HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122499 Hitova
*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA
« Odgovori #570 : 06. Lipanj, 2016., 03:04 »
Ljudi im u finalu demonstriraju kako se igra košarka.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #571 : 06. Lipanj, 2016., 03:38 »
Baš su u rasulu.
Doslovce minimalni doprinos ovim pobjedama od Klaya i Stepha, jer ostali igraju savršeno.
Dominacija Č/10.

Odg: NBA
« Odgovori #572 : 06. Lipanj, 2016., 23:54 »
Ovo je bio doslovno pokolj
nadam se da ce se cleveland oporaviti i bolje igrati,ako ne upiju okrenuti barem da bolje igraju da bude zanimljivije finale

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: NBA
« Odgovori #573 : 11. Lipanj, 2016., 10:19 »
Mislim da je u ponedjeljak ovo gotovo i da će Warriorsi obranit naslov  :ementaler:

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA
« Odgovori #574 : 17. Lipanj, 2016., 12:48 »
Što jedna odluka može promijeniti sve, suspendovaše im Greena za 5-tu utakmicu koju bi 99% dobili da je on igro i sve bi bilo riješeno a eto sada se toliko iskomplikova da ako se Cavsima dosta stvari poklopi u 7-oj utakmici mogu i do titule  :chair:. Valjda neće.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: NBA
« Odgovori #575 : 17. Lipanj, 2016., 17:46 »
Ne znam, ne volim Lebrona ko licnost, ali ovo sto je odigrao je bilo impresivno, sto je je. Iako prezirem sto je isprovocirao Greena namjerno sto je na kraju i vodilo do suspenzije. To je bilo bezobrazno. Ne znam, bit ce napeto, no Warriorsi nisu one man team i drzim fige da ce upravo zato pobijediti. Ipak je ovo timski sport  :hiha2:

Odg: NBA
« Odgovori #576 : 18. Lipanj, 2016., 13:16 »
Jbeale vas baklje i mamići. Prva momčad u povijesti mogu biti Cavsi ako dobe finale sad, prva momčad u povijesti koja se vratila sa 1:3
i to ne protiv bilo koga. Protiv ekipe koja je srušila nekoliko povijesnih rekorda uključujući i onaj od Bullsa (63-9)
I da ih sad cavsi strgaju još jedan rekord

AJMO CAVSIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA
« Odgovori #577 : 20. Lipanj, 2016., 02:00 »
Odlična utakmica u prvom poluvremenu,pravo finale..

Odg: NBA
« Odgovori #578 : 20. Lipanj, 2016., 04:02 »


Cleveland Cavaliersi su osvajaci NBA lige za sezonu 2015/16!!

Čestitke momci,zasluzili ste!!

*

Seengeer

  • ******
  • 4945
  • ︻デ═一 not srs
Odg: NBA
« Odgovori #579 : 20. Lipanj, 2016., 06:24 »
to je to

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA
« Odgovori #580 : 20. Lipanj, 2016., 11:45 »
Sinoć bolji Cavsi, Warriorsi (počevši od Splash braće) nisu bili ni sjena sebe. Šteta, mislim da ih je umor stigao u ove zadnje 2 utakmice jer su dosta teže došli do finala za razliku od Cavsa. Al ipak se ne mogu otet dojmu da nije bilo one suspenzije Greena da bi odbranili titulu, jednostavno su tada bili u naletu i to bi tada sigurno riješili na domaćem parketu ali šta je tu je. Čestitke Cavsima, prije svega Bronu i Kyrieu bili su nevjerovatni u ovoj finalnoj seriji.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #581 : 20. Lipanj, 2016., 12:02 »
Divio sam se i uživao u vjerovatno najboljoj sezoni neke NBA momčadi - Warriorsima.
Ali tokom cijele sezone razmišljao sam o Lebron Jamesu; Kako tako veliki igrač, takva možda i najbolja atleta u povijesti sporta.
Kako on može gledat kako Warriorsi ponovo uzimaju NBA naslov; to govorim još dok je bila duboko regularna sezona.

Da li je njegovo vrijeme prošlo?
Da li se je možda i najveći potencijal ikada počeo gasit i da li će biti opet gubitnik na kraju sezone, kao zadnjih par godina, kako mu je izmicao NBA naslov?
Da li je sve što je osvojio, osvojio s Miami Heatom i njihovim "Dream Teamom"?
Da li je to to od Kinga?

I onda dođe naizgled i na prvu dosadni playoff i desi se utakmica, tj. serija playoffa OKC-GSW i rekoh ovo je u biti FINALE.
I kada su Warriorsi pomeli Cavse u prve dvije utakmice i kada se mislilo da će ovo FINALE biti metla i za zaborav; dogodi se "bahati" LBJ i kaže: Alo ovdje se mene treba pitati!?!
Uz svog omalenog brata Irvinga, napravili su fucking čudo, kao prvi i jedini u povijesti koji su okrenuli deficit 1:3 u NBA naslov!
Gledao sam sve utakmice ovog Finala pa tako i ovu...

Mogu samo reć da sam po prvi put navijao kontra Warriorsa, jer su sami sebe pokopali sa onih 73-9 kao i s time što su mislili da nemaju šanse izgubit dobiveno.
Thompson i Curry hladili su se do leda, a zadnja četvrtina Stepha, je suprotna krajnost, njega iz cijele sezone; doduše ozlijeđen je objektivno, ali nema tu plakanja.
Možda i najbolja NBA sezona i doigravanje, od kada ja pratim jedno 21 godinu NBA ligu...

Long live The King...



I neizmjerno sam sretan radi njihovog prvog naslova i svih tih ljudi, jer realno ova ekipa brutalno zaslužuje biti NBA prvaci.

Odg: NBA
« Odgovori #582 : 20. Lipanj, 2016., 16:02 »
Također sam nakon dugo vremena malo pomije pratio ovu sezonu, još malo više playoff, a i prvi put nakon Noći košarke koja je išla petkom prošlog tisućljeća pogledao izravno svih 48 minuta.

Slično ko i Cole, kroz sezonu se divio timskom elanu GSWa, ali sinoć žarko navijao za Cavse.

I drago mi da su i oni ispisali povijest i da je James pokazao zašto je jedan od najvećih, nije mala stvar vratiti se doma i donijeti naslov.
I takav je tip da neće tek tako nestati, još ćemo gledati dobre duele, James ima 32, Curry, Durant i Westbrook 28, George 26, Irving 24...

Sama sedma utakmica je mogla otići na bilo koju stranu.
Da te netko pita kako će završiti utakmica u kojoj Warriorsi igraju doma i sa Curryjem i  Thompsonom i Loveom i u kojoj će njihov Green upisati 32 koša, 14 skokova i 9 asistencija, malo je onih tko bi sumnjao da rezultat te utakmice ne bi bio preko minimum 20 razlike za Warriorse.

Ali bili su zakočeni vjerovatno i umorom i porazom u petoj, i nikako se odlijepit i odlučit utakmicu, nešto ko i naši nakon prekida sa Česima...

Kapa do poda LeBronu što je iznio momčad i svakako se baš veselim  idućim dvobojima, ili nekim transferima koji bi spojili dosad nespojive igrače.

Za par dana je draft sa nikad više Hrvata, i bilo bi idealno uskoro gledati naše u bitnijim ulogama.

I Love This Game.
"Čovjek koji ne čita dobre knjige nema nikakve prednosti nad čovjekom koji ih uopće ne zna čitati.
(Mark Twain)"

*

9mlg9

  • Gost
Odg: NBA
« Odgovori #583 : 20. Lipanj, 2016., 16:30 »
Odlično finale. Zbilja odlično. Što se Warriorsa tiče, mislim da su pali više mentalno no fizički. Sezona je jednako duga i za njih i za Cavse bila, ako je problem u fizičkoj spremi (sumnjam) onda mijenjat kondicijske trenere. Šteta, imali su odličan regularan dio sezone. Lebrona ne volim (Kobe, Kobe  :ave: ), ali zaslužuje apsolutno poštovanje zbog ovog što je napravio s Clevelandom. Svaka čast i jedva čekam sljedeću sezonu.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA
« Odgovori #584 : 02. Srpanj, 2016., 23:31 »
Ryan Anderson Agrees To Four-Year, $80M Deal With Rockets
Bismack Biyombo Agrees To Four-Year, $72M Deal With Magic
Kings Agree Upon Two-Year, $25M Deal With Arron Afflalo
Free agent Luol Deng has agreed to a four-year deal with the Los Angeles Lakers that is worth $72 million
Veteran swingman Joe Johnson reached an agreement with the Utah Jazz on a two-year, $22 million deal, according to multiple reports
Free-agent center Joakim Noah and the New York Knicks agreed on a four-year, $72 million deal, league sources told ESPN's Ramona Shelbourne.
Mike Conley and the Memphis Grizzlies have agreed in principle on a five-year, $153 million deal, according to league sources.
Restricted free agent Matthew Dellavedova has agreed to a four-year, $38.4 million deal with the Milwaukee Bucks.
Evan Fournier and the Orlando Magic have agreed to a five-year, $85 million deal
Evan Turner and the Portland Trail Blazers have agreed to a four-year, $70 million deal
Chandler Parsons has agreed to a four-year maximum contract with the Memphis Grizzlies worth a projected $94.8 million
Mirza Teletović has reached an agreement with the Milwaukee Bucks on a three-year, $30 million deal
Andre Drummond and the Detroit Pistons have reached agreement on a five-year maximum contract in the $130 million range
Jeremy Lin has agreed to a three-year, $36 million deal with the Brooklyn Nets
DeMar DeRozan is headed back to the Raptors, a source tells ESPN's Brian Windhorst, agreeing to re-sign with the team he helped lead to its first East finals berth. The deal is for five years, $139 million-plus, according to The Vertical.

Da,dobro ste pročitali;Mike Conley $153 milliona

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9