HCL.HR

Anno 1404: Dawn of Discovery

  • 18 Odgovora
  • 5404 Hitova
« Zadnja izmjena: 19. Srpanj, 2009., 17:24 wyzard »
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Re: Dawn of Discovery
« Odgovori #1 : 16. Srpanj, 2009., 01:28 »
Igram ja.

Mnogo je kul. Hrpa detalja i mikro menadžmenta. Jako poboljšan sustav igre u odnosu na prijašnje nastavke. Zabavno i zarazno. Jestavna je za shvatit kako sve funkcionira. Dvije kulture u jednoj, više, mnogo više građevina, razni challengei, achievementi i slično.

Tko voli RTS (ovaj tip), mikro menadžment, trgovanje, brodove i srednji vijek, ovo je obavezno.

Re: Dawn of Discovery
« Odgovori #2 : 16. Srpanj, 2009., 01:30 »
Preužasno sam se napalio na ove trailere, a i na ove pohvale za igru.
Nabavljam  :mrgreen:
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Dawn of Discovery
« Odgovori #3 : 16. Srpanj, 2009., 01:56 »
odlicna igra koja jebeno guta vrijeme, sad sam igrao 2 i pol sata

Re: Dawn of Discovery
« Odgovori #4 : 16. Srpanj, 2009., 07:42 »
Odlicna je igra, odigrao sam demo koji je bio odlican, moram nabavit ovu igru.
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #5 : 19. Srpanj, 2009., 23:25 »
Prejebena. Iako je nova.
Detalji (recimo, viteški turniri, rakovi na plaži), grafika, igrivost, atmosfera (stabla se njišu na vjetru skupa s travom, potoci puni nabujale vode, ptice kruže nebom, ma prejebeno), soundtrack. Igrao cijeli dan danas.

Prejben micro koji prati anno serijal.


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #6 : 20. Srpanj, 2009., 00:38 »
Grafika oduzima dah, a sama igra se uvuče pod kožu i priljepi za monitor dan i noć.
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #7 : 21. Srpanj, 2009., 15:43 »
Evo par screenshota:
Opsada (chapter 6)


Primjetite 2 narokana lika kako se drže za vrat (sredina slike) odlazeći iz krčme  :D


Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #8 : 21. Srpanj, 2009., 16:22 »
Primjetite 2 narokana lika kako se drže za vrat (sredina slike) odlazeći iz krčme  :D

Ko pravi zagorci. :D
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #9 : 21. Srpanj, 2009., 18:28 »
Sad baš gledam opet, jel to neki lik piša na drvo omg?  :ave:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #10 : 21. Srpanj, 2009., 18:37 »
Mah, igra je jednostavno fantasticna.  :D
“They say marriages are made in Heaven. But so is thunder and lightning.” - Clint Eastwood

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #11 : 21. Srpanj, 2009., 19:41 »
jel ima opcija lan multiplayera kao i u prijašnjim? i jel radi uopće, za razliku od prijašnjih?

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #12 : 21. Srpanj, 2009., 23:57 »
mislim da nema, makar na anno ja nisam nikad gledao da bi igrao mp

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #13 : 22. Srpanj, 2009., 00:12 »
Nema, i sad fenovi bičaju zbog toga

Na zadnjem chapteru sam, gradim katedralu (vremensko ograničenje). A sastrane ima još miljon kvestova jebote.
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Re: Anno 1404: Dawn of Discovery
« Odgovori #14 : 22. Srpanj, 2009., 00:14 »
anno mi je odvijek bio sp rts, i što nema mp mi ništ ne nedostaje, a što se tiće zadnje misije nije teška, sam je bitno nać iteme koji ubrzavaju gradnju

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9