HCL.HR

Battlefield 4

  • 340 Odgovora
  • 117541 Hitova
*

Hrv4tin4

  • Gost
Odg: Battlefield 4 problem sa jezikom u igri.
« Odgovori #300 : 18. Ožujak, 2015., 17:04 »
Jesi ti uopće pročitao što sam te ja pitao?

Jesi kupio key s Origina ili kupio key sa DRUGE STRANICE koji se aktivira na Originu?!?

Ako je ovo drugo i za malu lovu kupio si rusku verziju i budi sretan da nisu kao uplay i da ti ne izbrišu igru. Steam je sad pak stavio ograničenje iz koje zemlje igra je samo se u toj zemlji igra može pokrenuti...

Tako da ako si kupovao sa sivog tržišta - tko ti je kriv... Trebaš malo čekati i uloviti akcije sa stranica službenih prodavača!
Ako si kupio sa Origina onda kontaktiraj njihov support

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #301 : 16. Listopad, 2015., 11:38 »
Pozdrav,

malo sam čitao ovdje po temi i ne mogu naći post... ugl na mp me stalno izbacuje sa servera i javlja error Game disconnected: Client closed down connection. Check your network connection and make sure that...
ne znam da li se to da ikako popraviti?

isto mi je javljao na bf3 na kojem je izbacivao error Game disconnected: connection to server timed out.

battlelog učitavam preko chroma, možda to ima kave veze ili brzina interneta?

Odg: Što se trenutno igra na PC-u?
« Odgovori #302 : 17. Siječanj, 2016., 00:21 »
Pozdrav ljudi,

Igra li itko od vas Battlefield 4 i da li postoji neki community ljudi koji igraju?

*

Cole

  • ******
  • 13453
    • CroSimRacing
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #303 : 17. Veljača, 2016., 16:13 »
Najbolji i najsmješniji BF4 video ikad.   :hihi:  :hihi:

https://www.facebook.com/Battlefield.de/videos/1055722181152827/

*

Mzehn

  • ****
  • 1493
  • kakaroto
    • PCGN
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #304 : 17. Veljača, 2016., 16:36 »
 Kraj :hihi:

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #305 : 17. Veljača, 2016., 16:43 »
Hahahahahahahahahahaha predobro

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #306 : 18. Ožujak, 2016., 11:45 »
ps4

jel tko koristi od kontrol freak call of duty black ops 3 one thumbsticks. Da li ima kakve koristi od toga da ne kupujem bzv jer dođu od 100-150 kn. Da li možda znate koju EU trgovinu da istu drži da ne vučem iz SAD-a pa da mi još lupe PDV. Imam sada na BF4 sensitive na 300 ali mi je još sporo za kretanje dok za ciljanje na blizinu preskače metu pa igram ko bot.

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #307 : 18. Ožujak, 2016., 16:19 »
Najbolji i najsmješniji BF4 video ikad.   :hihi:  :hihi:

https://www.facebook.com/Battlefield.de/videos/1055722181152827/

stonemountain 64, skidam kapu na baljezganju sranja al ima i drugih videa koje ima na kanalu i jos su bolji
to razum grmi u svom gnjevu

Odg: Battlefield 4
« Odgovori #308 : 20. Svibanj, 2016., 14:04 »
Na originu je on the house DLC Final Stand
Ko hoce neka ugrabi

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #309 : 02. Lipanj, 2016., 16:48 »
Trebam pomoc.Uzeo sam BF4 bez ijednog DLCa, zelim igrat MP na mapi gdje ima 64 covjeka, nije bitno koji mod.E sada, udem tamo, nadem ovaj server sa large scale borbama i pise mi waiting 2/4 players.

Znaci na koji server ja moram ic? To jest koji mod? Igram na PS4.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #310 : 02. Lipanj, 2016., 17:12 »
Trebam pomoc.Uzeo sam BF4 bez ijednog DLCa, zelim igrat MP na mapi gdje ima 64 covjeka, nije bitno koji mod.E sada, udem tamo, nadem ovaj server sa large scale borbama i pise mi waiting 2/4 players.

Znaci na koji server ja moram ic? To jest koji mod? Igram na PS4.

Mislim da još uvijek imaš besplatno skinuti neke dodatke, mape i sl.
Ideš na Conquest, tu igraju 64 igrača i koriste se i vozila, a sa strane imaš broj igrača. Vjerovatno ulaziš na pun server pa te stavi na listu čekanja. Također, obilježi u pretrazi servera samo Europu, da te ne baca po američkim, azijskim i sličnim serverima.

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #311 : 02. Lipanj, 2016., 17:50 »
Nasao sam i sredio sve.Odigrao sat vrmena, umeli su me ko budalu, neznam ni mape ni nista.Al igra je brutalna.

*

bhlazio

  • ***
  • 774
  • Forza Lazio
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #312 : 03. Lipanj, 2016., 00:06 »
Nasao sam i sredio sve.Odigrao sat vrmena, umeli su me ko budalu, neznam ni mape ni nista.Al igra je brutalna.

Ja nikako da se naviknem na kontrole, a već duže igram. U zadnje vrijeme snajper i lagano, već znam napamet mjesta za kampiranje ili uzmem neko vozilo pa u pucnjavu :D

*

fez

  • *
  • 118
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #313 : 03. Lipanj, 2016., 07:46 »
Nasao sam i sredio sve.Odigrao sat vrmena, umeli su me ko budalu, neznam ni mape ni nista.Al igra je brutalna.

U vanilla verziji najbolje mape za početak su po meni dragon valley, siege of shangai i lanzang dam. Probaj i operation outbreak. Samo peglaj i ići će ti bolje. Uvijek kao da dolaze novi igrači pa ih možeš školovat 😉

*

bartul_9

  • ******
  • 3854
  • Welcome to the matrix.
Odg: Battlefield 4
« Odgovori #314 : 03. Lipanj, 2016., 19:28 »
Evo vec sam se malo poboljsao nakon 2 sata.Koliko ima mapa na BF4 bez DLCa?

Igrao sam jednu mapu koja se potapa, brutalna je.Tesko je ici sam, puno je bolje kad pratis neku ekipu, ako sam naletis na grupu, gotov si.Sve mape su mi stvarno odlicno, a dozivljaj dok igraj je prejeben.Avioni letaju, svako malo neka eksplozija, doslovno ko pravi rat.Cekam da dobijem neku bolju pusku, uvjek uzimam assault klasu.

Jel ima neki savjet za pocetnika?

Evo nakon 2 sata to vec na nesto lici.Na svakoj mapi do sada sam bio po jedan put, jedino u Shangaiu 2 puta.Koliko sam za sada izbrojao ima 6 mapa.



Jel postoji neki mod ili nesto gdje se mozemo spojit  nas par pa igrat protiv nekoga? Ako je neko za, javite se.
« Zadnja izmjena: 03. Lipanj, 2016., 21:39 bartul_9 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9