam snimku i svaki put vidim kako uopće nije očekivao da će mu taj high kick završit u glavu.

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Odg: Mirko
« Odgovori #12 : 21. Travanj, 2007., 23:26 »
bena, idiot si.
Nisam reko da mislim da će se dignut u nokautu. Mislio sam da se neće dignut uopće. Potrgo vrat. Gotovo. Goodbye. R.I.P

jasnije?  :tired:

Mirka nikad ne bi kritizirao, i želim mu odličan comeback i revanš protiv brazilca, ali u ovom fajtu mu se definitivno ima šta za prigovorit. Bio je strpljiv prve dvije minute, nije ni jedan udarac uputio. Brazilac ga bacio na pod. Primio par udaraca laktom i u tom smušenom stanju, na nogama biva nokautiran svojom vlastitom tehnikom.


*

BenXXX

  • Gost
Odg: Mirko
« Odgovori #13 : 21. Travanj, 2007., 23:31 »
a dobro, to je bilo i za ocekivati kad se Mirko samo brani.. jebiga, trebo je to žustro u 10 sekundi rjesit i čao..
da, jebote, koji kurac je bio onako "strpljiv"  :kingmortal:
ova dva citata dovoljno pokazuju šta želim reć.. vi možete sad doma reći što god hoćete i vi niste bili na njegovom mjestu da kažete što je trebao a što nije trebao radit..

a za ono, da, skužio sam.. i ja sam mislio da je gotov (izgledao je ko terry kad je dobio u glavu)

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Odg: Mirko
« Odgovori #14 : 21. Travanj, 2007., 23:43 »
izgledao je ko svaki njegov protivnik koji je dobio high kick.

ili ako ćemo malo drugačije?

kako bi vi izgledali da dobijete sa 20 kila po glavi silom od recimo 500 N  :kava:

Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9