HCL.HR

Battlefield 2 ????

  • 13 Odgovora
  • 3474 Hitova
*

misterNo

  • n00b
  • 2
Battlefield 2 ????
« : 04. Ožujak, 2007., 19:27 »
Pozdrav !!! Trebam svu pomoč i moguče savjete i prijedloge u vezi igre Battlefiled 2.Tek sam ju nabavio i tek sam krenuo u online multiplayer igranje.Pokušao sam napraviti "Loacal server" da igam sa frendom i ništa.Kad pokušam uć na neki server često mi javlja da mi je iskorišten cd key.Nisam neki freek ali bi se volio umrežit sa 2-3 frenda da igramo.Uglavnom svi savjeti su i više nego dobrodošli.              THANKS !!!!  :dancing:


RAZLOG EDITA: Maknut crveni font, italic i bold iz posta.
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2009., 10:43 Ementaler »

Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #1 : 04. Ožujak, 2007., 19:31 »
pretpostavljam da imaš piratsku verziju  :dancing:





 :tired:
Svaka drolja zna da ja sam taj
mator pravi nabildovan kao drevni zmaj


Mobilni fontele mi zvoni mala šipu, haklam soni.

*

misterNo

  • n00b
  • 2
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #2 : 04. Ožujak, 2007., 19:32 »
Da

*

beaver hunter

  • ******
  • 7243
  • I <3 trance
    • Vatreni App
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #3 : 04. Ožujak, 2007., 20:18 »
eto ti razloga. piratska verzija ergo neigranje BF 2 na netu, odnosno prek neta.

ili nabavi original igru ili u najmanju ruku original cd key inače nećeš moć halat.
Skini besplatnu smartphone aplikaciju --> Vatreni
InPublic.hr - check it out!
Personalna himna - Beaver Hunter

*

Blaster32

  • ******
  • 6492
  • RIP HRVY ;(
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #4 : 05. Ožujak, 2007., 11:21 »
u praksi... nijednu igru online nemozes igrati bez originala..  :winknkiss:
osim ako nema crackane servere.. al to su onda neki bih pub serveri..  :tired:
Ja sam s godinama shvatio da postoje samo dva ukusa. Moj. I pogrešan. -  Weky
Moji djecacki snovi jesu moj zivot. Nikad ne radim i puno jebem. -  Rider on the Storm
Da za 18. rođendan dobijem strip od svog dečka mislim da bi si na rođendanskom tulumu našla nekog crnca da me pred njim brutalno izjebe. jebem te mrtvog. - Beaver Hunter

*

duksy

  • ******
  • 10253
    • hcl
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #5 : 05. Ožujak, 2007., 13:50 »
osim ako nema crackane servere.. al to su onda neki bih pub serveri..  :tired:
BIH pub serveri u CoDu su kul  \:D/

*

Ganjatarzan

  • n00b
  • 4
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #6 : 23. Lipanj, 2009., 22:53 »


Jednostavno se ne mogu spojit niti na jedan server sa xp windowsima, instaliram windowse 7 i radi , instaliram vistu-radi, vratim se na xp i opet nece. Cd-key je original,patch1.4,radilo sve super i prije na xp-u , ali odnedavno jednostavno nece ni na xp pro sp2.,sp3.,performance edition, i jos par verzija xp-a.Nakon sekunde mi kaze da da sam izgubio konekciju sa serverom ili da provjerim vezu ,nesto nije u redu !

Neko netko pomaga tko zna u cemu je stvar , znaci samo sa xp-om se nemogu spojit niti na jedan server.

*

Diabolic

  • n00b
  • 4
  • Croatian Hosting Provider
    • Diabolic-Servers
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #7 : 24. Lipanj, 2009., 08:51 »


Jednostavno se ne mogu spojit niti na jedan server sa xp windowsima, instaliram windowse 7 i radi , instaliram vistu-radi, vratim se na xp i opet nece. Cd-key je original,patch1.4,radilo sve super i prije na xp-u , ali odnedavno jednostavno nece ni na xp pro sp2.,sp3.,performance edition, i jos par verzija xp-a.Nakon sekunde mi kaze da da sam izgubio konekciju sa serverom ili da provjerim vezu ,nesto nije u redu !

Neko netko pomaga tko zna u cemu je stvar , znaci samo sa xp-om se nemogu spojit niti na jedan server.


To nema veze sa XP-om igra je i napravljena za XP prije da ti nece raditi na Visti iako radi ali neki imaju problema sa Vistom tako da nemas ti problem sa XP-om vec sa instalacijom ocito.

Ja cu pretpostaviti da imas original igru (Iako mislim da nemas a ako si je kupio kao origianl i platio onda te netko prevario "Key code in use ,dakle netko vec ima reganu igru sa tim kljucem).

Evo instrukcija i ne mozes faliti raditi mora:

1. Instaliraj igru
2. Instaliraj patch NE 1.4 vec 1.41 (to je patch zadnji na kojem se vrte serveri patch 1.5 je u izradi)
3. (Ako si nasao negdje slucajno nekakav crack NO DVD to ti nece raditi ako to stavis morati ces reinstall za BF2 ne postoji NO DVD kako bih igrao bez dvd-a moras koristiti bf2mini image to je jedino sto radi)

To bi bilo to sto se tice igre,a sto se tice servera morati ces puno toga napraviti pocevsi od otvaranja portova za BF pa preko config fajlova poput (modmanager-a itd itd),mislim da ti je vaznije napraviti da ti igra radi.

Eto nadam se da ce ti to pomoci  ;)

*

Ganjatarzan

  • n00b
  • 4
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #8 : 24. Lipanj, 2009., 09:14 »
Auuuuuiiiiii : "config fajlova poput (modmanager-a itd itd)" tu ce mozda trebat pomoc ,ali prije je sve radilo i bez tog.
Key je original complete edition kupljeno preko cd-key game districta,download i instalacija iskljucivo preko EA download menagera(1.41 integrirano),3.75 gb...(booster pack ne mogu nikako instalirat,oca im je...m)
Radi se o tome da imam novu maticnu,2xdual ddr2 i  trenutno sam samo sa 2gb rama pa sam se za to i vratio na xp ali sam zaboravio na to da se ne mogu spojit niti na jedan server, doslovno, ni na sekundu...Promjenio 3 razlicitih xp-a, i reinstaliro igru bezbroj puta.Da napomenem da sa instalacijom na Visti radi sve iz prve , isto tako je i prije radilo na xp-u bez problema .
Znaci instalacija windowsa,par programcica i instalacija Battlefielda ,bez ikakvih tweakanja i namjestanja bilo cega i mrdanja,sve cisto.

*

Diabolic

  • n00b
  • 4
  • Croatian Hosting Provider
    • Diabolic-Servers
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #9 : 24. Lipanj, 2009., 09:38 »
Cek sad malo ne kuzim,

Ne radi ti uopce igra (hardware problem) ili ti je problem taj tvoj "CD key in use" jel to razlog zasto kazes da ti ne radi i da se ne mozes spojiti na niti jedan server?

*

Ganjatarzan

  • n00b
  • 4
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #10 : 24. Lipanj, 2009., 09:47 »
Ma nije problem "Cd key in use" niti bilo koje hardwarske prirode,jer kad bih sad stavio Vistu radilo bi ko zec iste sekunde na bilo kojem serveru osim na Rulez i TV2 zbog bana (glitch @:).  Problem je sljedeci : kod 2-klika (lol) na server (npr. NAchgeister inf,wake only,Clean battlefighters,Super inf clan..itd).nakon 2 sekunde mi javi "Your connection to the server has been lost" ili "You faled to connect , please check your internet connection and try again" naizmjenicno. Mislim za nepovjerovat, evo windowsi su xp sp3 performance edition indenticni koje ima susjed i njemu radi bf2 bez greske.

*

Diabolic

  • n00b
  • 4
  • Croatian Hosting Provider
    • Diabolic-Servers
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #11 : 24. Lipanj, 2009., 10:46 »
Probaj updejtati ili staviti novi/stari Mrezni driver ponekad stari bolje radi od novog,ja sam imao problem jedno vrijeme igra i onda me izbaci lost connection,dok nisam updejtao driver mislim da sam ustvari vratio na stari i od tada nema greske.

Prije nego cackas po driveru mozda bolje da u routeru rucno fwd portove za BF2 ako vec nisi?

Odnosno evo ti link ovdje od EA support sa odgovorima i kako rjesiti konekcijske probleme valjda ces nesto naci sto ce ti rjesiti problem:

EA SUPPORT
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2009., 10:51 Diabolic »

*

Ganjatarzan

  • n00b
  • 4
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #12 : 24. Lipanj, 2009., 11:08 »
Nadam se i ja.
Skidam novije drivere za mrezu pa cemo vidit.
« Zadnja izmjena: 24. Lipanj, 2009., 12:12 Ganjatarzan »

*

team_ware

  • **
  • 417
  • *** Monster Energy ***
Re: Battlefield 2 ????
« Odgovori #13 : 24. Srpanj, 2009., 17:46 »
ja sam igrao,isto pirat verzija,trebaš patcheve i crack servere....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9