HCL.HR

Sportske Analize na Youtubeu

  • 10 Odgovora
  • 3707 Hitova
*

kveki

  • **
  • 512
Sportske Analize na Youtubeu
« : 02. Veljača, 2017., 10:50 »
Ej ekipa, poceo sam radit nekakve video koncepte za portal Tribina.hr, napravili smo dva web serijala gdje su neke detaljne analize i misljenja urednistva oko nekih aktivnih sportskih tema (Nogomet, Kosarka, Tenis, Rukomet).

Otvaram temu jer bi volio cut vase misljenje o konceptu te koliko vas takvo sto zapravo zanima gledati, te imate li kakav prijedlog za interesantniji sadrzaj vezan uz sport.

Produkcija je dosta losa i ima puno prostora za poboljsanje, ali eto, cisto bi volio cut neka misljenja oko koncepta i interesa.  :piva:

Tribina Duel, konkretno o odlasku Payeta iz West Hama: https://www.youtube.com/watch?v=oRhrreD5LDY

Los The Boss, video komentar na Federera: https://www.youtube.com/watch?v=3jZjbOWh7jU&t=3s

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #1 : 02. Veljača, 2017., 11:49 »
E, odličan koncept, sviđa mi se i ton i razina (ne)formalnosti, ali me na oba videa ubija zvuk :D Ostatak je super i samo nastavite.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #2 : 02. Veljača, 2017., 20:29 »
Zvuk me ubija da ne mogu slušat.
Sviđa mi se ideja. Zanimljivo je. Volim sport, nogomet ne propuštam. Samo bi htio volio 'kvalitetnije' poslušat vaše mišljenje- koliko vidim na linkovima na yt koje si ostavio ovdje u temi.  :kava:

'Puknio' sam Subscribe, pa kad bude boljeg zvuka i obavjesti će biti uključene. Web u bookmarks :clap: :piva:

To su neki prvi utisci na yt. Web sam preletio, kad uhvatim vremena čitat će se.




I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #3 : 03. Veljača, 2017., 07:46 »
Hvala puno na komentarima, trebamo dobar feedback sad u ranoj fazi :)

Sto se zvuka tice, od iduceg tjedna bi nam to trebala bit prva veca investicija tako da vec negdje sredinom iduceg tjedna bi to trebalo biti puno bolje, u svakom slucaju bacim update na temu ovdje !

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #4 : 07. Veljača, 2017., 19:50 »
Evo novi video, nabavili smo novu opremu, malo poradili na produkciji, audio je sreden, javite dojmove :)

https://youtu.be/WCiF6bBBt4M

*

BoBD

  • *
  • 94
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #5 : 07. Veljača, 2017., 20:21 »
Ovo je puno bolje, ide subscribe  :hug
Inace meni je zvuk bio jedini problem.

*

9mlg9

  • Gost
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #6 : 07. Veljača, 2017., 20:45 »
Možda malo, ali samo malo, previše gestikulacija, u par situacija sam ti više gledao ruke no što sam slušao :D Ostatak odličan, fino sumirano, ne bih imao ništa protiv i da je malo dulji video.

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #7 : 07. Ožujak, 2017., 23:57 »
@kveki , jer se ne može igrat Fantasy Manager dok sezona traje ?



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #8 : 10. Ožujak, 2017., 08:22 »
Radimo trenutno na novoj verziji, tako da moguce da je ona na webu ugasena. Budem pitao detaljnije. Uglavnom nova verzija je u alpha stanju testiranja, pa kada prosirimo user base bacim link ovdje.

Ako te jako zanima prijavi se na newsletter na nasem webu, za sada tamo najscesce se salju pozivi :)

*

c0bra123

  • ****
  • 1306
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #9 : 10. Ožujak, 2017., 12:51 »
Evo prijavio sam se tamo u Newsletter na TRIBINA FANTASY.

Kaže da se korisiti taj Email. To je dobro. Sad čekat access kod  :piva: Tnx na infromacijam.  :D



I am a gamer. Not because I don't have a life - I choose to have many.

*

kveki

  • **
  • 512
Odg: Sportske Analize na Youtubeu
« Odgovori #10 : 02. Travanj, 2017., 09:52 »
Evo ak niste pogledali zadnji video, imamo Tribina Draft u nekoj Alpha fazi razvoja koji mozete zaigrat na draft.vin.gd

A prije svakog ovako veceg draft vikenda na Youtube kanalu imamo pregled za koga je najbolje draftat i na cemu ce se lomiti utakmice :)
« Zadnja izmjena: 02. Travanj, 2017., 09:54 kveki »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9