HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122500 Hitova
*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #660 : 06. Ožujak, 2017., 01:54 »

Odg: NBA
« Odgovori #661 : 06. Ožujak, 2017., 23:02 »
Stvarno otkako je došo u washington baš kida

baš mi je drago :)
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA
« Odgovori #662 : 10. Ožujak, 2017., 13:08 »


Kakav dvoboj jučer,kidaju obojica !

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #663 : 10. Ožujak, 2017., 14:27 »
Šteta za TD.

*

Adam Jensen

  • *****
  • 2025
  • i didn't ASK fOr this
Odg: NBA
« Odgovori #664 : 10. Ožujak, 2017., 19:58 »
Bosnian Beast  :faca:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #665 : 13. Ožujak, 2017., 09:33 »
Pa jel ovaj Šiši normalan? :)

http://youtu.be/5EvDARObIWU

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #666 : 14. Ožujak, 2017., 14:43 »
BOLESNO!!!

40 GODINA, 24 POENA, ŠUT 8/8, TRICE 6/6, SLOBODNA 2/2!

JEBENI VINCENT LAMAR CARTER!

http://youtu.be/BLl-NJIMlT4

I naš Zubac igra strašno; rekord karijere...

http://youtu.be/fu_nOerdGio

*

snoozly

  • **
  • 279
  • I'm the king of the world! :D
Odg: NBA
« Odgovori #667 : 15. Ožujak, 2017., 14:12 »
Ne znam kako se vama čini Šarić, ali mene i ne impresionira baš nešto previše.. Gledao sam jutros utakmicu protiv GSW i istina pogodi on 20+ poena, ali čim dobije loptu drži je u rukama 4-5 sekundi i ne zna što će s njom te ju vrlo često izgubi ili krivo doda. Sjećam se od jutros u 3. četvrtini kada je tri akcije zaredom upropastio.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #668 : 16. Ožujak, 2017., 05:40 »
Sumnjam u tvoje poznavanje košarke. :hiha:

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #669 : 16. Ožujak, 2017., 06:02 »
Što kaže jedan od najvećih znalaca NBA lige u europi za Šarića...

Prva stvar na klipu je asistencija za Okafora, obratite pažnju na kontrolu tjela, obratite pažnju kako prepoznaje situacije i između tri igrača GSW dodaje točno Okaforu, zatim igra licem protiv Klaya koji mu izbija loptu ali Šarić je več "snimio" situaciju prije toga i u djeliću sekunde dok je Klay još uvijek gledao gdje je lopta dodao do suigrača koji stavlja lagani jump shot. Pregled igre i osjećaj za igru to ne možeš naučit to moraš imat.

Helping defense raduje me da vidim ove stvari več sada u njegovoj prvoj sezoni u ligi na 1:11 od prilike možete dobiti valjanu demonstraciju dobre defanzive kretnje i zaštite obruča.

"Create separation" ili stvoriti prostor izraz koji će te sresti i u prenosima i na igricima i u tekstovima, a naročito scouting reportima (ko čita i prati NCAA sada pred draft naročito će nači), primjer kako to čovjek od 2.10 radi iz driblinga šta je posebno teško i to protiv legite 2.15 igrača kao McGee je samo šlag na tortu Šarićeve kompletnosti kao igrača. Javale može biti tupa ali je vraški dugačak tupan i teško je jako teško za Šarića koji nema brzinu Walla da protutnji pored McGea da stvori sebi šut, naravno da će mu Javal sa rasponom ruku od 2.30 biti u licu ali na 1:15 brilijantan potez Daria Šarića. Ovakve stvari se plačaju top 5 pikom, prvo iskreirati šut pored ove mobilne barikade, zatim to uraditi iz driblinga i pogoditi sve sa rukom u licu i to više puta na isto večer.

Možete također vidjeti izvrsne lateralne kretnje, atletiku, kretnje bez lopte, cutove, finiširanje lijevom i desnom ruku šta vjerujte na vrhunskom nivou može jako malo igrača. Napadi iz driblinga, finte, završavanje, kreacija mislim all around proizvod.

Ono što mene raduje je odbrana šta je često stvar zrelosti, zatim jako dobra box out tehnika gdje Šarić razumije svoje fizičke predispozicije i koristi ih maksimalno.

Za mene bez greške Rookie of the Year .

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #670 : 08. Travanj, 2017., 15:41 »
Šarić je prvi rookie u povijesti NBA-a s 1000 poena, 500 skokova, 150 asista i 100 zabijenih trica.  :ave:

*

9mlg9

  • Gost
Odg: NBA
« Odgovori #671 : 09. Travanj, 2017., 20:38 »
Stvarno ne znam koje će im biti opravdanje ako ne bude Rookie of the Year.

Odg: NBA
« Odgovori #672 : 14. Travanj, 2017., 13:31 »
Ma bit će :)


To je to, počinju doigravanja...e ak sam pogledo par tekmi u sezoni  :wildboy:
al obećo sam si pratit playoff
Lista odigranih:2015,2016,2017,2018,

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA
« Odgovori #673 : 16. Travanj, 2017., 02:29 »
Steta za Indianu, nije mi jasno zasto PG nije uzeo taj zadnji sut :(

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA
« Odgovori #674 : 16. Travanj, 2017., 13:16 »
Napokon Playoff; razlika u intenzitetu je ogromna, no to se i očekivalo.
Napokon pravi odrazi snaga. Čudim se što Indiana nije odigrala većinu sezone ovako.
Ajmo redom rađe...

IND-CLE

Odlična utakmica Georga i Pacersa! Cleveland je imao više šansi da se odlijepi, a na kraju ih je Indiana skoro i kaznila za sve što su ispustili pri kraju utakmice. Cleveland igra dosta loše kada je najpotrebnije, a to je zaista zabrinjavajuće ako uzmemo u obzir da će Cavsi branit naslov. No kod Cavsa se uvijek zna da kako PO odmiče da im se i forma diže. Lebron je bio standardno odličan, no na kraju Cavse je spasila samo sreća. Bilo bi SVE da su Pacersi ovo dobili, ovako vjerujem da su sad tu izgubili snage dosta. No opet, ako se Cavsi ne srede kompliciranje ove serije bi se lako moglo dogoditi...

BUCKS-TOR

Jedna od meni dosadnijih serija ovako na papiru, ali lako moguće da će biti jedna od najzanimljivijih. Gotovo sam siguran u sedmu utakmicu. Danas su Bucksi bili Antetokoumpo kao i inače. Bucksi nemaju širinu jednih Raptorsa, ali imaju srce i vjeru. A današnja dobra igra i probijanja Antiše su bili dovoljni da zamrznu Toronto u njihovoj dvorani u prvoj utakmici. Ovoj seriji Raptorsima definitivno fali jedan Ross! Uglavnom drukao bi za Dinosauruseke, no Antiša mi je toliko nevjerojatan da samo zbog njega i Teletovića drukam da ipak oni uzmu ovu seriju.

JAZZ-LAC

Trener Jazza Quin Snyder radi čudo sa Utahom. Kada ih je preuzeo od 20 pobjeda u sezoni svakom novom sezonom osvojili su po deset pobjeda više. Ovih pedeset pobjeda u sezoni nisu slučajni. Clippersi su mi jedna od omraženijih ekipa, jer čim dođe playoff oni se ne prebace na ozbiljniju igru i jednostavno uvijek izgore a da ne dodirnu finale konferencije. Na početku utakmice šok za Jazzere i Rudy Gobert je aut. No Jazz uspijeva igrat savršeno i bez njega. Joe Johnson uz par iznimno teških koševa zabija i zadnji clutch šut i šalje Jazzere u prednost. Jedna od meni dragih frašiza i želim im da što dalje dođu. Taj tim bi sa Paul Georgom osvojio cijelu ligu - garantirano!

MEM-SAS

Gledam ovaj Memphis i nevjerujem. Carter je sa 40 godina starter i igra odlično! Spursi imaju možda najbolju i najjaču širinu u ligi. Gasol savršen kao i cijeli Grizlisi u prva dva Q, no onda se je za njih utakmica raspala. Ova serija sve osim 4:0 bude šok i nevjerica. Nadam se da je Popovich naučio svoje neke greške od ranijih sezona i da će biti siguran sudionik finala konferencije, a dalje što bude. Osobno Kawiiu je krajnje vrijeme da svoj talent i raskoš oplodi time da odvede Spurse najdalje što može...

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9