HCL.HR

Battlefield BC2 Account

  • 28 Odgovora
  • 6747 Hitova
*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Battlefield BC2 Account
« : 13. Rujan, 2010., 13:31 »
Na Battlefield stranici imam account,na njoj imam creirana 4 vojnika.I izaberem ovog s najvecim rankom,s kojim igram MP odkad sam kupio igru..
Sve bilo u redu do prije 2,3 dana.I sad kad udjem nece da mi ga ucita nego moram napraviti drugog vojnika,Zna li netko zasto sad pak to  :fpalm:
Premda me vise nista ne cudi od ove igre,ali eto jos imam zivaca da je nekad igram.. :fpalm:

*

xGAME

  • **
  • 250
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #1 : 14. Rujan, 2010., 10:55 »
Odi na njihov support, imaju live chat :D
Pa pitaj i saznat ces
Gigabyte Z97X-Gaming 5 | Intel i5-4690k @ 3.50GHZ + LC-CC-120 | Gigabyte GeForce GTX 970 Windforce 3x | Kingston HyperX FURY 16GB DDR3 @ 1866MHz (2x8GB) | WD Blue 1TB + Intel SSD 530 120GB | XFX TS 550W 80+ Gold | Acer G247HLbid 24"

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #2 : 14. Rujan, 2010., 12:09 »
to se znalo dogadjati kad je igra izasla, mislio sam da su to sve rijesili... uglavnom ja vec jako dugo nisam osjetio taj problem... ono sto mozes napraviti je cekati  :kava: jer nije nista do tebe...

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #3 : 14. Rujan, 2010., 14:33 »
Bgt..iz dana u dan bas kad pomislim i zanemarim sve mane ove igre bas tada mi se nesto ovakvo desi sto me natjera da razbijem jebeno govno od igre.. :evil:
A i ako budem ceko da se tako sam rijesi taj problem i isto kao sto su rijesavali i prijasnje probleme bogami cu prije docekat 2012..
« Zadnja izmjena: 14. Rujan, 2010., 14:35 ReFlex »

*

Easy

  • ****
  • 1497
  • disi
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #4 : 16. Rujan, 2010., 00:33 »
Samo napravi vojnika u igri kad se ulogiraš (sa istim accountom) s istim imenom i statovi će ti bit tu i sve na mjestu. Prestani pljuvat po igri, sve je u redu s njom, ja nisam imao nikakvih problema. Rađe mućni glavom prije neg počneš srat po nečem.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #5 : 16. Rujan, 2010., 05:53 »
Samo napravi vojnika u igri kad se ulogiraš (sa istim accountom) s istim imenom i statovi će ti bit tu i sve na mjestu. Prestani pljuvat po igri, sve je u redu s njom, ja nisam imao nikakvih problema. Rađe mućni glavom prije neg počneš srat po nečem.

Igra je najzabavniji FPS za public  koji sam ikada igrao ali nazalost hit detekcija i hitbox su ocajni i ne razumijem situaciju sa pingom na TABam pishe npr ping 140 na tastaturi pishe 48 tko je tu lud ne znam.Ali igra ima svojih nedostataka.

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #6 : 16. Rujan, 2010., 07:46 »
Samo napravi vojnika u igri kad se ulogiraš (sa istim accountom) s istim imenom i statovi će ti bit tu i sve na mjestu. Prestani pljuvat po igri, sve je u redu s njom, ja nisam imao nikakvih problema. Rađe mućni glavom prije neg počneš srat po nečem.

Igra je najzabavniji FPS za public  koji sam ikada igrao ali nazalost hit detekcija i hitbox su ocajni i ne razumijem situaciju sa pingom na TABam pishe npr ping 140 na tastaturi pishe 48 tko je tu lud ne znam.Ali igra ima svojih nedostataka.

hitbox je jako dobar, pogotovo ako uzmes u obzir prijasnje bf nastavke...

ne razumijem tocno zasto mislis da je hitbox los? dapace ja bi rekao da je bas suprotno od toga, odlican hb.

sto se tice detekcije, ajde dogodi se tu i tamo da nesto pogodim a ne registrira mi, to bi moglo biti bolje.. isto tako detekcija ponekad okasni zbog latencije ali bitno da registrira :)

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #7 : 16. Rujan, 2010., 12:20 »
hitbox je jako dobar, pogotovo ako uzmes u obzir prijasnje bf nastavke...

ne razumijem tocno zasto mislis da je hitbox los? dapace ja bi rekao da je bas suprotno od toga, odlican hb.

sto se tice detekcije, ajde dogodi se tu i tamo da nesto pogodim a ne registrira mi, to bi moglo biti bolje.. isto tako detekcija ponekad okasni zbog latencije ali bitno da registrira :)

ne, hitbox je uzasno los, najlosiji u bilo kojem bf-u dosad.

nego da se vratimo na temu; kao sto je kolega xGAME rekao, javi se njihovom supportu ako nisi jos uvjek rijesio problem,
kolko znam oni sve rjesavaju u sto kracem roku, za razliku od drugih supporta...

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #8 : 16. Rujan, 2010., 13:23 »
Samo napravi vojnika u igri kad se ulogiraš (sa istim accountom) s istim imenom i statovi će ti bit tu i sve na mjestu. Prestani pljuvat po igri, sve je u redu s njom, ja nisam imao nikakvih problema. Rađe mućni glavom prije neg počneš srat po nečem.

igra je najveće govno ikad napravljeno za MP, nema većeg govna od ovog govna.

bolje da ne nabrajam bugove, jer ću ispizdit

od stalnog crash to desktopa, svima na team speaku, ne samo meni, do jebeno balansiranih klasa i medica retardiranog ramba do noža koji valjda pogađa na random, kako mu se da.

*

lefty

  • **
  • 195
  • Everybody lies.
    • http://www.csf-cro.net
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #9 : 16. Rujan, 2010., 13:29 »
Samo napravi vojnika u igri kad se ulogiraš (sa istim accountom) s istim imenom i statovi će ti bit tu i sve na mjestu. Prestani pljuvat po igri, sve je u redu s njom, ja nisam imao nikakvih problema. Rađe mućni glavom prije neg počneš srat po nečem.

igra je najveće govno ikad napravljeno za MP, nema većeg govna od ovog govna.

bolje da ne nabrajam bugove, jer ću ispizdit

od stalnog crash to desktopa, svima na team speaku, ne samo meni, do jebeno balansiranih klasa i medica retardiranog ramba do noža koji valjda pogađa na random, kako mu se da.

slazem se sa ovim (nisam imao te probleme al znam jako puno ljudi koji jesu), no medjutim zadnji patch koji je izasao je rijesio te probleme tak da...

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #10 : 16. Rujan, 2010., 13:30 »
nijedan od mojih navedenih problema nije rješio zadnji patch, da je rješio nebi spominjao  :piva:

*

ReFlex

  • **
  • 215
  • uwetkek
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #11 : 16. Rujan, 2010., 18:55 »
nijedan od mojih navedenih problema nije rješio zadnji patch, da je rješio nebi spominjao  :piva:

Bravo,napokon jedan pametan komentar...OMFG..Vec sam u jednoj raspravi o BF Bc2 nabrajo bugove i ostala sranja.
Ruke mi otekle tipkajuci...

Samo napravi vojnika u igri kad se ulogiraš (sa istim accountom) s istim imenom i statovi će ti bit tu i sve na mjestu. Prestani pljuvat po igri, sve je u redu s njom, ja nisam imao nikakvih problema. Rađe mućni glavom prije neg počneš srat po nečem.

OMFG Koja izjava isusati...AJ BGT.ee . Vec si rekao da nisi imao nikakvih problema s igrom,sto cisto sumljam,pa zato razmisli prije nego sto bubnes nesto.
Bgt.pa i logiram se s istim accountom samo mi nece ocitati vojnika..I ti mislis da kliknem da stvorim novog vojnika i da tamo upisem ime starog i sve OK,sve 5.
Bgt.pa kad bi sve tako jednostavno.phhhh :fpalm:

*

smigl

  • **
  • 537
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #12 : 16. Rujan, 2010., 18:58 »
hitbox je jako dobar, pogotovo ako uzmes u obzir prijasnje bf nastavke...

ne razumijem tocno zasto mislis da je hitbox los? dapace ja bi rekao da je bas suprotno od toga, odlican hb.

sto se tice detekcije, ajde dogodi se tu i tamo da nesto pogodim a ne registrira mi, to bi moglo biti bolje.. isto tako detekcija ponekad okasni zbog latencije ali bitno da registrira :)

ne, hitbox je uzasno los, najlosiji u bilo kojem bf-u dosad.

nego da se vratimo na temu; kao sto je kolega xGAME rekao, javi se njihovom supportu ako nisi jos uvjek rijesio problem,
kolko znam oni sve rjesavaju u sto kracem roku, za razliku od drugih supporta...

stari moj ti ili lupas polunapusen gluposti ili nikad u zivotu nisi igrao bf serijal... jer da jesi znao bi da je najgori element igre bio jebeni hitbox i da je bila opca panika da dice napravi nesto u svezi toga u bc2 da ne pricam koliko se ocekuje za bf3...

da je savrsen, nije! ali da je napredovao... ocito..

mozda ti samo imas aim kao moja baba...   :hug

*

Bela

  • ****
  • 1020
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #13 : 16. Rujan, 2010., 19:12 »
Polunapušen ?  :mrgreen:

Citat:
od stalnog crash to desktopa, svima na team speaku, ne samo meni, do jebeno balansiranih klasa i medica retardiranog ramba do noža koji valjda pogađa na random, kako mu se da.

Prvi put čujem da se crasha nekom. Imam 30 sati negdje BC2 i nikad mi se nije crashao, pa čak i na team speaku. Možda ti je neš do kompa ?

*

Mamut Marko

  • ******
  • 4449
  • Kraljica
    • HCL.hr - Gaming portal
Odg: Battlefield BC2 Account
« Odgovori #14 : 17. Rujan, 2010., 10:52 »
pa ak je meni do kompa, onda je i ostaloj ekipi od 10ak ljudi s PCEksperta, jer nam se crashalo neki dan svima svako malo, a mijenjali smo server tako da nije do servera, a ni do kompa, jer se jednostavno crashalo to desktop svima

onda, da pričam malo o INTERFACEU unutar igre, onako, kad god se spojiš, UPDATING YOUR STATS, pa koji kurac mrtvi? kakvi statsi? nit sam igro nit se ima šta updejtat

dalje, da ne pričam o friend listi, svi igraju na istom serveru, ista mapa, i na friend listi za svakog piše druga mapa, ovaj je na valparaisu, ovaj na arici, a ubiti su oboje na port valdezu

onda, unutar igre, nemožeš pogledat na kojem si jebenom serveru kak se zove, nit ga dodat u favorite, koji su ionako sjebani do kraja al svejedno da nemožeš vidit na kojem serveru igraš je onak dno dna

onda, malo ingame bug, dođe medic, rivajva svog frendača, a ti po njemu ispereš 100 metaka iz MG36 i nemožeš ga ubit, jer ima revive neranjivost, pa i onaj ko rivajva, i onaj ko biva rivajvan, nemogu bit ubijeni par sekundi, jebeno je realno to, ko da igraš world of warcraft

onda, onaj jebeni TRACER, onak trejsaš tenka ili helića s 877 kilometara, nema bullet dropa ofc, i onda se čučneš negdje i ispališ raketu koja će skrenut pod kutem od 90 stupnjeva i pogodit metu, a da ne pričam kad gađaš helikopter, onak raketa ga prati šta god ovaj napravio, a to je jebeno nerealno.

igram igru samo zato jer nema alternative nikakve, da ima otišo bi odmah jer je ovo dno dna, konzolaško smeće s nultom podrškom za PC (patchevi izlaze 2x godišnje).

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9