HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122518 Hitova
*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1005 : 02. Srpanj, 2018., 21:02 »
Kawhi se ocekuje svaki tren :kava:

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1006 : 02. Srpanj, 2018., 22:55 »
Ni meni ovo nikako nema smisla, 76ersi su tim s najvise potencijala u ligi, Simmons je novi Westbrook prakticki, reddick je J.R Smith na kvadrat, Embid postaje demigod koji vec dominira u ligi, da je osao tamo, philadelphia bi dominirala istokom iduce 4 godine, lebron bi opet bio u 4 finala i od tih 4 bi barem jos jednom osvojio posto 76ersi imaju jebacki tim, ovako je otisao u Lakerse koji su tehnicki slabiji klub od Cavsa, ne vidim kako ce moci srusiti Golden State
Mada tu ima vise razloga koje si spomenuo, marketing, novac, porodica je htjela u LA a ona je uvijek na prvome mjestu, vidicemo, valjda nece zazaliti ovu odluku

Facts. Sve poente su ti validne. Da je ostao onaj Colangelo, za kojeg se utvrdilo da je koristio burner accounte na Twitteru za kriticizam prema Simmonsu i Embiidu, skroz bih razumio. Jedini razlog zašto ih je odbio mora biti taj Simmonsov šut. Nema druge. Neću pljuvati po takvoj igracini kao što je James, on je za mene u top 10 igraca ikad, bez obzira šta njegov dobar dio zaslijepljenih fanova misli, ali pogriješio je. Da je škripalo sa Simmonsom zbog floor spacinga, Sixersi bi njega trejdali, bez oklijevanja. Ko zna koga bi sve dobili u paketu i koliko bi tek tada famoznog  "helpa" imao, sa najboljim centrom lige, sa dodatnim all-starom u slucaju da eksperiment sa Simmonsom propadne.
U dubini srca, nije ovdje porodica odlucila, ne kupujem to... jednostavno ne kupujem. Ovo je biznis potez, s obzirom na stanje Lakersa u posljednjih nekoliko godina. Rocketsi, Sixersi, Celticsi, Nuggetsi, cak i Cleveland kao što si istaknuo, su u boljoj situaciji da mu pomognu donijeti bar još jedan prsten. Na kraju je odabrao novac, marketing, sponzore, popularnost.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1007 : 03. Srpanj, 2018., 02:23 »
Demarcus Cousins je potpisao s Golden State Warrorsima jednogodišnji ugovor u vrednosti 5.3M dolara  :fpalm: :fpalm:
Šta reći, koju poruku poslati,
Osim jebi me, JEBI ME

« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2018., 02:35 hacksor1234 »

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1008 : 03. Srpanj, 2018., 13:48 »
Gasi ligu motaj kablove.Nek im odmah daju ring jer ovo stvarno nema smisla.Ne treba ni ALL star bit kad GSW ima 5 ALL star igraca u pocetnoj postavi.Dubre od cousinsa ostavilo dobar team,a ljudi nagadaju da se naljutio sto su doveli Randlea pa je zato otisao iako ne shvacam zasto prihvatit mizernih 5 milijuna kad mozes sigurno 25-30 dobiti od Pelicana.S druge strane nas hrvat Hezonja trejdovan u NY Knickse ja mislim na 1 year deal gdje ce dobiti 6,5 milijuna.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1009 : 03. Srpanj, 2018., 14:37 »
Šupacki od Cousinsa. Izgubiti reputaciju zbog jednog fejk prstena. Kao što kaže Mike Korz. sav respekt prema njemu sam izgubio. Mogao je EZ u LA isto na jednu godinu. Za Randlea je u pravu, koji će im vrag on??? Najbolji centarski duo i ti potpisuješ Randlea. No sense.

Kamo sreće da je Stern još komesar. On ne bi dozvolio ovako bezocno uništavanje lige. Nemam rijeci. Kompletna petorka da budu all-starovi. Kod potpisivanja Duranta je Silver trebao da reagira. Sjetimo se zašto je Stern blokirao odlazak Paula u Jezerdžije. Zbog tria Bryant/Paul/Gasol. A Silver mirno posmatra iskorijenjivanje rivaliteta. Svi prave super-timove. Iduća sezona će biti i gora od ove... Zaista mi je žao što je postalo bezvrijedno gledati playoff. Jedino mogu uživati u regularnoj sezoni kad ponekad moj dragi Westbeast priredi neki show.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1010 : 03. Srpanj, 2018., 15:39 »
Znaci kakav je to tim svi u svom primeu i svatko od njih osim draymonda ti moze dati 30-35 poena svaku vecer.Vidio sam velika vecinu ljudi da su nezadovoljni a neki otkazuju i nba season tickets i sta sve ne jer kad pogledas ovaj tim osvaja ovu sezonu sve sigurno.Jednostavno nema neizvjesnosti u nba i tu nije vise da svak moze svakog pobjedit iako ajde u doba Miami barem si imao Pacers Hawkse Celticse Spurse lakerse.Ove sezone nitko ne moze konkurirati GSW bas nitko.Likovi u zadnja 2 playoffa izgubili samo 6 meceva i to bez Cousinsa a ovaj playoff sweep lagano.Stephen A Smith je jos rekao zasto uopce igrati ovu sezonu.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1011 : 03. Srpanj, 2018., 22:25 »
Razumijem Bugija, znači njegov tim ga nije poštovao ni 2%, navodno mu nudili jednogodišnji ugovor od nekih 15-ak milja a ni od ostalih nije dobio ništa bolje zbog te povrede. A GSW mu je savršen ne samo što mu gotovo sigurno garantuju prsten nego jer njima  neće predstavlja problem njegova povreda, taman će im se vratit kada se zahukta PO, a on se lagano oporavit, odradit finiš sezone, uzet prsten i onda naredne sezone tražit pravi angažman kakav zaslužuje. Win-win situacija za njega i za GSW a srednji prst ligi, Lakersima i Bronu. Myers je valjda najbolji GM ikad  :ave:
« Zadnja izmjena: 03. Srpanj, 2018., 22:27 Adam Jensen »

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1012 : 04. Srpanj, 2018., 01:03 »
Znaci kakav je to tim svi u svom primeu i svatko od njih osim draymonda ti moze dati 30-35 poena svaku vecer.Vidio sam velika vecinu ljudi da su nezadovoljni a neki otkazuju i nba season tickets i sta sve ne jer kad pogledas ovaj tim osvaja ovu sezonu sve sigurno.Jednostavno nema neizvjesnosti u nba i tu nije vise da svak moze svakog pobjedit iako ajde u doba Miami barem si imao Pacers Hawkse Celticse Spurse lakerse.Ove sezone nitko ne moze konkurirati GSW bas nitko.Likovi u zadnja 2 playoffa izgubili samo 6 meceva i to bez Cousinsa a ovaj playoff sweep lagano.Stephen A Smith je jos rekao zasto uopce igrati ovu sezonu.

A pogledaj ga danas šta govori na First Takeu. Ocito ga ESPN platio da ne pravi big deal, jer ESPN i NBA mora da imaju neki dogovor da ESPN-ova lica se ne obrušavaju na Warriorse. Ovog Silvera treba otjerat i postavit neku bivšu legendu za komesara koji će uraditi nešto da barem dvojicu all-starova otkine sa rostera. Maloprije citam komentar na yt-u "Nba has died"...  :wildboy: :wildboy: :wildboy:

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1013 : 04. Srpanj, 2018., 01:07 »
Razumijem Bugija, znači njegov tim ga nije poštovao ni 2%, navodno mu nudili jednogodišnji ugovor od nekih 15-ak milja a ni od ostalih nije dobio ništa bolje zbog te povrede. A GSW mu je savršen ne samo što mu gotovo sigurno garantuju prsten nego jer njima  neće predstavlja problem njegova povreda, taman će im se vratit kada se zahukta PO, a on se lagano oporavit, odradit finiš sezone, uzet prsten i onda naredne sezone tražit pravi angažman kakav zaslužuje. Win-win situacija za njega i za GSW a srednji prst ligi, Lakersima i Bronu. Myers je valjda najbolji GM ikad  :ave:

Marc Stein prije sat vremena objavio da su po završetku sezone Pelicansi ponudili Cousinsu zmiji 40 milijuna za dvije godine. Dakle, ostavio je 35 milijuna dolara za jedan free ring.
Srami se što podržavaš ovo što se radi nekad najuzbudljivijoj ligi na planeti.  :fpalm: :fpalm:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1014 : 04. Srpanj, 2018., 04:15 »
Mene jebeno zanima koliko komesar NBA lige zarađuje?

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1015 : 04. Srpanj, 2018., 06:53 »
Komesar nba lige zaradi kolko ga GSW plati.Bas ima na internetu ovih dana slika komesara u GSW dresu.A to sto boogie govori da mu nitko nije ponudio pare ne vjerujem skip bayless i shannon sharpe su bili pricali o tome i koliko sam razumio Boogie se obratio GSW a ne oni njemu.
« Zadnja izmjena: 04. Srpanj, 2018., 06:55 demolisher »

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1016 : 04. Srpanj, 2018., 15:00 »
Aj nemojte više plakati pls,ne brani nitko drugim ekipama da slože tim od 5 superstara ako su sposobni, očigledno nisu..

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1017 : 04. Srpanj, 2018., 16:50 »
Nije stvar u tome, GS je i vise nego sposoban i to cjenim, stvar je u tome sto je liga nesposobna da spreci ovakve stvari i komesar nije ni za kurax, da je Stern ostao sasijeko bi to on u korijenu, Durant bi jos camio u Oklahomi, ne bi ni mogo preci u GS

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1018 : 04. Srpanj, 2018., 17:53 »
Znaci tebi je draze da 1 tim dominira sezonama nego da imas neizvjesnosti i da vise manje top 10 ekipa izmedu sebe svak svakog moze dobit.Ovim potezom se samo ubija nba  jer se gubi kompetitivnost lige i jedino se moze sviditi ovo bandwagonerima GSW-a koji nisu ni znali za tim do prije 4 godine.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #1019 : 04. Srpanj, 2018., 21:40 »
Ako je u okviru pravila a je onda im treba čestitati na obavljenom poslu.
Ta čitava liga je neviđeni show biznis i u današnje vrijeme kada svako pumpa statistiku i ganja individualne nagrade, meni je fascinantno vidjeti da postoji skup igrača koji je spreman igrati za manje novca i manje minuta radi dobrobiti ekipe i osvajanja naslova.
Curry je bio dva puta MVP,a onda je došao Durant pa sada ni jedan ni drugi nisu u poziciji da ganjaju takve nagrade, ali to je cijena koju rado plaćaju i meni je to drago vidjeti.
Uostalom ajmo stati na loptu i vidjeti kakav posao će napraviti druge ekipe sa konstrukcijom rostera.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9