HCL.HR

[blog] HyPo Gaming Avanture

  • 104 Odgovora
  • 16944 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #15 : 24. Svibanj, 2022., 20:40 »

Još jedan rival je riješen u Blur. Ovaj rival je bio baš lagan. Onako demands ili ti zahtjevi su mi trebali malo da ih skuzim ali sve u svemu ovaj rival je bio lagan.
Za Blur nemam puno reći jer sve skoro sve već rekao. Igra je baš zabavna. Onako zna biti teško nekada ali ne preteško i da igram na Medium.
I da ja sam bio toliko ispred ovog rival-a da ga nisam vidio na mapi od kada sam ga pretekao što je bilo malo čudno.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #16 : 25. Svibanj, 2022., 09:01 »
Wordle 340 X/6

⬛🟨🟨⬛⬛
🟨🟩⬛⬛⬛
⬛🟩⬛🟨⬛
⬛🟩⬛🟨⬛
⬛🟩🟨🟨⬛
⬛🟨🟨🟨⬛

#Cinemadle 74
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada čuo za ovaj film

Framed #75
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥

https://framed.wtf

Nikada čuo za fllm

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #17 : 25. Svibanj, 2022., 14:27 »

Progress u Gas Station Simulator. Level 4 Gas Station. Trebalo je nekih 2 ili 3 sata malo po malo igrajući.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #18 : 25. Svibanj, 2022., 19:23 »

Još jedan rival je riješen u Blur. Talon je bio zeznut ali u zadnjem krugu ili lap 2/2 sam uspio sa nitro proči ispred njega nekako i preći ga.
Demands ili ti zahtjevi su bili lagani. Za sad igra je zabavna. Baš uživam u igri

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #19 : 25. Svibanj, 2022., 22:25 »

Uspio sam joŠ jedan rival riješiti u Blur danas. Bilo je zeznuto ali sam uspio a demands ili ti zahtjevi nisu bili laki a ni teški
onako srednje

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #20 : 26. Svibanj, 2022., 17:25 »
Wordle 341 5/6

🟨⬛⬛⬛🟨
⬛🟨🟨🟨⬛
🟩⬛🟨⬛🟨
🟩⬛🟨⬛🟨
🟩🟩🟩🟩🟩

Teško, ali sam uspio

Framed #76
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥

https://framed.wtf

Nikada, gledao film

#Cinemadle 75
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada čuo za film, a kamoli ga gledao

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #21 : 26. Svibanj, 2022., 17:57 »

I predzadnji rival Carver je riješen. Bio je zeznut ali nakon 2 ili 3 trke sam skužio šta trebam raditi. Demands su bili lagani za jedan je trebalo malo da skužim šta točno da radim ali da skoro pa gotov sa Career mod-om i igrom. Ostaje mi još "Showdown" za riješiti znači demands i trka na kraju.
Baš se zabavljam. Ne znam zašto ali imam osjećaj kao da igram na Easy (Lagano) a ne na Medium (Srednje) difficulty (Težina/i)

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #22 : 26. Svibanj, 2022., 21:43 »



Prešao sam Blur (2010). Ocjena: 75/100
Dobra je igra, ali nekada je stvarno pre lagana i nije dobro balansirana. Imaš puno automobila ali većina ih je beskorisna ili ti nisu toliko dobri. Imaš 5 ili 6 automobila koji su baš dobri i koje koristiš od početka do kraja ,a u igri ima od D kategorije do A kategorije automobila znači oko 50+ automobila.Po meni ovi ostali automobili su više kao trofeji koje dobiješ za dobro igranje A zadnji rival je bio pre lagan. Prvi pokušaj sam ga riješio na Medium. Imaš ne znam par utrka koje te zezaju dok ne skužiš koji auto da koristiš ali kada skužiš onda je lagano ma da par utrka zna biti zeznuto. Power-ups su dobri.Onako u početku power ups nisu toliko bitni ali što više igraš to su sve bitniji. Igra je mješavina Need for Speed,Burnout i Mario Kart.Tako se meni bar čini.
Blur (2010) je 32 igra koju sam završio ove godine.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #23 : 27. Svibanj, 2022., 09:27 »
Wordle 342 6/6

⬛⬛⬛🟩⬛
⬛⬛🟩🟩⬛
⬛⬛⬛🟨🟨
⬛⬛🟩🟩⬛
⬛🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Uff, ovo je bilo teško.

Framed #77
🎥 🟥 🟩 ⬛ ⬛ ⬛ ⬛

https://framed.wtf


#Cinemadle 76
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada čuo za ovaj film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #24 : 27. Svibanj, 2022., 12:14 »

Počeo sam igrati Alan Wake, jer mi sada igra ne šteka i wow, kakva igra za sada. Završio prvu epizodu i baš sam iznenađen. Onako priča kao epizoda Twilight Zone. Čak sam gledao nešto na TV-u. Neki klon Twilight Zone-a. Mislim da mi se igra bude jako svidila. Combat ili ti borbe su malko zeznute ali budem se naviknuo na to.

Evo nešto sam napisao jer sam dobio inspiraciju da pišem od igre
I da ne engleskom je pošto mi je na engleskom lakše pisati nego na našem jeziku

The sleeper of light - by AgentHyPo

"Where he sleeps,sleeps the darkness
The light shone and shown will lead you to help
help will not come
only your memories
will you remember your destiny?
destiny to chase away the darkness in the twilight of the shadow of the moon
that guides the eternal chosen one to the path of light
be the savior and defeat the darkness with light and might of thought
thought of good and vanquishment of bad and the serial wheat of perception"

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #25 : 27. Svibanj, 2022., 17:33 »



Završio sam drugu epizodu u Alan Wake. Onako, bilo je u redu. Treća epizoda obečava biti bolja od druge.
Malo previše combat-a ili ti borbe po meni ali dobro i da još se navikavam na combat ili ti borbe. Igrao sam epizodu 2 nekih 2 do 2 i pol sata.
Još ja tragam za collectibles da vidim koliko ih budem našao na kraju igre.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #26 : 27. Svibanj, 2022., 22:37 »




Prešao treću epizodu u Alan Wake. Ova epizoda je bila super. Imala je puno dobrih momenata. I priča je fantastična. I mislio sam da voženje auta bude bilo gore ali je zapravo sasvim u redu. Baš čekam vidjeti što 4-ta epizoda bude ponudila. I moram reči Alan Wake me baš iznenadio. Igra je bolja nego što sam mislio da bude bila. I mislim da sam prešao pola igre danas.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #27 : 28. Svibanj, 2022., 12:22 »
Wordle 343 5/6

⬛⬛⬛🟨🟨
🟨🟨⬛⬛⬛
🟨⬛🟩⬛⬛
🟩🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

Lagano u uspored ovih par dana.

Framed #78
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛

https://framed.wtf

#Cinemadle 77
🎥🟥🟥🟥🟩

cinemadle.com

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #28 : 28. Svibanj, 2022., 14:48 »


Završena epizoda 4 u Alan Wake.  Dosta teška epizoda. Najteža do sada. Početak u vezi priče je bio malo ruff ili ne baš ne dobar ali popravio se na kraju. I onaj veliki kombajn što te počne loviti pred kraj epizode me podsjetio na Cars ona scena veliki kombajn lovi Ligting Mc Queen i Mater-a Baš uživam u igri iako mi combat nije baš nešto ali veči je focus na priču nego na combat pa mi puno ne  zamjera.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #29 : 28. Svibanj, 2022., 19:10 »


Prešao 5-tu epizodu u Alan Wake. Onako slaba epizoda na početku ali je priča na kraju ispala zanimljiva. Baš sam se uživio u igru. Combat je onako malo previše meni ali me atmosfera i priča gura dalje. Ide mi malo na živce što ovaj pisac ima dosta kratak sprint, ali ajde on je pisac ne ide u teretanu pa kužim. I ponekad imam osječaj kao da me vozaju sada vamo sada tamo. Ali dobro. I ova epizoda me podsjetila na Left for Dead malo  :D . Nisam baš neki fan Left  for Dead igara ali dobro.

Možda danas završim igru ali najvjerovatnije budem sutra završio igru i poslije završavanje igre, igrao dlc  jer danas je finale lige prvaka tako da ne stignem završiti 6-tu epizodu danas.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9