HCL.HR

Battlefield 4

  • 340 Odgovora
  • 117537 Hitova
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #150 : 05. Listopad, 2013., 00:00 »
Prva tri-cetiri puta mi se zamrznula igra na loading screenu i izbacilo mi je "not responding". Nisam odustajao i na kraju sam nekako pokrenio. U prvoj rundi mi je sve uzasno trzalo, los ping. Dalje se situacija popravila i moglo se lijepo igrati.

Ono sto zelim reci je da su opet pretjerali sa sluzbenim zahtjevima. Imam cetverojezgreni AMD procesor i GTX-icu 650 i na automatskim postavkama mi je sve bilo na high/ultra, znaci bez ikakvog stekanja.

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #151 : 05. Listopad, 2013., 13:52 »
Evo, danas san downloada betu, i stvarno san očekiva bolju destrukciju. Naša san jedno pet zidova koje možeš uništit. Pre dobro, pljesak za DICE.

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #152 : 08. Listopad, 2013., 00:20 »

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #153 : 08. Listopad, 2013., 16:06 »
Da mi ne trokaje sve bi bilo dobro, na medium mi ide između 30-25fps a kupia novu gtx 770, inače slično ka bf3 i nadam se kad izađe cila igra da će bit sve bolje.
"Alcohol is not a problem it is a solution to a problem, unfortunately it is not a very good solution." - Randy Blythe

*

PhSxX!

  • ***
  • 871
  • You see
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #154 : 08. Listopad, 2013., 16:39 »
Sa GTX770 grafom ti se vrti na 25 fps? Koji procesor imas?
If the brain were so simple we could understand it, we would be so simple we couldn't.

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #155 : 08. Listopad, 2013., 22:34 »
Poceo skidati BF 4 beta, pa cemo vidjeti, inace razmisljam o kupnji ove igre kada izadje, ali sada cu moci vidjeti i hoce li biti 100 % da kupim igru :D

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #156 : 10. Listopad, 2013., 13:19 »
Za pocetak ispricavam se ako ovo nije pdf gdje psotavljam pitanja ili pomoc.

Nego da krenemo, ovako, skinuo sam BF 4 Open Beta i kada ulazim na neki server dugo se ocitava, cekam jedno 3-4 min da mi udje na srw da igram, ali kada igram, rijetko mi zalaga kada me netko ubije li slicno, i igram normalno do kraja runde. I kada krene nova runda ocitava isto dugo i odjednom mi ekran za crni i izgasi mi se BF 4, i tako svaki put. I pisalo je kao vrijeme logiranja je isteklo i izbaci me iz igre. I tako stalno. Kada stisnem ctrl+alt+enter i kada mi se smanji ekran, imam osjecaj koda lakse igram, koda manje laga.

A pitanje je dali je to mojeg racunala, interneta ili mozda zbog njih? I dali mi se isplati kupovati tu igru kada izadje, posto mi se to dogadja?

Konfiguracija:

Procesor: AMD sAM3 Phenom II X4 965
Memorija: G.SKILL DDR3 1600 MHz 4GB (2x2)
Graficka: XFX HD7770 1000M 1GB DDR5

Monitor rezolucija: 1920x1080

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #157 : 10. Listopad, 2013., 15:06 »
Kada stisnem ctrl+alt+enter i kada mi se smanji ekran, imam osjecaj koda lakse igram, koda manje laga.
to ti je zato jer tada igras u windowd modu, a u windowed modu ti je podosta bolja performansa nego u fullscreenu (to puno ljudi nezna al istina je)


neznam jel spomenuto u ovoj temi ili na clanku ''sto cemo igrat u listopadu?', ali igra izlazi 29.10. http://www.battlefield.com/battlefield-4/faq/release-date
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

kaisersephirot

  • Suradnik
  • ******
  • 6514
  • "Estuans interius ira vehementi, Sephiroth!"
    • HCL.hr
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #158 : 10. Listopad, 2013., 15:08 »
Da, ali za američko tržište, kod nas stiže 1. studenog :thumbs:

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #159 : 10. Listopad, 2013., 17:20 »
Kada stisnem ctrl+alt+enter i kada mi se smanji ekran, imam osjecaj koda lakse igram, koda manje laga.
to ti je zato jer tada igras u windowd modu, a u windowed modu ti je podosta bolja performansa nego u fullscreenu (to puno ljudi nezna al istina je)
A sta mislis dali mi se isplati kupiti igru? Hocu li imati i dalje ovakvih problema kad izadje original?

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #160 : 10. Listopad, 2013., 18:02 »
neznam zasto ti se ruši igra. mislim meni se to par puta dogodilo, ali rijetko. mislim da je vise do igre jer je u beti i ima tehnickih problema. puno ljudi je vec cesto iskusilo lagove i mijenjanje FPS-a bez obzira na internet i konfu.
sto se tice tvoje konfe, mislim da ti je dovoljno da igras na minimum, ali nisam siguran buduci da nisam neki veliki strucnjak za pc.

@kaisersephirot hvala :)
zna li se mozda kad zavrsava bf4 beta?
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #161 : 10. Listopad, 2013., 18:26 »
neznam zasto ti se ruši igra. mislim meni se to par puta dogodilo, ali rijetko. mislim da je vise do igre jer je u beti i ima tehnickih problema. puno ljudi je vec cesto iskusilo lagove i mijenjanje FPS-a bez obzira na internet i konfu.
sto se tice tvoje konfe, mislim da ti je dovoljno da igras na minimum, ali nisam siguran buduci da nisam neki veliki strucnjak za pc.

@kaisersephirot hvala :)
zna li se mozda kad zavrsava bf4 beta?
BF 4 igram na high, nisam to ni pokusavao mjenjati ali hvala svejedno :D Mislim da je zbog toga sto je to beta, jer se mnogo ljudi žali na to da ih izbacuje nakon pola runde odigrane.

Vjerojatno ce dan dva prije nego sto orginal objave na trziste :D

*

djaka

  • *
  • 54
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #162 : 10. Listopad, 2013., 19:48 »
skinuo bf4 betu instalirao i sve,i uopce ne mogu uci u igru ?? zna li tko u cemu bi mogao biti problem ?
Et fidei ad Deum meum Hajduk...

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #163 : 11. Listopad, 2013., 09:59 »
mozda ti je prelosa konfa i/ili nisi instaliro sve aplikacije koje trebas (punkbuster, redistributable, directx, to nesto, neznam ni sam sto treba tocno)

@crosby stavi si na medium ili low, mozda ce ti biti bolje
''The curse of much knowledge is often indecision.'' - Paarthurnax, Skyrim

*

Crosby

  • **
  • 273
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #164 : 11. Listopad, 2013., 10:01 »
skinuo bf4 betu instalirao i sve,i uopce ne mogu uci u igru ?? zna li tko u cemu bi mogao biti problem ?
Napravio si sve kako traze? Skinuo Origin? Instalirao preko njega BF 4 beta? update napravio i pokrenuo? Ja sam skinuo malo sam duze cekao da mi upali srw neki. Dali ulazis preko bettlelog-a na tvojem browseru?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9