HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122578 Hitova

*

9mlg9

  • Gost
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #946 : 10. Svibanj, 2018., 11:16 »
Čestitke Bostonu. Sixersi su ovo izgubili zbog mladosti i neiskustva. Dobro je jedan novinar napisao, na kraju je rezultat 4-1, a bilo je zapravo puno bliže no što rezultat sugerira. I da, Dario <3

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #947 : 14. Svibanj, 2018., 04:13 »
Ovom Bostonu želim naslov kako nikome do sada!
Bez dva superstara imaju priliku biti ČUDO NEVIĐENO; vjerujem da će pomest Cavse u ovoj seriji.
Kako igraju Rozier i Brown je bolesno. Kao prekaljeni Rondo i Pierce...

Smart, Rozier, Brown su ispali bolje nego što sam se nadao i želio prije par sezona...

A napokon sam shvatio i kolko je Al Horford važan ovoj ekipi, kakva je to radilica ispod koša; strašno.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #948 : 14. Svibanj, 2018., 10:23 »
A i mene bi veselilo, makar sam Laker. Ipak više ne volim LeBrona nego što ne volim Boston. Međutim polako, i Pacersi su pregazili Cavse u prvoj pa su Cavsi sad protiv Bostona, a ne Pacersi.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #949 : 14. Svibanj, 2018., 16:33 »
Ovom Bostonu želim naslov kako nikome do sada!
Bez dva superstara imaju priliku biti ČUDO NEVIĐENO; vjerujem da će pomest Cavse u ovoj seriji.
Kako igraju Rozier i Brown je bolesno. Kao prekaljeni Rondo i Pierce...

Smart, Rozier, Brown su ispali bolje nego što sam se nadao i želio prije par sezona...

A napokon sam shvatio i kolko je Al Horford važan ovoj ekipi, kakva je to radilica ispod koša; strašno.

Metla Bostona?!?!?! Mora da si konzumirao neke supstance noćas.  :hihi:
In all seriousness, LeBron je jednostavno rijecima Stephen A. Smitha bio "ne-egzistentan" sinoć. U svakoj cetvrtini, od prve do posljednje sekunde. Rekavši to, vjerujem da prva tekma Jamesa nije meltdown 2.0, i da će on ovo završiti prije nego se serija vrati u Ohio za game 6. Dakle, cetiri slavlja Cavsa. Ali, sve, apsolutno sve zavisi od druge tekme. Ako tu Cavsi otkinu home-court, vratit će Kelte na zemlju. Book it. U protivnom, Boston ide u finale. Ja bih rekao u 5 tekmi, no sasvim moguće i u 4.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #950 : 14. Svibanj, 2018., 17:47 »
Ovom Bostonu želim naslov kako nikome do sada!
Bez dva superstara imaju priliku biti ČUDO NEVIĐENO; vjerujem da će pomest Cavse u ovoj seriji.
Kako igraju Rozier i Brown je bolesno. Kao prekaljeni Rondo i Pierce...

Smart, Rozier, Brown su ispali bolje nego što sam se nadao i želio prije par sezona...

A napokon sam shvatio i kolko je Al Horford važan ovoj ekipi, kakva je to radilica ispod koša; strašno.

Metla Bostona?!?!?! Mora da si konzumirao neke supstance noćas.  :hihi:
In all seriousness, LeBron je jednostavno rijecima Stephen A. Smitha bio "ne-egzistentan" sinoć. U svakoj cetvrtini, od prve do posljednje sekunde. Rekavši to, vjerujem da prva tekma Jamesa nije meltdown 2.0, i da će on ovo završiti prije nego se serija vrati u Ohio za game 6. Dakle, cetiri slavlja Cavsa. Ali, sve, apsolutno sve zavisi od druge tekme. Ako tu Cavsi otkinu home-court, vratit će Kelte na zemlju. Book it. U protivnom, Boston ide u finale. Ja bih rekao u 5 tekmi, no sasvim moguće i u 4.

Ti ne vidiš kolko si kontradiktoran sam sebi u ovom postu? :hihi:

Smiješ se za moje spominanje metle bostonu i onda na kraju kažeš no sasvim moguće i u 4 tekme - metla. :hiha:


Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #951 : 14. Svibanj, 2018., 19:00 »
Ovom Bostonu želim naslov kako nikome do sada!
Bez dva superstara imaju priliku biti ČUDO NEVIĐENO; vjerujem da će pomest Cavse u ovoj seriji.
Kako igraju Rozier i Brown je bolesno. Kao prekaljeni Rondo i Pierce...

Smart, Rozier, Brown su ispali bolje nego što sam se nadao i želio prije par sezona...

A napokon sam shvatio i kolko je Al Horford važan ovoj ekipi, kakva je to radilica ispod koša; strašno.

Metla Bostona?!?!?! Mora da si konzumirao neke supstance noćas.  :hihi:
In all seriousness, LeBron je jednostavno rijecima Stephen A. Smitha bio "ne-egzistentan" sinoć. U svakoj cetvrtini, od prve do posljednje sekunde. Rekavši to, vjerujem da prva tekma Jamesa nije meltdown 2.0, i da će on ovo završiti prije nego se serija vrati u Ohio za game 6. Dakle, cetiri slavlja Cavsa. Ali, sve, apsolutno sve zavisi od druge tekme. Ako tu Cavsi otkinu home-court, vratit će Kelte na zemlju. Book it. U protivnom, Boston ide u finale. Ja bih rekao u 5 tekmi, no sasvim moguće i u 4.

Ti ne vidiš kolko si kontradiktoran sam sebi u ovom postu? :hihi:

Smiješ se za moje spominanje metle bostonu i onda na kraju kažeš no sasvim moguće i u 4 tekme - metla. :hiha:



Ahahaha! Na prvu, da. Ne, šokirala me tvoja sigurnost u sweep. Kako kažu Ameri "it's just one game". Otišao si previše overboard. Vidi, ne izmišljajmo toplu vodu - ako Cleveland, a prije svega samoproklamovani "Kralj" nastave igrati ovako, svi i njihove bake znaju da će ih pomesti. :D

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #952 : 15. Svibanj, 2018., 09:26 »
Indianu i Toronto su pobjedili jer su bili svuiše nemirni, bez iskustva i ugušili su se u ključnim trenucima. To se ovom Bostonu nije desilo u nijednoj utakmici regularne sezone.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #953 : 15. Svibanj, 2018., 10:15 »
A neeee, Horford vodilica po kojoj klize mladi talenti.
Bez njega ne bi ništa bilo, jedan od najnesebičnijih NBA centara, zaslužuje naslov.
Nisam gledao prvu tekmu, samo sam vidio da su skroz lockali LJebrona.

Al sam gledao petu Pilly vs Boston i tak mi je žao Daria.
Skuco tricu al minutu kasnije izgubio ključnu loptu. Šteta :(

Al da jeboga Embiid dobro je reko komentator za onaj njegov zadnji šut: Kaj imaš layupat jbt imaš 2,20 zakucaj to big fella.
Šteta :(

A sad nezz za koga kad od malih nogu navijam za Cavse i Boston. I Miami i to je to.
Od nedavno sam počeo navijat za Pillyse (Dario jel) ali i za Buckse, jako me zanima ta mlada momčad s ludim Grkom.

Zapad - Nezz očekujem otpor Raketa ali kako god vidim GSW u 4 finalu zaredom.
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #954 : 15. Svibanj, 2018., 13:50 »
Kako neki "analiticari" poput Barkleya vole pretjerano reagirati. Usuditi se reći poslije prve tekme da će Warriorsi pomesti Houston. Nevjerovatno.  :fpalm: I da budem jasan, nastave li tolerirati Greenove izljeve frustracije na svaki call, njegov blatantni disrespect prema sudcima, nastavi li Durant igrati ovako, nastavi li Houston igrati stagnantno i 2 na 5, nastavi li klupa Warriorsa nadigravati Houstonovu, onda okej. Najdalje 5 tekmi. Žao mi je ako ne ode u 7, ali, u svakom slucaju, zasad, kažem zasad, drago mi je da je Harden krenuo razbijati mit da je igrac samo za regularnu sezonu. Bio je izvanredan prošle noći. 41 poen koje je ugradio, za mene imaju duplu vrijednost, za svaki šut je morao raditi i crpiti energiju, dok je Durant bukvalno dobijao šta je htio. U odbrani se bar trudio ostati ispred Currya. Konacno je prestao odmarati na tom kraju parketa. Iako sam siguran da mu to D'Anthony nije tražio.  :mrgreen:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #955 : 16. Svibanj, 2018., 09:06 »
Razbija Boston...
Cavsi igrali savršenu utakmicu 35 minuta, al utakmica se igra 48...
Boston igra više mušketirski nego Cavsi...

Cleveland Cavaliers vs Boston Celtics Full Game Highlights / Game 2 / 2018 NBA Playoffs - YouTube

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #956 : 16. Svibanj, 2018., 12:17 »
Razbija Boston...
Cavsi igrali savršenu utakmicu 35 minuta, al utakmica se igra 48...
Boston igra više mušketirski nego Cavsi...

Ma nisu oni igrali savršeno, LeBron je apsolutno poludio u prvoj. U slucaju da nije, isti bi bio blowout kao u nedjelju. Love mu je pomagao (22 &15), no, backcourt je iznevjerio pristalice Kavaljera. Ništa od Hilla, Hooda ili Korvera. Za Smitha je karakteristicno imati više flagrant foula nego poena, a trebao je dobiti flagrant II. Ne razumijem zašto assistant head coach Lue nije pokušao ako ne sa Clarksonom, onda Osmanom. Hood je bio izgubljen cijelim tokom utakmice. James opet pasivan u drugom poluvremenu. Kad sabereš i da su dobili tek osmi pick, katastrofalan dan.  :D

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #957 : 16. Svibanj, 2018., 14:32 »
Jbg Cavsi po statistici pogodili 3 suta manje od bostona i 7 slobodnih bacanja manje,a jedino na trici bilo isto 11/30 i boston isto tako.Previse turnovera od strane  Cavsa 15 dok je boston imao samo 5 turnovera.Sve u svemu  Lebron 42 poena ali ostavlja ljude wide open previse i kako je dopustio Rozieru da zakuca kad ga je mogao blokati bez problema.Ocekujem da ce Celticsi proci dalje jer Cleveland ovakav kakav je i s ovom mizernom obranom ne zasluzuje dalje,a Celticsi ugodno iznenadenje.

Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #958 : 16. Svibanj, 2018., 16:45 »
Jbg Cavsi po statistici pogodili 3 suta manje od bostona i 7 slobodnih bacanja manje,a jedino na trici bilo isto 11/30 i boston isto tako.Previse turnovera od strane  Cavsa 15 dok je boston imao samo 5 turnovera.Sve u svemu  Lebron 42 poena ali ostavlja ljude wide open previse i kako je dopustio Rozieru da zakuca kad ga je mogao blokati bez problema.Ocekujem da ce Celticsi proci dalje jer Cleveland ovakav kakav je i s ovom mizernom obranom ne zasluzuje dalje,a Celticsi ugodno iznenadenje.

Na kraju dana, Boston je imao najbolju odbranu po efikasnosti ove sezone, Cleveland 29-tu. Celticsi igraju timski, srcem, svi za jednog i jedan za sve. Cleveland nema tim, nemaju koheziju, zajedništvo, skupina su individua. Zašto? Jer nemaju lidera, ni vokalnog, emocionalnog, a ni sa klupe. :geek: James nema leadership gen. Izgubio je strast za igranjem odbrane, a nažalost, s obzirom na kilometražu njegovog tijela, cinjenicu da je izašao iz primea već  2-3 godine, ovo je pocetak kraja. Previše košta ekipu dok štedi energiju u defanzivi, a da ne spominjemo odustajanje u tranziciji.   

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #959 : 16. Svibanj, 2018., 17:35 »
 :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi: :hihi:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9