HCL.HR

Battlefield: Bad Company 2

  • 361 Odgovora
  • 74061 Hitova
*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #240 : 08. Lipanj, 2010., 13:54 »
Ma da,igra je stvarno super zabavna i ono,nema dileme da je trenutno najbolji FPS online.
Ali opet,što se tiče tog nožićanja,ne bih htio ni vidjeti bacanje noževa preko pola mape,ako znate na što mislim.  :mrgreen:
Sinoć mi se dogodilo nešto što mi je dignulo tlak na sto tisuća.
Naime,neka njubara nam ostane u bazi (medic neki),spraya i ubija mi squad - slučajno,pošto sa M60 napraviš headshot na 100+ metara (lol,da,znam,ali eto,DICE vajda misli da švarcneger medici mogu nositi mitraljez u ruci,bez obzira što mitraljez ima postolje za zemlju,ali nema pronea  :fpalm: i pucati preko sto metara,te ubijati snajpere).
Tri puta vidim lika.Prvi puta ga idem s leđa knifeat,zaletim se,u prolazu povučem nož - ništa.Vratim se nazad,zaletim se,povučem nož - ništa.Reko idem opet majku mu,zaletim se,povučem nož - ništa,lik se okrene (pošto naš cijenjeni lik s kojim igramo kad nožića nekoga viče 'OUYEA MOTHERFUCKER'),knifea mene iz prve.Drugi put se zaletim face to face,dva puta mu onako baš zabijem nož u bulju,ništa,lik me opet knifea iz prve.Treći put se zaletim nekako bočno,knifeam ga,ništa,knifeam ga,ništa,lik otvori vatru i onda sam mu jedva napravio headshot SAIGOM.
 :fpalm:

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #241 : 08. Lipanj, 2010., 14:10 »
Ček, ako je taj nož tako zbugan i sjeban zašto ga uopće koristit? Ono, šta nije onda jednostavnije doć liku s leđa i jednostavno spičit hedšot? :geek:
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #242 : 08. Lipanj, 2010., 14:11 »
Tako ispada.Šuljaš se pola sata,dođeš mu s leđa i prisiljen si ga ubit puškom.  :approve

*

$h4d0w

  • ******
  • 3910
  • Forever is an illusion...
    • Last.fm Profile
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #243 : 08. Lipanj, 2010., 14:13 »
A jbg, zajebi stajl, bitna je dobra realizacija. :D
>> Last.fm Profile


>> Xfire Profile

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #244 : 08. Lipanj, 2010., 14:19 »
Znaš kakav kill napravim? Šuljam se,pa ako sam Engi,izvučem Repair Tool i napravim headshot.Ili još bolje,ako sam Recon,sprašim mu svjetski headshot sa metar i pol.  :hiha:

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #245 : 08. Lipanj, 2010., 16:18 »
Ja sam jednom ubio lika sa snajperom sa 5 cm  :hihi:

HEADSHOT !

EDIT : Mansky koji ti je nick da te addam

*

Mansky Hunt

  • **
  • 254
  • BOGOTACSVEMIRA
    • mAc-O-mAtic SoundCl!ck
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #246 : 08. Lipanj, 2010., 16:37 »
ManHunt1986

Ajde dodaj,ali pošalji jedno 4-5 reqova,jedan će sigurno doći onda.
Approvam,pa ćemo se zaletit napravit rusvaj na neki 16 slotni server.
16 slotni su nekako naj,pošto rijetko bude laggova,itd.Zapravo,sve preko 18 nije baš najbolje.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #247 : 08. Lipanj, 2010., 16:57 »
Ček, ako je taj nož tako zbugan i sjeban zašto ga uopće koristit? Ono, šta nije onda jednostavnije doć liku s leđa i jednostavno spičit hedšot? :geek:

zbog toga jer imas neke ko "medalje", bolje reci odlicja neka za to, kao i za sve ostale klase...

*

snowblind

  • Suradnik
  • ******
  • 9339
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #248 : 08. Lipanj, 2010., 17:26 »
Al opet što će ti te medalje ak ih skupiš sve, je da donosve više bodova na kraju runde al nisu vrijedne živciranja dok ne poprave igru.

*

SpacePig

  • ****
  • 1400
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #249 : 08. Lipanj, 2010., 17:55 »
SpacePig11


*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #250 : 08. Lipanj, 2010., 17:56 »
Al opet što će ti te medalje ak ih skupiš sve, je da donosve više bodova na kraju runde al nisu vrijedne živciranja dok ne poprave igru.

istina nisu, al nema boljega od toga dok nekoga lepo sje*es zguza dok kampa  :mrgreen:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #251 : 08. Lipanj, 2010., 17:59 »
I to sto kazes sta ce ti medalje ako su vrijedne tolikog zivciranja.......(barem s knife).....
Ali meni je veci uzitak takodjer doci s pola metra i onda mu izresetat onaj hed da mu se mozak prospe.. :twisted:....za mene nema veceg uzitka.....
Ili cak kad mu hedinu dadnes s Barrett M95 sniperom.....Jedva cekam taj novi patch....mislim igra je cudo ali me nerviraju neki nedostatci......
Sve u svemu ako uskoro ne izadje taj patch......neznam koliko ce mi komp....jos biti u jednom komadu..... :twisted:

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #252 : 08. Lipanj, 2010., 18:01 »
pa da, al opet, ja npr jedva cekam da dobim ono cudo 200 kills with knife pa da se vise ne zajebavam sa tim

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #253 : 08. Lipanj, 2010., 18:47 »
Super. addat ću vas. Moj nick je Bela_stc

Iako ne znam kada ćemo igrati jer sam danas negdje oko 15h igrao i odjednom mi se komp shut downa. Na prvu ruku grafička. I je. Došla je do 97 stupnjeva celzija  :geek:

Katastrofa, moram piknut novu grafu. Igrat ću naravno dok ne crkne gadura, ali zabrinjava me to.

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield: Bad Company 2
« Odgovori #254 : 08. Lipanj, 2010., 19:57 »
SnIperYWolF.....Add... :twisted:

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9