HCL.HR

Besplatne MMORPG igre

  • 10 Odgovora
  • 4614 Hitova
*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Besplatne MMORPG igre
« : 04. Lipanj, 2009., 21:02 »
Jel ima neka igra da se igra onlajn, nekaj tipa onaj anarchy online i sl. Ofc, da je free i da radi na mom krampu od kompa (AMD 2600+, 1gb rama, FX5700 (256MB)...). Necu neke pucacine tipa cs i sl, nego nes tipa taj anarchy, kotor, fable i sl.
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2009., 21:08 Ementaler »

*

Ementaler

  • Administrator
  • *********
  • 38936
  • Embrace the mountain
    • HCL.hr
Re: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #1 : 04. Lipanj, 2009., 21:09 »
Malo ti promjenih naslov topica, očito tražiš baš MMORPG igre, besplatne jel, pa ovako ima više smisla... Što se tiče topica, tu ti neznam što pametno preporučiti. Sačekaj nekog upućenijeg u besplatnu MMO scenu  :piva:

*

Điz

  • *****
  • 2370
  • On je svugdje
Re: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #2 : 04. Lipanj, 2009., 21:11 »
KOTOR i Fable nisu MMOi. :wildboy: Bule, znači tražiš nekakav RPG iz trećeg lica, koliko sam skužio?  :wildboy:
Hej, daj vagine mala
Ne ovo nije šala ;D
Skidaj gaće droljo
Ti znaš da ja nisam šoljo ;D
Moj penis će te poderati
Toliko se nisi trebala dotjerati
Ostavit ću te svu u šoku
Bit će kao da si uzela koku ;D
Samo to bijelo na nosu neće biti droga
Već muško mlijeko penisa moga;D

*

bule_himself

  • ****
  • 925
  • Tehnička služba
    • Webstudio Emma
Re: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #3 : 04. Lipanj, 2009., 21:11 »
fala, bas si srce :hug

Moze i neka browser igra, a da nije ono tipa ogame di sam klikces i cekas da prode vrijeme, nego sam vidio par igri (valjda java il nekaj) di bas igras kao igru breko browsera) - nekakva avantura, onda nekakvi nogomet igras protiv stvarnih igraca i tako

EDIT:
KOTOR i Fable nisu MMOi. :wildboy: Bule, znači tražiš nekakav RPG iz trećeg lica, koliko sam skužio?  :wildboy:

pa pretpostavljam :) Tj, to bi najradije.
« Zadnja izmjena: 04. Lipanj, 2009., 21:15 bule_himself »

*

netko

  • **
  • 307
  • This is job for... Captain Weldar
Re: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #4 : 04. Lipanj, 2009., 21:28 »
Dragonfable
Adventure Quest
Izgledaju identično, jel da?



*

Forbs

  • **
  • 472
Free mmorpg
« Odgovori #5 : 10. Lipanj, 2009., 17:07 »
Pisem ako bi mi mogli preporuciti koji dobar free mmorpg te link gdje ga mogu skinuti.Hvala

*

CtHuLhU

  • **
  • 410
  • KučKe mE mrZe,to ZnaČi Da WrijeDim.
Re: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #6 : 10. Lipanj, 2009., 21:07 »
Requiem: Bloodymare je po meni odličan besplatni MMORPG, i osim što je poprilično lijepo razrađen i detaljan, ujedno je i najbrutalniji i najkrvaviji besplatni MMORPG dostupan. Grafika nije ništa posebno, usporedio bih ju sa Mount & Blade, ali sama igra je (barem meni)odlična. Imaš i one standardne, već poznate MMORPG-ove tipa Silkroad Online(također odličan), Cabal Online(malo manje odličan) i Archlord Online(nisam igrao, navodno se svodi samo na grindanje i ako je vjerovati kritikama, katastrofalno je loš), ali eto, Requiem sam izdvojio jerbo se mene najviše dojmio od navedenih.

Free MMORPG
« Odgovori #7 : 24. Lipanj, 2009., 01:54 »
Dali ima tko preporuku za neki stvarno dobar besplatni mmorpg?
Da lijepo izgleda i da je po mogučnošću nakrcan  :ementaler:
Ubiše nas bre vručina.

*

Fokus

  • n00b
  • 1
  • vtpp
Re: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #8 : 30. Lipanj, 2009., 18:57 »
Rune of Magic ... ak biješ na to na wow
...what are they?!?!?!?!!!!!....

Odg: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #9 : 30. Prosinac, 2009., 00:29 »
Može. Ima netko preporuku za besplatni MMORP?
mislim možda armor tebi nije s obzirom da svaki dan čarđaš na pekove vukova traktorom nebi li obranio svoje stado i bio nagrađen volanom, al mi čije je najveće uzbuđenje jel ću se probudit s erekcijom ili ne, se bojimo saw igre.

Odg: Besplatne MMORPG igre
« Odgovori #10 : 22. Siječanj, 2011., 17:03 »
Runes of Magic, World of Tanks, Loong, Combat Arms, AVA, Genesis AD, Dungeons and Dragons Online, LOTR Online, League of Legends, Battle of the Immortals...

Ako se sjetim jos koje editat cu ovaj post ili u novi napisati, a ovo sto je podebljano i crvenom bojom je po meni must play!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9