HCL.HR

Apex Legends

  • 118 Odgovora
  • 32475 Hitova
*

Grimm

  • *
  • 86
Odg: Apex Legends
« Odgovori #60 : 02. Ožujak, 2019., 21:25 »
12.3 stiže prva sezona izgleda, ovo dosad je cini se tek temelj bio, ocekivanja su sky high za pocetak sezone, mislim da to znaci dolazak solo i duo modova i novih legendi, najavljena i nova oruzja. Tu ćemo vidjeti pravi Apex i koliko su jak konkurent.


To su dobre vijesti, bilo bi super da ubace duo i neke zanimljive puskice,  Havoc mi nije bas sijeo!!

Odg: Apex Legends
« Odgovori #61 : 03. Ožujak, 2019., 11:23 »

Mislim da nema pravila kako se igra BR igra, netko je dobar pa stalno ima 15 killeva i još dobije partiju. BR se igra da pobjediš bez obzira kako znaš. Ja isto sa kolegama igram agresivno i nikad nisam miran, jednostavno mi to nije zabavno. Ipak je to bit igre da mi bude zabavno, a i borbom ćeš se više istrenirati da budeš dobar. Isto je sa PUBG bilo i to je glavni tutorial mnogih pro igrača. Bori se odmah od početka i stalno, time dobivaš na feeling za puške, a i movementu. Da naravno bit ćeš propucan mnogo puta, ali to je sve proces učenja, pogriješiš i drugi puta to ispraviš.

Eto jučer nisam igrao radi Divisiona, ali prekjučer dobili 4 u nizu sa oko 20 killeva u squadu.

Ono što mi se kod Apexa sviđa je da nikad nemam feeling da nemam šansu pobjediti kao u drugim BR igrama. I igra nagrađuje agresivnu igru i close combat, onako kad se na daljinu napucavaš to traje i traje, pošto je mali damage a i puno healtha, te si lako refilaš shield i health. Tako da je najbolje igrati agrsivno ili jedan igrač napika njih iz daljine i skine im shield, a drugi rushaju i finishaju.

Ono što smeta kad randomi rushaju sami i ostave tim.

To da ćeš se stalnom agresivom i forsiranjem borbe dobro istrenirati i postati bolji igrač vrlo je dvojbena pretpostavka. Vjerojatnije je da ćeš uskoro doći do plafona svojih mogućnosti a nadalje ćes se istrenirati samo u što spektakularnijem i stilski ljepšem ginjenju. Nema od stalne agresive ništa, treba ići naprijed, ne čmrljiti negdje u zapećku i čekati da se ostali pobiju, to ne ali stalno forsiranje napredovanja zanemarujući opreznost ne donosi ništa dobrog. No svatko ima svoj stil igranja, ali tvrdnja da je mala količina štete koja ti se nanosi a ti imaš puno zdravlja mi je nerazumljiva. Možda ne igramo istu igru? Jer u ovom Apexu koji ja igram štit i zdravlje ti skinu za tren, doslovno od dva-tri metka, čak i sa ljubičastim štitom sam ginuo od ružnog pogleda a da ne spominjem nadograđenu sačmaru ili snajpere sa pogotkom u glavu.



*

spajkii21

  • n00b
  • 1
Odg: Apex Legends
« Odgovori #62 : 03. Ožujak, 2019., 15:47 »
Baš idem pisati kako sam u squadu doso do 3 mjesta..moji mene napustili na samom skoku nisu ni dosli do hot zona samonom(nadam se sa se disconnectali) i uz šuljanje uz rub zona doso do toga da sam na 3 i nažalost na zadnjem krugu osto u sredini i nisam sam protiv dvije pune momcadi mogo makar sam pobjednicima ubio jednoga. i vidim taman igor na yt stavlja kako ne napustajte tim i slazem se s time
ulg moj nick je lukeccc21

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Apex Legends
« Odgovori #63 : 03. Ožujak, 2019., 16:13 »

Mislim da nema pravila kako se igra BR igra, netko je dobar pa stalno ima 15 killeva i još dobije partiju. BR se igra da pobjediš bez obzira kako znaš. Ja isto sa kolegama igram agresivno i nikad nisam miran, jednostavno mi to nije zabavno. Ipak je to bit igre da mi bude zabavno, a i borbom ćeš se više istrenirati da budeš dobar. Isto je sa PUBG bilo i to je glavni tutorial mnogih pro igrača. Bori se odmah od početka i stalno, time dobivaš na feeling za puške, a i movementu. Da naravno bit ćeš propucan mnogo puta, ali to je sve proces učenja, pogriješiš i drugi puta to ispraviš.

Eto jučer nisam igrao radi Divisiona, ali prekjučer dobili 4 u nizu sa oko 20 killeva u squadu.

Ono što mi se kod Apexa sviđa je da nikad nemam feeling da nemam šansu pobjediti kao u drugim BR igrama. I igra nagrađuje agresivnu igru i close combat, onako kad se na daljinu napucavaš to traje i traje, pošto je mali damage a i puno healtha, te si lako refilaš shield i health. Tako da je najbolje igrati agrsivno ili jedan igrač napika njih iz daljine i skine im shield, a drugi rushaju i finishaju.

Ono što smeta kad randomi rushaju sami i ostave tim.

To da ćeš se stalnom agresivom i forsiranjem borbe dobro istrenirati i postati bolji igrač vrlo je dvojbena pretpostavka. Vjerojatnije je da ćeš uskoro doći do plafona svojih mogućnosti a nadalje ćes se istrenirati samo u što spektakularnijem i stilski ljepšem ginjenju. Nema od stalne agresive ništa, treba ići naprijed, ne čmrljiti negdje u zapećku i čekati da se ostali pobiju, to ne ali stalno forsiranje napredovanja zanemarujući opreznost ne donosi ništa dobrog. No svatko ima svoj stil igranja, ali tvrdnja da je mala količina štete koja ti se nanosi a ti imaš puno zdravlja mi je nerazumljiva. Možda ne igramo istu igru? Jer u ovom Apexu koji ja igram štit i zdravlje ti skinu za tren, doslovno od dva-tri metka, čak i sa ljubičastim štitom sam ginuo od ružnog pogleda a da ne spominjem nadograđenu sačmaru ili snajpere sa pogotkom u glavu.




Pa pod neprijed ne mislim u centar zone i bezglavo srljati. Nego treba se kretati po rubu zone. Dakle ideš uz rub i radiš rotaciju u jednu stranu, time pobiješ ove koji se žure u zonu ili pak sretneš nekoga tko čeka ove van zone, pa ih iznenadiš. Ali nikad da bi stajao na 100 metara pa se pucketao do kad ne padnu, nema od toga kruha u ovoj igri. Samo masakriranje do kad netko ne odustane, par metki iz daljine da skineš nekome štit, i onda rush na njega jer znaš da se heala, pogotovo ako nekoga down-aš.

Pa sad zavisi, na blizinu padaš brzo, pa radi toga i preferiram agresivniju igru. Dođeš na blizinu, pritisneš lika i nema vremena za healanje. Ili on mene ubije, ili ja njega haha

*

Dehwood

  • n00b
  • 2
Odg: Apex Legends
« Odgovori #64 : 03. Ožujak, 2019., 16:16 »
Pozz...
igram apex od pocetka ako hoce neko igrati squad neka me inv: BossLVL101 igram na PC   :piva: :piva:

Odg: Apex Legends
« Odgovori #65 : 03. Ožujak, 2019., 16:34 »
Igram na ps4 nick je bayern_fan_CRO

*

Dehwood

  • n00b
  • 2
Odg: Apex Legends
« Odgovori #66 : 03. Ožujak, 2019., 19:35 »
BossLvl101 add ko hoce...PC
« Zadnja izmjena: 03. Ožujak, 2019., 19:48 Dehwood »

*

Tomislav88

  • n00b
  • 2
Odg: Apex Legends
« Odgovori #67 : 03. Ožujak, 2019., 21:34 »
Moj nick ps4 tomi_gajba

*

veblar

  • Gost
Odg: Apex Legends
« Odgovori #68 : 04. Ožujak, 2019., 09:10 »
Pozdrav svima, vaš dobri susjed Veblar ovdje.

Origin: Crodahaka

Što se tiče Apexa ponekad sam noob, ponekad ok igram, nije mi bitno kak igrate, samo da koristite discord/teamspeak ili ingame voice chat i da ste chill. To jest da ne pizdite i ne derete se i igrate timski.


Odg: Apex Legends
« Odgovori #69 : 04. Ožujak, 2019., 09:53 »

To da ćeš se stalnom agresivom i forsiranjem borbe dobro istrenirati i postati bolji igrač vrlo je dvojbena pretpostavka. Vjerojatnije je da ćeš uskoro doći do plafona svojih mogućnosti a nadalje ćes se istrenirati samo u što spektakularnijem i stilski ljepšem ginjenju. Nema od stalne agresive ništa, treba ići naprijed, ne čmrljiti negdje u zapećku i čekati da se ostali pobiju, to ne ali stalno forsiranje napredovanja zanemarujući opreznost ne donosi ništa dobrog. No svatko ima svoj stil igranja, ali tvrdnja da je mala količina štete koja ti se nanosi a ti imaš puno zdravlja mi je nerazumljiva. Možda ne igramo istu igru? Jer u ovom Apexu koji ja igram štit i zdravlje ti skinu za tren, doslovno od dva-tri metka, čak i sa ljubičastim štitom sam ginuo od ružnog pogleda a da ne spominjem nadograđenu sačmaru ili snajpere sa pogotkom u glavu.




Apex Legends je koncipiran na način da ćeš agresivnom igrom ostvariti puno više winova nego campanjem ili pretjerano opreznim načinom igre.. sa svojom ekipom kada igramo, čim čujemo pucnjavu, odmah trčimo u fight, bez previše razmišljanja, takvim načinom igre, po večeri skupimo 5 - 6 winova, a redovito u Top 3 smo.. Shroud je nedavno rekao "U apex legends ne lootaš okolo po mjestima, nego lootaš protivničke igrače" i ta konstatacija stoji.. mi u startu pokupimo armor i bilo kakvo oružje koje nam dođe pod ruku i odmah idemo tražiti protivnički squad na kojem se nalootamo puno brže nego da okolo idemo od mjesta do mjesta i tražimo.. inače, igram na originu, nick: CRODennyy .. dogodi se da nam fali 3., pa tko hoće, može nam se pridružiti

*

kuky90

  • **
  • 190
Odg: Apex Legends
« Odgovori #70 : 04. Ožujak, 2019., 10:19 »

To da ćeš se stalnom agresivom i forsiranjem borbe dobro istrenirati i postati bolji igrač vrlo je dvojbena pretpostavka. Vjerojatnije je da ćeš uskoro doći do plafona svojih mogućnosti a nadalje ćes se istrenirati samo u što spektakularnijem i stilski ljepšem ginjenju. Nema od stalne agresive ništa, treba ići naprijed, ne čmrljiti negdje u zapećku i čekati da se ostali pobiju, to ne ali stalno forsiranje napredovanja zanemarujući opreznost ne donosi ništa dobrog. No svatko ima svoj stil igranja, ali tvrdnja da je mala količina štete koja ti se nanosi a ti imaš puno zdravlja mi je nerazumljiva. Možda ne igramo istu igru? Jer u ovom Apexu koji ja igram štit i zdravlje ti skinu za tren, doslovno od dva-tri metka, čak i sa ljubičastim štitom sam ginuo od ružnog pogleda a da ne spominjem nadograđenu sačmaru ili snajpere sa pogotkom u glavu.




Apex Legends je koncipiran na način da ćeš agresivnom igrom ostvariti puno više winova nego campanjem ili pretjerano opreznim načinom igre.. sa svojom ekipom kada igramo, čim čujemo pucnjavu, odmah trčimo u fight, bez previše razmišljanja, takvim načinom igre, po večeri skupimo 5 - 6 winova, a redovito u Top 3 smo.. Shroud je nedavno rekao "U apex legends ne lootaš okolo po mjestima, nego lootaš protivničke igrače" i ta konstatacija stoji.. mi u startu pokupimo armor i bilo kakvo oružje koje nam dođe pod ruku i odmah idemo tražiti protivnički squad na kojem se nalootamo puno brže nego da okolo idemo od mjesta do mjesta i tražimo.. inače, igram na originu, nick: CRODennyy .. dogodi se da nam fali 3., pa tko hoće, može nam se pridružiti

Pa baš to. Ovdje za razliku od PUBG se ne trga armor pa svaki put kad nekoga ubiješ pobereš njegov, možda bolji armor i ammo i što je već imao. Okolnim lootanjem sam gubiš vrijeme, a ovako kad ubiješ nekoga skratiš si vrijeme jer je taj squad već prolootao par lokacija i dobiješ ljepo nabolji loot koji su našli. I to sve na jednom mjestu.

Jedna od BR igri koja nagrađuje što ubijaš i konstantnim fightanjem dobivaš bolji loot, a na kraju ti se isplati jer u zadnjem fightu donese prevagu.

*

Beli

  • *
  • 91
Odg: Apex Legends
« Odgovori #71 : 04. Ožujak, 2019., 14:21 »
Je li se tesko naviknuti na ovu igru? Gledao sam dosta igraca na yt, nekako mi sve djeluje prebrzo.
All that is gold does not glitter,
Not all those who wander are lost,
The old that is strong does not wither,
Deep roots are not reached by the frost,
From the ashes a fire shall be woken,
A light from the shadows shall spring,
Renewed shall be blade that was broken,
The crownless again shall be king.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #72 : 04. Ožujak, 2019., 14:33 »
Ako si navikao na ostale BR igre, navići ćes i na ovu, jeste da je tempo dosta brži nego u jednom Fortniteu ali naviknes se brzo.

Odg: Apex Legends
« Odgovori #73 : 04. Ožujak, 2019., 15:18 »
Je li se tesko naviknuti na ovu igru? Gledao sam dosta igraca na yt, nekako mi sve djeluje prebrzo.

Od svih BR igara, ova je do sada najlakša za naučiti igrati.. kada gledaš sa strane, a nisi probao, čini se dosta brzom, ali kada se privikneš, upravo ta mehanika ju čini relativno laganom za igrati, a i izrazito zabavnom.. 5 gameova ti je dovoljno da pohvataš sve bitno.. mi kada smo krenuli igrati, već 4. game smo imali win :faca:

Odg: Apex Legends
« Odgovori #74 : 04. Ožujak, 2019., 15:21 »
Meni je rush zakon ! Kada 10 minuta lootamo ko debili naletimo na prvu ekipu i sahrana,novi mec,volim sletit u dijelove mape gdje više ekipa slijeće pa tko se bolje snadje,najčešće iz takvih partija i dodjem do kraja i postanem champion.Jel čuješ pucnjavu napadaj.I nasao sam takvu ekipu na hcl-u koja preferira takav stil igre i to mi je prejebeno.

Par mečeva sam dobio s ekipom s hcl-a,jedini minus u tome je što su mi posrali igranje s random likovima.S timom si navikao da ti čuvaju leđa,pomažu,dok random ekipa u većini slučajeva ne jebe živu silu.Vec smo naučili tko koja oružja fura,koju dodatke oružju trebamo i odmah je i lootanje lakše i pronalazak oružja koja odgovaraju igračima.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9