HCL.HR

ARK: Survival Evolved

  • 232 Odgovora
  • 135273 Hitova
*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #15 : 16. Srpanj, 2015., 17:57 »
GARAŽA za dinosaure :ave:

*

Ile123

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #16 : 16. Srpanj, 2015., 21:35 »
brate imam problem sa .dll files neced da mi pokrene igricu ubacujem dll file u folder gde mi je igrica i opet nece ubacijem dll file i u System32 i opet nece cemu je problem instalirao sam i directX i visual studio opet nece radi se u fajlu msvcp100.dll

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #17 : 16. Srpanj, 2015., 21:37 »
Jel original igra?

*

karlokarlec

  • *
  • 61
  • pa kriza je,nema se para za osobni tekst
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #18 : 16. Srpanj, 2015., 21:40 »
brate imam problem sa .dll files neced da mi pokrene igricu ubacujem dll file u folder gde mi je igrica i opet nece ubacijem dll file i u System32 i opet nece cemu je problem instalirao sam i directX i visual studio opet nece radi se u fajlu msvcp100.dll

kupi original prvo

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #19 : 27. Srpanj, 2015., 14:17 »
Snimio novi video napokon, ide gore danas - opet nisam imao sreće :wildboy:

Predivno random igra, svašta se može dogoditi. :hiha:

Izuzev očajne optimizacije, definitvino se već sada isplati uzeti u Early Accessu - stalno ju updateaju novim sadržajem, a već u startu ima puno toga za istražiti, napraviti itd.

Igra tko online, da preporučite neki server? Probao bih malo i multiplayer - igrao svega par puta sa random ljudima pa nije baš fun.

*

DakiKŠ

  • **
  • 176
  • Koju poslugu porati?
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #20 : 28. Srpanj, 2015., 13:25 »
Multi je tako dobar kad igram sa ekipom i na skajpu smo, ali ovako je očajan bez ekipe i glasovne komunikacije.
Ljude delim na dve grupe: Gamere (čitaj ljudi kojima nikada nije dosadno) i ostale ljude (čitaj šonje).
-DakiKS 1. april 2015.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #21 : 28. Srpanj, 2015., 18:30 »
Najavljen novi game mode aka "battle royale" i event sa nagradama.
Više o svemu na slijedećem linku:

http://blog.twitch.tv/2015/07/ark-challenges-35-teams-to-survival-of-the-fittest-mode-deathmatch/

*

lukabican18

  • n00b
  • 2
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #22 : 28. Srpanj, 2015., 23:46 »
Znam da postoje stranice za provjeravanje minimum system req... ali mene zanima vezano uz ovu igru jel bi je mogao na medium postavkama uz bar  ~25 fps-a pokrenuti.
Dakle moje specifikacije(na laptopu) su:
CPU: Intel Pentium N3540(quad core) 2.16ghz
GPU: Nvidia Geforce Gt820m 2gb DDR3
RAM: 4gb DDR3

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #23 : 29. Srpanj, 2015., 20:33 »
Da li moze da se igra na:
Processor:Q6600
Graficka:Powercolor Ati Radeon HD 6850
RAM:4GB ddr2 :winknkiss:

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #24 : 29. Srpanj, 2015., 21:28 »
Mozete oboje pokrenit al kako ce vam se igra vrtit je upitno, s tim da sve na minimum mora bit grafika ce izgledat uzasno, a fps opet nece ic priko 25 max...

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #25 : 05. Kolovoz, 2015., 13:37 »
Igra mi je predobra. Zadnje kreativno što sam igrao na temu dinosaura je bio stari JPOG, a od tada sam čekao nešto slično.
Istina igra je neoptimizirana ali early access je tako da se ljudi stvarno trebaju prestati žaliti na to. Radije nek se žale na 24 eura koja treba dati za early acess al dobro. :P

Sad imam jedno pitanje. Imam igru već i, kao što sam očekivao, teško se vrti na mojoj (malo je reć) zaostaloj mašini. Planiram napokon unaprjediti komp pa me zanima da li Radeon 6870 može vrtiti igru stabilno na low/medium postavkama. Trenutno stanje je:

-i3 550 procesor
-4GB RAM (DDR3)
-Radeon 5570 grafička

Na ovoj starijoj grafi mogu igru vrtiti na low (sve na low... doslovno sve) u izdržljivom stanju a čak i na medium sa dosta trzanja. Planiram kupiti i 2-3 gige RAMa, pa me zanima hoće li se moći vrtiti bez (barem ne velikih) problema na low/medium postavkama?

*

poiuz2

  • n00b
  • 1
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #26 : 06. Kolovoz, 2015., 15:32 »
Pozdrav,novi sam na forumu i htio bi vas nesto pitati jer nigdje nemogu naci odgovor. Znaci zelio bi kupit ark survival evolved ,ali vidim da ljudi imaju problema sa pokretanjem na nekim grafickim karticama. Ja imam intel hd graphic i piratsku verziju sam mogo pokrenut ali mi je bilo uzasno sporo,ali sad bi kupio igru neznam dal ce bit igrivo na mom laptopu jer sam cuo da ce se s updateom to sve popravit a vidim da svaka 2 dana novi update bio. Pa me zanima isto dal se rjesio taj problem pomocu tih updatea

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #27 : 06. Kolovoz, 2015., 16:50 »
Nemoze se popravit toliko dobro i poboljsat da mozes igrat na svojoj konfiguraciji.Ako ti je piratska verzija bila tako spora, i ova ce.Uglavnom provaj pa vidi.

Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #28 : 10. Kolovoz, 2015., 09:43 »
Mogu li dobit od nekog acc da malo probam kakva je igram molim vas ??? Nije prijevara da znam kakva je i isplati li se kupit igru zato sto mi se cini da je malo preskupa igra i zna li kad ce biti jeftinija igra na steamu molim za odgovor ??? :piva::piva: :clap: =D> :thumbs:

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: ARK: Survival Evolved
« Odgovori #29 : 10. Kolovoz, 2015., 09:52 »
Na ovoj starijoj grafi mogu igru vrtiti na low (sve na low... doslovno sve) u izdržljivom stanju a čak i na medium sa dosta trzanja. Planiram kupiti i 2-3 gige RAMa, pa me zanima hoće li se moći vrtiti bez (barem ne velikih) problema na low/medium postavkama?

Nerće ti RAM-i tu ništa previše pomoć. Koče te uglavnom grafička i procesor.

Mogu li dobit od nekog acc da malo probam kakva je igram molim vas ??? Nije prijevara da znam kakva je i isplati li se kupit igru zato sto mi se cini da je malo preskupa igra i zna li kad ce biti jeftinija igra na steamu molim za odgovor ??? :piva::piva: :clap: =D> :thumbs:

Polako s tim smajlijima čovječe.  Sumnjam da će ti netko dati Steam acc samo tako :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9