HCL.HR

[blog] HyPo Gaming Avanture

  • 104 Odgovora
  • 16967 Hitova
*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #45 : 01. Lipanj, 2022., 16:16 »

Prešao sam Bugsnax 70/100
I igra je bila dobra.Kraj je bio malo neočekivan ali sve u svemu dobra igra. Baš je fora loviti Bugsnax-ove i riješavati quest-ove ili ti misije. Onako kratka ali zabavna igra. Ne znam šta da velim jer puno nemam reči na igru. Ali igra mi se definitivno svidjela samo je čudna i teško mi je reči nešto konkretno.


*

Conyjohn09

  • n00b
  • 1
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #46 : 02. Lipanj, 2022., 08:33 »
In order to choose a good company that will do your university homework for you, you should definitely read reviews, I personally recently looked at  Best essay writing service UK

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #47 : 02. Lipanj, 2022., 09:48 »
In order to choose a good company that will do your university homework for you, you should definitely read reviews, I personally recently looked at  Best essay writing service UK

Neka ovo molim vas netko makne od moderatora.
A za ovog dotičnog engleza poruka ako je online ali sumnjam pošto je bot 100% ali svejedno "i don't live in the United Kingdom so your message is kinda useless to me so just stop with your utterly useless scam and find something better to do."

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #48 : 02. Lipanj, 2022., 11:45 »
Wordle 348 X/6

🟩🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩⬛⬛
🟩🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩⬛
🟩🟩🟩🟩⬛

Bio sam blizu ali nisam uspio na kraju

Framed #83
🎥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥 🟥

https://framed.wtf

Nikada čuo za film

#Cinemadle 82
🎥🟥🟥🟥🟥🟥🟥

cinemadle.com

Nikada čuo za film

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #49 : 02. Lipanj, 2022., 12:05 »

Počeo sam jučer igrati Battlefield Bad Company 2. I ja inače igram igre po redu ali baš sam htio igrati BF Bad Company 2 pa sam odlučio početi igru.
igra je dobra ali je teška i checkpoint/save sustav je malo zeznut i loš i ne sviđa mi se puno checkpoint ili ti save sustav ali dobro valjda mi ne bude išlo na živce.
Isto priča je za sad mlaka ali valjda se kasnije bude zapalila i otvorila

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #50 : 02. Lipanj, 2022., 12:13 »
(Klikni za pregled slike.)
Počeo sam jučer igrati Battlefield Bad Company 2. I ja inače igram igre po redu ali baš sam htio igrati BF Bad Company 2 pa sam odlučio početi igru.
igra je dobra ali je teška i checkpoint/save sustav je malo zeznut i loš i ne sviđa mi se puno checkpoint ili ti save sustav ali dobro valjda mi ne bude išlo na živce.
Isto priča je za sad mlaka ali valjda se kasnije bude zapalila i otvorila


Za one koji ne znaju Battlefield Bad Company 1 je samo na konzolama.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #51 : 02. Lipanj, 2022., 19:40 »
Blizu sam kraja Battlefield Bad Company 2
najvjerovatnije budem završio igru danas
došao sam do misije "Force Multiplier"

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #52 : 02. Lipanj, 2022., 23:15 »

Prešao sam Battlefield Bad Company 2 - 55/100
U redu je igra. Priča je dobra i kao neki uvod za nešto bolje što nikada nije stiglo. Checkpoint/Save System je bio malo onako jeftin pomalo. Oružja su jako loša po meni. Ja sam koristio sniper kao glavni i assault rifle za čištenje ostalih neprijatelja.I fora je što si mogao voziti različita vozila kao tenk,jeep i pucati iz helicoptera. Onako igra je kao što sam rekao u redu i nemam puno drugo za reči,
« Zadnja izmjena: 02. Lipanj, 2022., 23:17 HyPo »

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #53 : 03. Lipanj, 2022., 12:56 »
Wordle 349 2/6

🟨🟩⬛⬛🟩
🟩🟩🟩🟩🟩

Ja neznam kako ali iz drugog pokušaja

Framed #84
🎥 🟥 🟥 🟩 ⬛ ⬛ ⬛

https://framed.wtf
Nikada gledao film

Cinemadle mi danas ne radi tako da ne mogu igrati Cinemadle

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #54 : 03. Lipanj, 2022., 16:20 »



Igrao sam malo Wolfenstein The New Order da isprobam igru, ali mi igra nažalost šteka pa moram čekati bolji PC da je mogu igrati. A dobro imam drugih igara za igrati pa puno ne žalim

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #55 : 03. Lipanj, 2022., 18:49 »

Počeo sam igrati Dark Messiah of Might and Magic i igra je za sad u redu. Combat je onako ništa specijalno. Došao sam do Chapter 4 i to je skoro pola igre (U slici iz igre je Chapter 1) i za sada igra nema baš puno za ponuditi. Možda kasnije igra bude bolja ali budemo vidili. Jer imaš melee ili ti mač i knož kao oružje i magic spell i još  neki combat staff,Malo sam ga koristio jer sam ga nedavno našao, ali je dosta dobar koliko sam ga koristio.Isto na Chapter 3 ima parkour sekcija koja je bila zabavna,nešto kao u MIrrors Edge koji nisam igrao još. Malo mi je tlaka što nema titlova u igri pa nekada ne čujem šta govore. Priča je za sad neka vrsta "potrčko priča" kako ja zovem to. Trčiš tamo pa vamo i na kraju sve je bilo beskorisno. Ali budem vidio. Možda na kraju igru zavolim ali sumnjam.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #56 : 03. Lipanj, 2022., 21:17 »
U redu Chapter 4 sam završio u Dark Messiah of Might and Magic. Nema screenshot iz Chapter 4 iz tog razloga što je malo teže uzeti screenshot jer moram paliti ms paint i onda u MS paint uz Lightshot uzeti screenshot. Znači Chapter 4 počne gdje si ti u tunelu nađeš Leanna kojoj moraš slagati da imaš taj neki važan kristal. I poslije toga kada slažeš da nemaš taj neki kristal  moraš uči na brod.Kada uđeš u brod onda pobiješ par likova dok ne dođeš do palube e onda spustiš most da se Leanna može uči na brod i da ga možeš ukrasti.Onda samo moraš obraniti brod i paziti da Leanna ne umre ili da te ne zamrzi. Onako dosta mlak chapter i da jer sam spomenuo da igra radi na Source engine. Ja sam se malko iznenadio kada sam upalio igru i odmah prepoznao da je Source engine u pitanju. I da budemo iskreni ja baš ne volim source engine. Onako Source engine mi je malo kako bih rekao neznam.Ne mogu da opišem za sad taj osječaj zašto ne volim Source Engine.

Chapter 5 je The Temple of the Spider koji budem prešao danas najvjerovatnije
uglavnom bude bio ako ja ne postanem lijen  i ovakav post za Chapter 5. Jer moram više ovakvih postova pisati. Valjda mi bude bilo lakše kasnije.
I da moram reči AI (Artificial Intelligence/Umjetna Inteligencija) je dosta impresivna. Onako igra bi trebala biti malo stealth ali oni su mene svaki puta skužili. A budemo realni ja i stealth nismo baš na istoj stranici knjige,
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj, 2022., 21:21 HyPo »

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #57 : 03. Lipanj, 2022., 22:40 »
U redu Chapter 4 sam završio u Dark Messiah of Might and Magic. Nema screenshot iz Chapter 4 iz tog razloga što je malo teže uzeti screenshot jer moram paliti ms paint i onda u MS paint uz Lightshot uzeti screenshot. Znači Chapter 4 počne gdje si ti u tunelu nađeš Leanna kojoj moraš slagati da imaš taj neki važan kristal. I poslije toga kada slažeš da nemaš taj neki kristal  moraš uči na brod.Kada uđeš u brod onda pobiješ par likova dok ne dođeš do palube e onda spustiš most da se Leanna može uči na brod i da ga možeš ukrasti.Onda samo moraš obraniti brod i paziti da Leanna ne umre ili da te ne zamrzi. Onako dosta mlak chapter i da jer sam spomenuo da igra radi na Source engine. Ja sam se malko iznenadio kada sam upalio igru i odmah prepoznao da je Source engine u pitanju. I da budemo iskreni ja baš ne volim source engine. Onako Source engine mi je malo kako bih rekao neznam.Ne mogu da opišem za sad taj osječaj zašto ne volim Source Engine.

Chapter 5 je The Temple of the Spider koji budem prešao danas najvjerovatnije
uglavnom bude bio ako ja ne postanem lijen  i ovakav post za Chapter 5. Jer moram više ovakvih postova pisati. Valjda mi bude bilo lakše kasnije.
I da moram reči AI (Artificial Intelligence/Umjetna Inteligencija) je dosta impresivna. Onako igra bi trebala biti malo stealth ali oni su mene svaki puta skužili. A budemo realni ja i stealth nismo baš na istoj stranici knjige,


Nema šanse da ovo dalje igram, Igra mi ide na živce i odustajem od Dark Messiah of Might and Magic. Igra nema uopče dobra oružja  i prebrzo umreš i treba ti ne znam jako koliko skill pointa da igra bude igriva a skill points dobivaš kako igraš kroz igru. Igra je stvarno bezveze i nema nikakvog smisla meni igrati dalje. Jer na kraju koja je zabava u igri koja ti se ne sviđa i ide ti na živce i mislim da bi igra možda bila malo bolja da nije na Source engine jer stvarno Source engine nije za ovakve igre po meni.

*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #58 : 04. Lipanj, 2022., 19:22 »
U redu nije bilo postova cijeli dan jer sam dan prespavao, a sada kako to? Lijepo počeo sam igrati RIse of the Tomb Raider prije ponoći i završio blizu 12 popodne što znači da sam igrao nekih 10 do 12 sati igru ali sam uzimao odmor svako malo. Mislim nije mi to čudno jer sam prešao Tomb Raider 2013 u 2 ili 2 i pol dana. Igra je stvarno odlična. Baš sam se uživio u igru bio. Igra šteka ponekad i performans nije savršen i imam glitch-eve ponekad. Igra mi se zamrznula jedanput i jedan lik je radio neki glitch u obliku slova "T". Ali po meni pravi potencijal grafike i stabilnost igre  u smislu glitch-eva se vidi kada igraš na najnižim postavkama.
i evo jedan jedini screenshot koji imam od  mojeg 10 do 12.satnog igranja


isto u cutscene-anama Lara nekad nema kosu i kosa joj ide kao luda okolo kao da si upalio ventilator.
Baš volim skupljati relic's i riješavati side misije


*

HyPo

  • **
  • 204
Odg: [blog] HyPo Gaming Avanture
« Odgovori #59 : 04. Lipanj, 2022., 19:27 »
Wordle 350 4/6

⬛🟨🟩🟨⬛
🟨🟨⬛⬛🟨
⬛⬛⬛🟩⬛
🟩🟩🟩🟩🟩

malo teško ali sam uspio

Framed #85
🎥 🟥 🟥 🟥 🟩 ⬛ ⬛

https://framed.wtf

Lagano

#Cinemadle 84
🎥🟥🟥🟥⬛⬛⬛

cinemadle.com

Nikada čuo za film

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9