HCL.HR

Beta testiranje

  • 14 Odgovora
  • 4911 Hitova
Beta testiranje
« : 27. Siječanj, 2010., 20:04 »
Tema gdje ćemo pisati o dojmovima koje smo prikupili iz Bete Swtor igre. Općenito o svemu vezano uz Betu je dopušteno pisati u ovoj temi.
« Zadnja izmjena: 02. Veljača, 2010., 08:22 Mazara »
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #1 : 27. Siječanj, 2010., 20:06 »
Dobili smo informacije da su počeli kružiti "scam" mailovi , vezani uz testiranje Bete - Swtor.
Kako biste se zaštitili od neželjenih problema, molimo da pročitate sadržaj maila, kako biste bili upoznati o kakvom je sadržaju riječ.

Email:


Congratulations!
You have been selected to join us in closed beta! You will see a lot of changes within Star Wars: The Old Republic over the next months. We hope that you will continue to be active in our community and further experience and explore
Star Wars: The Old Republic.
Closed beta is a significant release of content into Star Wars: The Old Repuiblic.
You can now play as a member of the ancient Mandalorian Tribe and travel to many new worlds.
This is the start of closed beta, therefore new content will constantly be updated.
We will be providing you with information about upcomming patches, as well as Event Night information.
Check the beta forums and your e-mail often!
You will need to register a new account in order to take part in the Closed Beta.
To do this, please access our Beta Center at [Link omitted intentionally]

You must use the following information to access our Beta Center home page.
User: [Removed]
Pass: [Removed]
Once you have entered the Beta Center, use the following beta key to register:
Beta Key: [Removed]

May the force be with you…


Ovakav mail OBRIŠITE! Nemojte odgovarati niti ga poslijeđivati drugima. Nemojte klikati na linkove.

Uvijek obratite pažnju na sljedeće:

Lažne email adrese:
-da li je email poslao bioware.com ili swtor.com ili netko drugi? Obratite pažnju.

Lažni linkovi:
-da li linkovi u emailu stvarno ukazuju na bioware.com ili swtor.com ili na nešto treće?
-provjeriti mišem preko linka URL, kako bi vidjeli dali je link stvarno službeni link

Osobne informacije:
-ako vas traže osobne podatke, ne odgovarajte na email

Pravopisno netočan email:
-takvi mailovi imaju popriličan broj pravopisnih grešaka, pa obratite pažnju i na taj dio

Ne padajte na trik mailove, službena objava Bete će biti na službenim stranicama,
te svakako i na našem portalu.
« Zadnja izmjena: 07. Veljača, 2010., 15:52 Mazara »
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

X-Plosiv

  • ******
  • 6865
  • Osebujan osobnjak
    • HCL.hr
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #2 : 16. Veljača, 2010., 08:21 »
kada bi trebala krenuti beta testiranja? se mogu negdje prijaviti
I`m bad, I`m good, I`m deep, I`m shallow, I`m a cool motherfucker at times, at other times I`m an asshole

*

Laxx

  • *
  • 49
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #3 : 16. Veljača, 2010., 11:48 »
http://www.swtor.com/tester ovdje... moraš napravit account i dozvolit im Scan compa.... (preporuka: neka scan napravi na što jačem compu ako ih koristiš više)
"Pain, suffering, death I feel. Something terrible has happened. Young Skywalker ate cookies. Terrible, evil cookies"

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #4 : 09. Travanj, 2010., 20:08 »
Nadam se da će nakon EXPO prezentacije krenuti Beta  :wildboy:
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #5 : 19. Travanj, 2010., 01:38 »
A vrijeme je vise toj Beti do sada sam siguran bio da cemo je igrati tj ja necu jer u zivotu za betu nisam inv dobio :/

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #6 : 19. Travanj, 2010., 08:14 »
A vrijeme je vise toj Beti do sada sam siguran bio da cemo je igrati tj ja necu jer u zivotu za betu nisam inv dobio :/

Slažem se. Sve ovisi koliko će pri startu otvoriti prostora, što se tiče količine test igrača. Vjerojatno isprva to neće biti velika brojka, te će ući kako to volimo reći ,"odabrani". Negdje sam pročitao da bi se taj broj svakog mjeseca konstantno povečavao sve do službenog izlaska igre. Gdje je optimizam Repyh? :) Možda ćeš baš među prvima u SWTOR Betu :)
Yoda meets Jenna Jameson: “Size matters not. Look at me. Judge me by my size, do you? Hmm? Hmm. And well you should not. For my ally is the Force, and a powerful ally it is.

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #7 : 19. Travanj, 2010., 12:46 »
A vrijeme je vise toj Beti do sada sam siguran bio da cemo je igrati tj ja necu jer u zivotu za betu nisam inv dobio :/

Slažem se. Sve ovisi koliko će pri startu otvoriti prostora, što se tiče količine test igrača. Vjerojatno isprva to neće biti velika brojka, te će ući kako to volimo reći ,"odabrani". Negdje sam pročitao da bi se taj broj svakog mjeseca konstantno povečavao sve do službenog izlaska igre. Gdje je optimizam Repyh? :) Možda ćeš baš među prvima u SWTOR Betu :)

Nadam se ali tesko prijavio sam se do sada za nekih 10tak Beta u nijednu nisam upao,jedino sam sa SC2 betom imao srece ali ni tu inv nisam dobio nego friendly key od random lika sa foruma.

*

Jared Leto

  • *
  • 28
  • From Yesterday Its calling,From Yesterday the fear
    • http://www.bandstores.co.uk/sbimages/3oct2008154010-30stm-banner.jpg
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #8 : 29. Svibanj, 2010., 12:44 »
omg!ja nemogu cekat do sljedece godine za ovo!!!!aaaa stvarno je debilno sta su prebacili izlazak igre za sljedecu godinu-.-!! :hiha2:

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #9 : 09. Lipanj, 2010., 23:18 »
pitanjce

kaj je s ovom igrom ?
jel to vani ?
jel se placa igranje ?

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #10 : 09. Srpanj, 2010., 19:11 »
počelo je : D
nažalost zasad samo u americi
http://www.swtor.com/news/news-article/20100709_002

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #11 : 12. Srpanj, 2010., 14:31 »
počelo je : D
nažalost zasad samo u americi
http://www.swtor.com/news/news-article/20100709_002

Odlično!!! Nadam se da će brzo biti i u Europi!

*

Jared Leto

  • *
  • 28
  • From Yesterday Its calling,From Yesterday the fear
    • http://www.bandstores.co.uk/sbimages/3oct2008154010-30stm-banner.jpg
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #12 : 02. Prosinac, 2011., 10:17 »
Upao u finalnu closed betu  \:D/ , još itko?

Odg: Beta testiranje
« Odgovori #13 : 02. Prosinac, 2011., 16:38 »
Upao u finalnu closed betu  \:D/ , još itko?

Da dobio sam i ovu betu ali već me zadnja bila oduševila koliko je dobra igra tako da je za mene ovo ziher MMO koji ću igrati narednih godina pod uvjetom da će imati smislen endgame content.
Tribute to one of the most memorable characters in the games Loghain Mac Tir

http://www.youtube.com/watch?v=1jNpBDjZIvk

*

Repyh

  • **
  • 381
Odg: Beta testiranje
« Odgovori #14 : 02. Prosinac, 2011., 19:21 »
Yep evo pijem kavu i cekam 20.00.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9