HCL.HR

Battlefield 5- WW1?

  • 7 Odgovora
  • 4632 Hitova
Battlefield 5- WW1?
« : 14. Ožujak, 2016., 21:04 »
Ako je verovati poslednjim glasinama,postoji šansa da će Battlefiled 5 biti smešten u do sada ne toliko korišćenu eru u shooterima, u period Prvog svetskog rata. Da li ste pre za moderne high-tech pucacine ili za WW1 i WW2?

*

zolee

  • *
  • 131
    • z0l3e
Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #1 : 14. Ožujak, 2016., 22:54 »
Apsolutno, jedva čekam i nadam se WWI settingu

*

Syto

  • *
  • 56
Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #2 : 14. Ožujak, 2016., 23:49 »
Pa sada već ima dosta igara koje su moderna pucacina,ne bi se žalio na jednu ww1.Pogotovo zato jer tu i tamo još znam otić odigrat koji game battelfielda 2 Vietnam :D
Tko,što?

Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #3 : 15. Ožujak, 2016., 00:06 »
Battlefield-u treba osvježenje od modernog vremena, ali mislim da je ipak WW1 pre daleka era.. To bi jednostavno uništilo korištenje vozila i one epic akcije. Tenkovi u WW1 su išli jako sporo,bili su neprakticni i britanski tenkovi poput Mark I su imali po šest ljudi u njemu koji upravljaju.. Nemogu zamislit kako bi to bilo moguće  :hiha2:
Nema dovoljno vozila u toj eri,a i avioni su uglavnom bili u svrsi da izviđaju teren,a kasnije su se koristili kao oružje iako su to bili slabiji mitraljezi na njima jer jace oruzje nije bilo potrebno posto su trebali par metaka da sruše drugi avion ako se gađa u spremnik ili krila..
Osim toga,oružja u WW1 nisu bila automatska i proces reloadanja  iz jedne njemačke Gewherice je bio dosta spor što se vjv ne bi svidjelo današnjim mladim Codfanboyima koji uglavnom žele brzu akciju na što su se i naviknuli dnašnji FPS gameri.
Ali ako nekako uspiju taj problem s vozilima i avionima rješit ja sam za!
Jer bez sumnje da će DICE napravit odličnu atmosferu u igri jer kod takvog settinga ne mozeš pogriješit u pitanju atmosfere.
Jedva čekam skakanje iz prljavih,blatnjavih rovova,zapinjana u bodljikavoj žici,zabijanja bajonete nekome u jetru i viorenje britanskih brčića.. Sve to negdje na zapadnoj fronti u Francuskoj ili Belgiji.
Meni kao gameru i geeku u pitanju 1.svjetskog rata ne smeta to sporo napucavanje i melee borba,ali bi ta igra okrenula Battlefield u drugom smjeru i to bi privlacilo drugu publiku kojih je manje i odbijalo one koji su željni modernijeg ratovanja i brze akcije... A manje kupaca i prodaje nije nešto što EA želi  :wildboy:

*

imagineak

  • **
  • 238
  • And it's Freddie Mercury!
Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #4 : 15. Ožujak, 2016., 01:16 »
Nije mi uopce vazno gdje i kako je igra smjestena. Vazno mi je da u njoj ima nesto inovativno a jos vaznije da se isplatilo potrositi novac na nju.
Treba biti zanimljivo dizati levele i da ti leveli donesu nesto zanimljivo. Osjecaj zadovoljstva kad ubijes nekoga ili napravis nesto specificno u akciji.
Ne zelim opet reskin igre. Nisam kupovao igre od Ubisofta, EA i Activisiona vec duze vrijeme jer mi se gade.
Kad ponovno zasluze da kupim igru onda cu kupiti.
Zabavio sam se u obje ere u proslim naslovima

Ako mislis da idem malo off-topic, ovo je odgovor koji dajem na pitanje "Da li ste pre za moderne high-tech pucacine ili za WW1 i WW2?".
"Dreams feel real while we're in them. It's only when we wake up that we realize something was actually strange. "

Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #5 : 15. Ožujak, 2016., 13:27 »
meni je sve super od ww2 do modern  warfare tipa cod4 te bfbc2/bf3
ne vjerujem da će biti ww1 baš zbog toga što je napisao @Cryster ne bi bilo loše da bude Vietnam war

Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #6 : 15. Ožujak, 2016., 13:46 »
meni je sve super od ww2 do modern  warfare tipa cod4 te bfbc2/bf3
ne vjerujem da će biti ww1 baš zbog toga što je napisao @Cryster ne bi bilo loše da bude Vietnam war
Ma ja sam isto za Vietnam jer ta je puno veća mogućnost da bude od WW1 ere. Bez sumnje ce ic pre order ako u trailerima pokazu ong starog Bad Company 2 feelinga i one epic akcije.

*

general98

  • ***
  • 850
  • “Always trust computer games.”
Odg: Battlefield 5- WW1?
« Odgovori #7 : 15. Ožujak, 2016., 14:35 »
World War pucačine su mi nadaleko bolje od hi-tech.
Jednostavno mi je draže igrati igre sa takvom radnjom,većinom mi je i sama priča i doživljaj u takvim igrama jako bolji od futurističnih.
Ionako čisto sumnjam da će se sa Battlefieldom to dogoditi...
"If you have everything under control,you're not moving fast enough!"

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9