HCL.HR

Bayonetta 2, ekskluziva za Wii U

  • 31 Odgovora
  • 16247 Hitova
Bayonetta 2, ekskluziva za Wii U
« : 15. Rujan, 2012., 14:21 »
I ja sam se šokirao kada sam saznao da će Bayonneta 2 biti samo za Wii U.

Godinama se prica o nastavku te igre ali mislilo se da bi ta igra trebala biti za X360 i PS3. Ipak Nintendo ovaj puta je izdavac te igre pa zato je samo za Wii U.

Do sada se skoro nista ne zna u vezi igre pa vam ne mogu govoriti o nekim detaljima, samo se nadam da sve sta je prvu igru cinilo vrhunskom - da ce druga igra to i uciniti boljem.

Šta vi mislite o svemu ovome? Znam da je ovo ludo, ali dali mislite da bi Nintendo portao prvu igru na Wii U?

PRVI TRAILER:
http://youtu.be/qmbV5-g7kzc

Editirao admin: Promijenio malo naslov teme, imao si tipfeler. I dodao prvi trailer s kojim je igra najavljena u post.
« Zadnja izmjena: 16. Lipanj, 2013., 16:45 Ementaler »

*

Wyzard

  • Administrator
  • *******
  • 16146
    • HCL.hr
Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #1 : 15. Rujan, 2012., 14:29 »
Godinama se prica o nastavku te igre

Nisu prošle ni dvije godine od izlaska prvog dijela.

inače, nije mi neka značajna ekskluziva. dovoljno je reći da je više ljudi bilo iznenađeno dolaskom Black Opsa 2 na Wii U nego najavom nove Bayonette 2.

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #2 : 15. Rujan, 2012., 17:15 »
Zapravo proslo je dvije i pol godine (EU 8. 01. 2010).

Mene nije iznenadilo black ops na Wii U, daj molim te da Activision moze napravili bi black ops za Atari 2600.

Mislim da je ovo znacajna exluziva, ne samo da je igra prva primila vrhunske ocjene od kriticara nego je imala i odlicnu prodaju.

Jedino ako si igrao PS3 verziju onda razumijem zasto mislis da igra nije znacajna.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #3 : 15. Rujan, 2012., 17:53 »
Nisam pratio, što je bilo s PS3 verzijom?

I da, najava Bayonette 2 kao ekskluzive za Wii U je definitivno bilo lijepo iznenađenje za vrijeme Nintendo Directa. Mogu razumijeti ljude koji negoduju jer žele igru i na drugim platformama, ali gledajući čisto s perspektive važnosti za Wii U kao platformu, Nintendo je ovime po meni dao do znanja da znaju uložiti novac i vrijeme u bitne stvari za platformu. Jer ovo je bitno.

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #4 : 15. Rujan, 2012., 20:50 »
PS3 verzija od Bayonette je bio "brzi" port, ako je vjerovati wikipediji Platinum Games nije portirao Bayonettu na PS3 nego je neki drugi studio to napravio.


Ta verzija je imala problema.

Izgledala je malo losije (nije velik problem)

Ucitavanja su bila grozna, na X360 veziji ucitavanje "levela" je tajalo 15-20 sec,
a na PS3 trajala su cak do jedne minute, ucitavalo je na nekim mjestima gdje na Xbox 360 verziji ih uopce nije ni bilo (kada se pokupi neki pretmet ili se pauzira)
Na PS3 veziji je bilo usporavanja kada je bila akcija ili se nesta malo vise dogadjalo igra je znala jako usporiti, za razliku od Xbox 360 vezija gdje usporavanja nije ni bilo.

Nadam se da sam ti pomogao odgovoriti na pitanje zasto sam spomenio da oni koji su igrali Bayonnetu na PS3 ne cini im se da je to neka "velika igra". 

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #5 : 19. Rujan, 2012., 19:17 »
Pa da, sad sam pročitao da na igri radi Hideki Kamiya; producent, pod Clover Studio zaslužan za Okami, sad u Platinum Gamesu. Zanimljiva je njegova izjava da bi volio da ih Nintendo natjera da rade na sljedećem Star Foxu :mrgreen: Bolje da se radi malo na novim IP-jevima, čini mi se.

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #6 : 23. Rujan, 2012., 07:53 »
Bayonetta director Hideki Kamiya has confirmed via Twitter that, along with Platinum Games, Nintendo staff members are a part of Bayonetta 2′s development team. When asked if Nintendo producers are working on the sequel, Kamiya replied with a mere, albeit straightforward ‘Yup.’
..:e-ČitanjE:…

"Because my spelling is Wobbly. It's good spelling but it Wobbles, and the letters get in the wrong places."

http://myanimelist.net/profile/_Anarchist

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #7 : 14. Listopad, 2012., 15:55 »
Bayonetta 2 je samo još jedan razlog više za kupnju konzole. Bit će zanimljivo vidjeti na koje će se sve načine koristiti Wii U GamePad. Osobno bih volio da ubace i ponešto mozgalica, te manju linearnost.


Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #9 : 23. Siječanj, 2013., 17:13 »
Ovo bi trebalo biti dobro.

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #10 : 23. Siječanj, 2013., 20:01 »
Opet nisu pokazali gameplay :hiha2:

Ali 'You want to touch me?'  Šta? :hihi:

Uglavnom, 3D modeli izgledaju okej... geometrija općenito dosta detaljna. Nije još za suditi, ali grafika bi trebala biti dobra uglavnom :piva:

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #11 : 23. Siječanj, 2013., 20:57 »
Bajoneta mi je u top 10 ove generacije. Ako ostave sve kako jest, dodaju nove pokrete, nastave pricu i ispeglaju dodatno grafiku bit ce 100 od 100 od mene

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #12 : 29. Siječanj, 2013., 13:41 »
Slažem se ljepo izgleda, ja čekam da vidim gameplay, ipak nije to film da sudimo samo po izgledu.

Odg: Bayonetta 2 exluziva za Wii U
« Odgovori #13 : 29. Siječanj, 2013., 20:58 »
gameplay kazete, hmmm, nista od toga do E3 2013!
jer kad bi sad otkrili vizualnu stranu koja vjerojatno izgleda odlicno, svi bi znali da je Wii U dovoljno mocan, a nintendo iz svojih razloga to jos ne zeli otkriti
i ostavlja trenutno ljude da vjeruju u ono sta su do sada vidjeli i culi...

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Odg: Bayonetta 2, ekskluziva za Wii U
« Odgovori #14 : 16. Lipanj, 2013., 17:02 »
I došao je E3 u međuvremenu i da - dobili smo gameplay trailer. Pa rekoh da podignemo temu opet malo.

Evo E3 trailera koji inače prikazuje in-game scene:

http://youtu.be/4dFfVBdRWmw

Evo i novih (prvih zapravo) screenshota, izdvajam ovdje tri komada pa si ostatak pogledajte u punoj galeriji na portalu:





Potvrđeno je inače da će igra ići u 60fpsa na Wii U (nije poznato pri kojoj rezoluciju, ali vjerojatno 720p). Nabavio sam i link do 60fps videa koji si možete pogledati u browseru (ili skinuti), evo ga:
http://videos.videopress.com/b1UcwDG8/bayo2_2013e3trailer7e6b5b7e5a496e382b5e382a4e38388e794a8_dvd.mp4

I vrijedi pogledat još i Developer Direct video, također objavljen povodom E3 sajma:

http://youtu.be/9WSUd_aFqng

Ali traileri su malo nezahvalni za protumačiti igru, loše su složeni ako mene pitate, ali najbolje ćete dobiti osjećaj o igri kroz gledanje gameplaya iz demo verzije koja se mogla isprobati na E3-u. Gamespot ima cijeli gameplay iz tog E3 demoa u jako lijepoj kvaliteti:

http://youtu.be/8H0WhY2ytfE

Okej, znači - vidjeli smo igru napokon, vidjeli ste gameplay, vidjeli ste screense, čuli ste da će imati nekakav multiplayer pored singleplayera...

...pa što mislite sada? Vi koji imate Wii U - kupujete odmah? Ili čekate popust? Ili vas ne zanima uopće? Netko nabavlja Wii U zbog ovoga?

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9