HCL.HR

alterMW3

  • 16 Odgovora
  • 4392 Hitova
alterMW3
« : 21. Veljača, 2012., 22:28 »
eo ako niste vidjeli sada ce te :) izasao je novi alteriWnet MW3...Dakle alterMW3 je besplatna verzija Modern Warfare 3 Multiplayer-a koja je crackana od strane alterIWneta koji su također crackali i Modern Warfare 2 MP i Black Ops MP (alterOps) kako bi omogućili da igre budu dostupne i onima koji nazalost nemaju dosta novaca za original Modern Warfare 3

Ovdje pišite ako ste ga igrali ili ako imate nekih problema s instaliranjem ili spajanjem na server i ako ste protiv alterIWneta ili ste za to da tako nastave raditi i zašto :)


They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: alterMW3
« Odgovori #1 : 22. Veljača, 2012., 13:55 »
eh super trenutno igram mw2 - alteriWnet naravno i odlicna je nemam problema ali sa mw3 sam se dobor namucio prvo sam skinio verziju od RELOADED-a
prijavio se na alterMW3 skinuo onaj kao crack i napravio update... ugl. radilo mi je nekih 2 dana a nakon toga NISTA ude u igru normalno al nemoze se spojit - pise da treba update... sve sam pokusao al nikako popravit....
sad sam vidio da na (partis.si) izasla prije nesto vise od tjedan dana MW 3 Multiplayer-AlterIWMW3 i novi update koji KAO radi 100%, stim da je stranica slovenska a normalno i komentari nekako mi se cini da oni nisu bas zadovoljni, da im nesto ne stima (bar tako izgleda jer nezz slovenski) :D

*

Pajko

  • *****
  • 3090
  • REEEEEEEEEEEEEEEEEEEE
Odg: alterMW3
« Odgovori #2 : 22. Veljača, 2012., 16:33 »
P.S. Napisano je velikim tiskanim slovima jer stvarno vičem. Najozbiljnije.

Odg: alterMW3
« Odgovori #3 : 22. Veljača, 2012., 21:19 »
Piratizam kojeg je ESL stavio među igre koje službeno podržava :D

Odg: alterMW3
« Odgovori #4 : 23. Veljača, 2012., 21:42 »
ma i ja sam skinuo taj alterMW3 al mi uopce nece uci na servere :( pise nesto kao da provjerim na modernwarfare3/status tako nesto...al vidio sam da treba sa steama neki Dedicated Server skinuti a on zauzima 6 gb a posto ja nemam flat -.- vec sranje od 5 gb koje trosi kao tenk i svaki mjesec prekoracim za 20 gb! pa nemogu skinuti jel mozda u tome problem..imam i ja RELOADED MW3 al mogu samo spec ops i SP naravno u reloaded :S
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


Odg: alterMW3
« Odgovori #5 : 23. Veljača, 2012., 22:20 »
Posto je jos uvijek pre-alfa verzija serveri su vecinu vremena off. Iako na stranici pise da su serveri online znaju biti offline jer ocigledno da stranica nije dobro spojena sa serverima :)

Odg: alterMW3
« Odgovori #6 : 25. Veljača, 2012., 20:37 »
ma i ja sam skinuo taj alterMW3 al mi uopce nece uci na servere :( pise nesto kao da provjerim na modernwarfare3/status tako nesto...al vidio sam da treba sa steama neki Dedicated Server skinuti a on zauzima 6 gb a posto ja nemam flat -.- vec sranje od 5 gb koje trosi kao tenk i svaki mjesec prekoracim za 20 gb! pa nemogu skinuti jel mozda u tome problem..imam i ja RELOADED MW3 al mogu samo spec ops i SP naravno u reloaded :S

nezz ako si skinuo vec al evo link (http://altermw3.net/) uglavnom prijavi se, skini file, otpakiraj ga ---tamo gdje si vec inst. igru, pokreni kopirani file MW-nesto.. :D i pusti da napravi update... i trebalo bi radit bar jemeni tako neka 2 dana.....
:D

Odg: alterMW3
« Odgovori #7 : 26. Veljača, 2012., 10:10 »
ma napravio sam sve to i opet mi pokaziva ono da je server nedostupan  :banging: ...bit ce red da kupujem orginal, al poslje 3. mjeseca jer je 3 mjesec "Black March" :)
They say they want heaven; They say they want god. I say I have heaven, I say I am god.


*

NeXT

  • *
  • 34
Odg: alterMW3
« Odgovori #8 : 01. Ožujak, 2012., 19:08 »
Ostavite se tih sr*nja , bolje sakupite novac i kupite ruski key za 135 kn ko ja . Evo uzivam vec 2 mj . i igram bez nekakvih server down bugova i ostalih gluposti .

Odg: alterMW3
« Odgovori #9 : 02. Ožujak, 2012., 14:13 »
da ali koliko sam cuo mw2 promod uopce nije bilo moguce igrati u original izdanju vec iskljucivo uz alteriWnet. uostalom mw2 crackirana verzija je mjesecima bila nestabilna i updejtala se gotovo svaki drugi dan, da ne spominjem koliko cesto si cekao po 5 min da bi se uopce spojio na server koji bi se naposljetku srusio nakon 10 sec. i meni se vise svidja ideja sa ruskim key-em , ja sam isto napravio sa bf3 i sve uredno radi vec mjesecima. alterIwnet je zanimljiv bas radi promoda koji je, ruku na srce, sasvim drugacija igra i meni osobno mnogo drazi mod od originala. valjalo bi se malo po forumima raspitati o iskustvima ali moguce da cete se nacekati jos, pa igra je izasla svega prije par mjeseci.

*

NeXT

  • *
  • 34
Odg: alterMW3
« Odgovori #10 : 02. Ožujak, 2012., 18:30 »
Samo da te ispravim . U MW 3 orginal imas promod servere 

Odg: alterMW3
« Odgovori #11 : 02. Ožujak, 2012., 18:49 »
a da? vidis to nisam znao , pa odlicno bilo je i vrijeme da tako nesto naprave. uglavom igram cod2 i cod4 tako da se nisam toliko informirao. nesto sitno sam odigrao mw2 ali mi se nije svidjao koncept igre tako da sam tu pomalo izgubio motivaciju da iskusam daljnje nastavke. mislim da je mw2 sam po sebi oznacio pocetak nekakvog konzolaskog pristupa i okretanje mladjoj publici ... nije sve za svakoga. no dobro, siguran sam da ce se cracked igra ubrzo stabilizirati, kod mw2 znam da je vise od pola godine bila nestabilna verzija.

Odg: alterMW3
« Odgovori #12 : 03. Ožujak, 2012., 15:45 »
a da? vidis to nisam znao , pa odlicno bilo je i vrijeme da tako nesto naprave. uglavom igram cod2 i cod4 tako da se nisam toliko informirao. nesto sitno sam odigrao mw2 ali mi se nije svidjao koncept igre tako da sam tu pomalo izgubio motivaciju da iskusam daljnje nastavke. mislim da je mw2 sam po sebi oznacio pocetak nekakvog konzolaskog pristupa i okretanje mladjoj publici ... nije sve za svakoga. no dobro, siguran sam da ce se cracked igra ubrzo stabilizirati, kod mw2 znam da je vise od pola godine bila nestabilna verzija.

ma zato je sada super rasturam je svaki dan --- bas je sad idem igrat :D

*

NeXT

  • *
  • 34
Odg: alterMW3
« Odgovori #13 : 03. Ožujak, 2012., 16:11 »
Da , MW 2 je imao opake probleme , ali sada radi normalno nakon dosta updatova itd ... AlterOps i AlterMW 3 prolaze kroz istu fazu tako da zaboravite na AlterMw3 i AlterOps kroz jedno 3 - 4 mj . pa mozda i vise tako da , ako zelite igrat MW3 najjbolja i najjeftinija opcija je RUSKI KEY . Ako ste zaineresirani ja sam svoj kupio ovdje
http://bit.ly/yoqS58 , dobio sam ga drugi dan s time da sam imao srece jer su bili blagdani i covijek je bas tad bio na kompu :D

*

mesaroš

  • n00b
  • 3
Odg: alterMW3
« Odgovori #14 : 13. Travanj, 2012., 10:50 »
pozzz, pronasao sam COD MW3 Multiplayer crack koji stvarno radi , igram vec par dana s tim crackom bez problema, crack mozete downloadati ovdje - xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
MW3 <3
« Zadnja izmjena: 13. Travanj, 2012., 15:13 WEAPONX »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9