HCL.HR

NBA - Where amazing happens

  • 1081 Odgovora
  • 122503 Hitova
*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #720 : 14. Svibanj, 2017., 14:45 »
Jep, meni prva tekma u životu i nije mogla bit bolja za početak evo. :ementaler:

Wall kao nije imao baš najbolju tekmu, cijelo prvo poluvrijeme samo 3 poena, ali onda u drugom je imao nevjerojatnih prolaza kroz reket i na kraju ona trica za pobjedu... strašno. Gledao sam kod mojih na SportKlubu i skroz je bilo dobro, samo što ja doma televiziju imam samo za PS, nemam nikakvu pretplatu pa ću morati gledati online.

Jedva čekam zadnju tekmu sad  :faca: :faca:

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #721 : 14. Svibanj, 2017., 15:07 »
Ma Wall je strasan, po meni najboji play Istoka i medu top 3 igraca tamo, odmah iza Jamesa. Covjek na parketu radi jednostavno sve, zabija, asistira, krade lopte i djeli banane. Svaka mu cast :ave:
Upravo zbog njega navijam da Wizardsi prođu Boston ali biti ce jako jako tesko.

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #722 : 14. Svibanj, 2017., 23:11 »
Također sjajna prva utakmica finala zapadne konferencije,šteta što Leonard opet nije mogao završiti utakmicu sigurno bi bilo još zanimljivije ovako su Spursi prosuli 20 poena prednosti..
S druge strane Curry i Durant strašni.

*

Bembo

  • *
  • 96
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #723 : 14. Svibanj, 2017., 23:40 »
Još ima nade za spurse , nadam se da ce leonard bit spreman za sljedecu tekmu. Psihički ih je ubila ozljeda leonarda.
« Zadnja izmjena: 14. Svibanj, 2017., 23:42 Bembo »

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #724 : 15. Svibanj, 2017., 12:14 »
Pogledao danas snimku 3 i 4Q između Spursa i GSW?!
Okej Leonard je bio vani!? ALI?!?!?!?!? Koji mrtvi kurac ovako izgubit tekmu prosut takvu prednost u tako VAŽNOJ utakmici!?
Pa moš i neš šutirat iz vana, a ne igrat 119 puta isti napad na mrljavog Lamarcusa koji je apsolutno sve osim jednog šuta fulao u tom periodu.

Kao da im trener nije POP u tom periodu bio!?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #725 : 16. Svibanj, 2017., 12:58 »
Ode Boston u Finale konferencije!
Bio bi sretniji s Wizardsima, ali način na koji je ovaj Boston došao do ovog je fenomenalan.
KELLY "jebeni" OLYNYK odigra u sedmoj utakmici, utakmicu života ej...

Šta mu je sve ulazilo!?

28 minuta, 26 poena, 5 skokova, 4 asista, šut 10/14, 14 poena u zadnjoj četvrtini!

Drukam za Cavse do kraja serije!

*

jAY7

  • **
  • 158
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #726 : 16. Svibanj, 2017., 13:56 »
Jel se ikad desilo da oba finalista dodu do velikog finala sa 12-0 omjerom u PO? Mislim da je ovo sjajna prilika da se to dogodi ove sezone.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #727 : 16. Svibanj, 2017., 15:30 »
Mislim da nije.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #728 : 16. Svibanj, 2017., 16:14 »
Spoileri :(

Šalim se, niš strašno. Al taman otvaram temu i mislim si kako mi je super ustvari šta nemam previše kontakta s košarkom, pa mogu napeto gledat snimke. :hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #729 : 16. Svibanj, 2017., 17:38 »
28 minuta, 26 poena, 5 skokova, 4 asista, šut 10/14, 14 poena u zadnjoj četvrtini!
A ja ga godinama prozivao panjom,demantirao me u najmanju ruku.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #730 : 16. Svibanj, 2017., 17:45 »
Panj bio i ostao, al netko je ušao u njega.
Il Pippen ili Barkley, trećeg nema.

:hihi:

*

Armin44

  • ***
  • 886
  • I'll be one tough act to follow...
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #731 : 16. Svibanj, 2017., 18:00 »
Moguće  :D
Vidjet ćemo šta mogu protiv Cavsa,ja im dajem max 2 gejma.

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #732 : 16. Svibanj, 2017., 23:43 »
Sad sam pogledao tekmu, grozno :(

Kraj treće i cijelu četvrtu četvrtinu je teško gledat. Ali čak i ostatak iako su čarobnjaci vodili i bili blizu dobar dio tekme Wall i Beal su ih nosili realno, tu i tamo se pojavio Porter, a ostatak rupa. Čak i dok su vodili je Boston toliko glađe i uvjerljivije igrao, Thomas ih je sve poslao po ćevape čovječe. A centri neusporedivi, Horford koristan i Olynyk se igrao cijelu zadnju četvrtinu, on je sam donio pobjedu na kraju realno. A Gortata se sjećam samo kad je dvaput promašio dodavanje za dva metra i izbacio loptu iz igre :))

A i to, ne znam šta je s taktikom, možda ja nešto ne kužim, ali samo Bogdanović je ulazio par puta i osim njega Oubre na šest sekundi doslovno koliko sam ja skužio, šta je s tim? Pet bodova s klupe ne zvuči normalno. Pravo čudo da je rezultat i bio toliko blizu na kraju.

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #733 : 17. Svibanj, 2017., 06:04 »
Stvar je u tome da Wizardsi moraju više igrat na Bogdanovića i ostale. Ljudi pišu po netu kako je bio govno u većini utakmica, a to jednostavno nema veze s vezom. Ako ne gradiš napad za nekog, onda i nemožeš od njega očekivat neznam, da odigra maestralno. Sve utakmcie gdje je Babo rulao, Wizardsi su gradili napad za njega ili u toku napada. Previše su se oslonili na Beala i Walla; a realno fali im još jedan igrač koji bi mogao odigrat rolu ala beal. Tipa četvorka na mjestu Morrisa i Morris na klupu. To bi bio posao!

*

Freddy

  • ******
  • 5994
  • Briljantin.
Odg: NBA - Where amazing happens
« Odgovori #734 : 17. Svibanj, 2017., 11:28 »
Bogdanović mi je skroz dobar s klupe iako u ovoj tekmi nije bog zna kako igrao, al onda opet nije ni cijela ekipa ko šta kažeš. Ma i Gortat mi je upitan koliko sam ih  gledao za sad, ali nisam nikad vidio onog drugog novog centra, pa ne mogu reć.

Da, baš se osjeti da im fali taj još jedan top igrač ili na mjestu Morrisa ili Gortata možda, e a koji to ću ti javit kad prođem sve ekipe u 2K :hiha:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9